Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Het Podium
Hoogeveen
Kaleidoskoop
Nieuwkoop
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:30
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:30
Meervaart
Amsterdam
NatLab
Eindhoven
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
Posttheater
Arnhem
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Schouwburg Venray
Venray
Spant!
Bussum
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:15
Streams Breede Beek
Nijkerk
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater 't Pand
Gorinchem
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Beun
Heiloo
Theater De Boerderij
Huizen
20:00
Theater de Bussel
Oosterhout
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Theater De Tuin
Leusden
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Theater Idea
Soest
20:30
Theater Kulturhus
Borne
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Werftheater
Utrecht
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Arto Theater
Schoonhoven
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
20:15
Bon theater
Medemblik
20:15
De Zwaan
Uitgeest
20:00
DeMess
Naarden
20:00
Dorshuis Rilland
Rilland
Het Theater Blaricum
Blaricum
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:30
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Mimik
Deventer
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Overasselt Theater
Overasselt
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:30
Posttheater
Arnhem
20:00
Posttheater
Arnhem
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Spant!
Bussum
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater 't Web
Bleiswijk
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Concordia
Enschede
Theater de Kaasfabriek
Wormer
20:30
Theater de Liefde
Haarlem
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Werftheater
Utrecht
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
18:30
Beauforthuis
Austerlitz
Comedy Club Haug
Rotterdam
Schouwburg Odeon
Zwolle
14:00
Theater 't Pand
Gorinchem
15:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
20:30
Kleine Walhalla
Rotterdam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Café de Cactus
Hengelo
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Singer Theater
Laren
vrijdag 29 september 2023
Comedytunes - Comedy Night
Het Podium, Hoogeveen
Grof geschud - Kroost
Kaleidoskoop, Nieuwkoop
20:30
Lotte Velvet - ondergrond
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Roman Frayssinet
Koninklijk Circus, Brussel
20:30
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor twaalven
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:30
Fabian Franciscus - Lekker gezellig!
Meervaart, Amsterdam
Martijn Crins - Mesthoop
NatLab, Eindhoven
20:00
Club Haug X Luxor: Tim Hartog - Heb je Even?
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
URBANUS - BIS BIS BIS!
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Blauwe Vinkjes - Disclaimer
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth - Tis hier geen hotel 2
Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Lebbis en Jansen - SUBLIEM (Oudejaars 2023)
Posttheater, Arnhem
20:15
Van Der Laan & Woe - Ng (reprise)
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Janneke de Bijl - Doet u ook mensen?
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Boban Benjamin Braspenning - Boompje Beestje
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Cabarestafette
Schouwburg Venray, Venray
Youp Van 't Hek - De Laatste Ronde
Spant!, Bussum
Peter Pannekoek - Dna
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:30
Remy Evers - Gewoon Remy
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:15
Meester Mark - De grappigste taalfoutjes uit de klas
Streams Breede Beek, Nijkerk
Jawad Es Soufi - Harira
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Thijs van de Meeberg - Met de beste bedoelingen
Theater 't Pand, Gorinchem
20:00
Rayen Panday - Karma
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
N00b - n00b speelt n00b
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Tobi Kooiman - Best of
Theater de Beun, Heiloo
Anuar - Made in Holland
Theater De Boerderij, Huizen
20:00
Christian Van Eijkelenburg - Drift
Theater de Bussel, Oosterhout
20:00
Andries Tunru / Stefan Hendrikx - Beperkt Houdbaar
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Alex Klaasen - No Ponies
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Kirsten van Teijn - JALOEZIE IS EEN BITCH
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Ricky Risolles - Dat heeft zo’n Indo tòg niet nodig…
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Beth & Flo - Ander onderwerp
Theater De Tuin, Leusden
20:15
Jandino Asporaat - Judeska Airlines
Theater De Veste, Delft
20:15
Nienke Plas - Postnatale Expressie
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Vincent Bijlo - Laat dat nou maar aan mij over
Theater Idea, Soest
20:30
Annick Boer - Deze is nog beter!
Theater Kulturhus, Borne
20:30
Lisa Ostermann - Makkelijk In De Omgang
Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Lenette van Dongen - Dat doet ze anders nooit
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
De Meiden Van Toen - Zienderogen
Werftheater, Utrecht
20:00
Fuad Hassen
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
zaterdag 30 september 2023
20:15
Annick Boer - Deze is nog beter!
