CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina 20
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 06 mrt
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
za 07 mrt
Diligentia
Den Haag
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater De Storm
Winterswijk
Theater De Storm
Winterswijk
Beneluxtheater
Berlicum
00:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
Jan van Besouw
Goirle
00:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
00:00
Werftheater
Utrecht
00:00
Theater PePijn
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:15
Stadshoftheater Vianen
Vianen
20:15
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
20:15
Ledeltheater
Oostburg
20:15
Theater Carrousel
Ommen
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:30
DeMess
Naarden
zo 08 mrt
Diligentia
Den Haag
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
00:00
Singer Theater
Laren
ma 09 mrt
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
Parktheater
Eindhoven
di 10 mrt
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
00:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Mezz
Breda
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
wo 11 mrt
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater de Kom
Nieuwegein
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
00:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
00:00
Papenstraattheater
Zwolle
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
C.C. Martien van Doorne
Deurne
do 12 mrt
Theater de Schalm
Veldhoven
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
00:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
00:00
Theater de Hofnar
Valkenswaard
00:00
Posttheater
Arnhem
00:00
Papenstraattheater
Zwolle
00:00
Theater De Klinker
Winschoten
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Ons Mierloos Theater
Mierlo
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
DOK 6
Panningen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:30
Theater de Kappen
Haaksbergen
vr 13 mrt
Hoftheater
Raalte
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
ATLAS Theater
Emmen
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
00:00
Theater de Hofnar
Valkenswaard
00:00
Theater Aan de Slinger
Houten
00:00
C.C. Parnassos
Utrecht
00:00
Theater De Boerderij
Huizen
Theater De Boerderij
Huizen
00:00
De Muze
Noordwijk
20:00
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
Kulturhus Holten
Holten
20:00
C.C. Myllesweerd
Mill
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
C.C. De Pas
Heesch
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Jan van Besouw
Goirle
20:30
Theater De Omval
Diemen
za 14 mrt
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater Zinin
Nijverdal
De Theaterboerderij
Ekehaar
00:00
Den Bolder
Waspik
00:00
Theater de Kampanje
Den Helder
00:00
C.C. Onder de Linden
Middenbeemster
C.C. Onder de Linden
Middenbeemster
Het Punt
Vroomshoop
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:00
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
S.C.C. De Enck
Oirschot

vrijdag 06 maart 2020

20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester Kennemer Theater, Beverwijk

zaterdag 07 maart 2020

Patrick Laureij - Nederlands Hoop Diligentia, Den Haag
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Rayen Panday - Trigger Theater De Storm, Winterswijk
Fred van Leer - Leer van Fred Live Theater De Storm, Winterswijk
Guido Weijers - Masterclass Geluk Beneluxtheater, Berlicum
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom De Kleine Komedie, Amsterdam
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? Jan van Besouw, Goirle
00:00
René van Meurs - Hunkert Theater De Lampegiet, Veenendaal
00:00
Marco Lopes - Wees blij Werftheater, Utrecht
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee Theater PePijn, Den Haag
Amsterdams Kleinkunst Festival - Finalistentournee Theater PePijn, Den Haag
20:00
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
20:00
Karin Bloemen - Souvenirs De Nieuwe Kolk, Assen
20:15
Anuar - EERLIJK Stadshoftheater Vianen, Vianen
20:15
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking Ledeltheater, Oostburg
20:15
Meiden van LOS - Lusten en Lasten Theater Carrousel, Ommen
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Enge Buren - BASTA! Theater Hof 88, Almelo
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege DeMess, Naarden

zondag 08 maart 2020

Patrick Laureij - Nederlands Hoop Diligentia, Den Haag
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
00:00
Vet Kindercabaret - Kapot VET Singer Theater, Laren

maandag 09 maart 2020

Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
Max van den Burg - Paasbest Parktheater, Eindhoven

dinsdag 10 maart 2020

Henry van Loon - Onze Henry Oude Luxor Theater, Rotterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Chassé Comedy Club Mezz, Breda
20:00
Mark van de Veerdonk - Geen Viking Parktheater, Eindhoven
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden

woensdag 11 maart 2020

Henry van Loon - Onze Henry Schouwburg Cuijk, Cuijk
Sara Kroos - Verte Theater de Kom, Nieuwegein
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
00:00
René van Meurs - Hunkert Schouwburg Amphion, Doetinchem
00:00
Marco Lopes - Wees blij Papenstraattheater, Zwolle
20:00
Martijn Koning - Koning van de toekomst Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester Theater Zuidplein, Rotterdam
20:30
Rayen Panday - Trigger TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk C.C. Martien van Doorne, Deurne

donderdag 12 maart 2020

Henry van Loon - Onze Henry Theater de Schalm, Veldhoven
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Sara Kroos - Verte Isala Theater, Capelle aan den IJssel
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? Theater de Hofnar, Valkenswaard
00:00
René van Meurs - Hunkert Posttheater, Arnhem
00:00
Marco Lopes - Wees blij Papenstraattheater, Zwolle
00:00
Nathalie Baartman - Breek Theater De Klinker, Winschoten
20:00
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska Agnietenhof, Tiel
20:00
Karin Bloemen - Souvenirs Theater Kerkrade, Kerkrade
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk Ons Mierloos Theater, Mierlo
20:15
Meiden van LOS - Lusten en Lasten De Molenberg, Delfzijl
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Enge Buren - BASTA! DOK 6, Panningen
20:30
Rayen Panday - Trigger Parktheater, Eindhoven
20:30
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten Theater de Kappen, Haaksbergen

vrijdag 13 maart 2020

Henry van Loon - Onze Henry Hoftheater, Raalte
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Sara Kroos - Verte De Kleine Komedie, Amsterdam
Rayen Panday - Trigger ATLAS Theater, Emmen
Sanne Wallis de Vries - Kom Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? Theater de Hofnar, Valkenswaard
00:00
René van Meurs - Hunkert Theater Aan de Slinger, Houten
00:00
Marco Lopes - Wees blij C.C. Parnassos, Utrecht
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee Theater De Boerderij, Huizen
Amsterdams Kleinkunst Festival - Finalistentournee Theater De Boerderij, Huizen
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken De Muze, Noordwijk
20:00
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten Kulturhus Holten, Holten
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk C.C. Myllesweerd, Mill
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos” KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Karin Bloemen - Souvenirs De Maagd, Bergen op Zoom
20:15
Meiden van LOS - Lusten en Lasten Flint, Amersfoort
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester C.C. De Pas, Heesch
20:30
Milo Berlijn - Mens erger je niet! Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners Jan van Besouw, Goirle
20:30
Enge Buren - BASTA! Theater De Omval, Diemen

zaterdag 14 maart 2020

Patrick Laureij - Nederlands Hoop Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Rayen Panday - Trigger Theater Zinin, Nijverdal
Fabian Franciscus - Kleine Wereld De Theaterboerderij, Ekehaar
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? Den Bolder, Waspik
00:00
René van Meurs - Hunkert Theater de Kampanje, Den Helder
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee C.C. Onder de Linden, Middenbeemster
Amsterdams Kleinkunst Festival - Finalistentournee C.C. Onder de Linden, Middenbeemster
Nathalie Baartman - Breek Het Punt, Vroomshoop
20:00
Anuar - EERLIJK Bijlmer Parktheater, Amsterdam
20:15
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten De Schattelijn, Geertruidenberg
20:15
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Meiden van LOS - Lusten en Lasten Het Kielzog, Hoogezand
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester S.C.C. De Enck, Oirschot
Pagina 20