Arto Theater, Schoonhoven
Jasper van der Veen - Niet gehinderd door enige kennis
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
20:15
Peter Lusse - Eddie voor het Leven
Bon theater, Medemblik
20:15
Blauwe Vinkjes - Disclaimer
De Zwaan, Uitgeest
20:00
Stefan Hendrikx - Who's the man
DeMess, Naarden
20:00
Stef Bos – Bloemlezing 2023
Dorshuis Rilland, Rilland
Joost Oomen - Alle dichters hebben gouden helikopters
Het Theater Blaricum, Blaricum
20:30
Beth & Flo - Ander onderwerp
Het Veur Theater, Leidschendam
Martijn Crins - Mesthoop
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Bart Kaëll / Luc Appermont
Kursaal Oostende, Oostende
20:30
Katinka Polderman - Masterclass beslisbomen maken
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Diederik van Vleuten - Bouwjaar '61
Mimik, Deventer
20:00
Jandino Asporaat - Judeska Airlines
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Club Haug X Luxor: Tim Hartog - Heb je Even?
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Club Haug X Luxor: Best of Stand-Up XL
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Thjum Arts - Tijdloos Genot
Overasselt Theater, Overasselt
20:00
Cabarestafette
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Piet van Eeghen - De Verlichting Nabij
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Kees van Amstel - Vluchtweg altijd vrijhouden
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:30
Vlamousse - In den beginne
Posttheater, Arnhem
20:00
Lebbis en Jansen - SUBLIEM (Oudejaars 2023)
Posttheater, Arnhem
Henry van Loon - Jannie the show dog
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Merijn Scholten - Team solo
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Tobi Kooiman - Best of
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Nienke Plas - Postnatale Expressie
Schouwburg de Lawei, Drachten
Youp Van 't Hek - De Laatste Ronde
Spant!, Bussum
Peter Pannekoek - Dna
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth - Tis hier geen hotel 2
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Rosa Da Silva - A Vida Rosa
Theater 't Web, Bleiswijk
Chris Verlaan - De Kringloper
Theater Aan de Slinger, Houten
Rayen Panday - Karma
Theater Bellevue, Amsterdam
Bovenste Knoopje Open - Hoe is het water?
Theater Concordia, Enschede
Janneke de Bijl - Doet u ook mensen?
Theater de Kaasfabriek , Wormer
20:30
Lisa Ostermann - Makkelijk In De Omgang
Theater de Liefde, Haarlem
Kirsten van Teijn - JALOEZIE IS EEN BITCH
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Alex Klaasen - No Ponies
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Kiki Schippers Met Band
Theater de Speeldoos, Baarn
René van Meurs - 2636
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Remy Evers - Gewoon Remy
Theater De Verwachting, Ritthem
Comedytunes - Comedy Night
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:30
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor twaalven
Theater Ludens, Voorburg
20:30
Steven Brunswijk - Altijd kind gebleven
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Tjitske Reidinga - Portret
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Fabian Franciscus - Lekker gezellig!
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:30
Lenette van Dongen - Dat doet ze anders nooit
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
De Meiden Van Toen - Zienderogen
Werftheater, Utrecht
Anne Neuteboom - Effe Niet Met Je Mening
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
zondag 01 oktober 2023
18:30
Nilgün Yerli - Tinderella
Beauforthuis, Austerlitz
Pieter Jouke - Sluikstort
Comedy Club Haug, Rotterdam
Hans Dorrestijn - 't houdt een keer op
Schouwburg Odeon, Zwolle
14:00
Femke Vernij - op volle kracht
Theater 't Pand, Gorinchem
15:00
Diederik van Vleuten - Bouwjaar '61
Theater de Griffioen, Amstelveen
maandag 02 oktober 2023
20:00
Man Man Man - de Podcast LIVE
Beatrix Theater, Utrecht
20:30
Derek Otte
Kleine Walhalla, Rotterdam
20:30
Sezgin Gülec - Try outs
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Alex Klaasen - No Ponies
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
dinsdag 03 oktober 2023
20:00
Thijs Kemperink - Halverwege
Café de Cactus, Hengelo
20:15
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor twaalven
De Weijer, Boxmeer
20:15
Lenette van Dongen - Dat doet ze anders nooit
Diligentia, Den Haag
20:15
Alex Klaasen - No Ponies
Singer Theater, Laren