CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina 3
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 28 sep
Theater RhederArt
Dieren
20:00
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Capitole
Gent
20:00
C.C. Bacchus
Aalsmeer
20:00
De Poorterij
Zaltbommel
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater Dakota
Den Haag
20:15
Spant!
Bussum
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
zo 29 sep
15:00
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Spant!
Bussum
ma 30 sep
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
di 01 okt
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Posttheater
Arnhem
wo 02 okt
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:30
Perron-3
Rosmalen
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
De Kunstgreep
Oostzaan
do 03 okt
Markant Uden
Uden
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
De Eendracht
Gemert
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
De Kattendans
Bergeijk
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
vr 04 okt
Ons Tejater
Lieshout
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Kulturhus Holten
Holten
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Lux
Nijmegen
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Theater Ludens
Voorburg
za 05 okt
Theater De Molen
Beuningen
Theater De Kik
Elst
19:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:15
van Beresteyn
Veendam
20:15
Theater De Boerderij
Huizen
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
Theater Ludens
Voorburg
22:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
zo 06 okt
15:00
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
ma 07 okt
20:00
Boom Chicago
Amsterdam
di 08 okt
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
wo 09 okt
Theater 't Onderdak
Sassenheim
20:00
DNK
Assen
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Dok6
Panningen
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:30
Chassé Theater
Breda
20:30
Theater PePijn
Den Haag
do 10 okt
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk

zaterdag 28 september 2024

Steven Brunswijk - Altijd Kind Gebleven Theater RhederArt, Dieren
20:00
Borrelnootjez - El7ebs (Gevangenis) Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Lonneke Dort - Wat mij betreft C.C. Bacchus, Aalsmeer
20:00
Cabarestafette Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Rundfunk - Schau Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Jennifer Evenhuis / Renate Reijnders - De Moedermonologen Theater Dakota, Den Haag
20:15
Lisa Ostermann - Makkelijk In De Omgang (reprise) Spant!, Bussum
20:15
Martijn Koning - Overkill Meervaart, Amsterdam
20:30
Mike Boddé & Onno Innemee - De klootzak en de eikel Theater Ludens, Voorburg
20:30
Margôt Ros - Brabantse nachten zijn lang Meervaart, Amsterdam
20:30
Diederik van Vleuten - Bouwjaar '61 Theaterkerk Bemmel, Bemmel

zondag 29 september 2024

15:00
Harrie Jekkers - In mijn liedjes kan ik wonen Koninklijke Schouwburg, Den Haag

maandag 30 september 2024

dinsdag 01 oktober 2024

20:00
Hans Sibbel / Lebbis - Het Spaanse Kussen Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Pieter Derks - De oudejaarsconference Posttheater, Arnhem

woensdag 02 oktober 2024

20:00
Jandino Asporaat - Therapie Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2024 Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
André Manuel - Het Goddelijke Lichaam Theater PePijn, Den Haag
20:00
Sezgin Gülec - Wild, Barbaars & Bloeddorstig Betty Asfalt Complex, Amsterdam
20:00
Hans Sibbel / Lebbis - Het Spaanse Kussen Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Luuk Ransijn - Vacht Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:30
Remy Evers - Stoorzender Perron-3, Rosmalen
20:30
Tjitske Reidinga | Portret De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Margôt Ros - Brabantse nachten zijn lang Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Martijn Koning - Overkill De Kunstgreep, Oostzaan

donderdag 03 oktober 2024

Steven Brunswijk - Altijd Kind Gebleven Markant Uden, Uden
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2024 Theater de Speeldoos, Baarn
20:00
Lonneke Dort - Wat mij betreft Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Cabarestafette Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Martijn Koning - Overkill Agnietenhof, Tiel
20:00
Sezgin Gülec - Wild, Barbaars & Bloeddorstig Betty Asfalt Complex, Amsterdam
20:15
Jandino Asporaat - Therapie De Eendracht, Gemert
20:15
Margôt Ros - Brabantse nachten zijn lang Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Diederik van Vleuten - Bouwjaar '61 De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Lisa Ostermann - Makkelijk In De Omgang (reprise) Schouwburg Het Park, Hoorn

vrijdag 04 oktober 2024

Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2024 Ons Tejater, Lieshout
20:00
Niek & Guy | Es Rever Kulturhus Holten, Holten
20:15
Joosen en de Jager - Aanklonteren Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
Cabarestafette Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Rundfunk - Schau Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Diederik van Vleuten - Bouwjaar '61 De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Luuk Ransijn - Vacht Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:30
Lotte Velvet - Carrousel Theater PePijn, Den Haag
20:30
Jennifer Evenhuis / Renate Reijnders - De Moedermonologen Lux, Nijmegen
20:30
Margôt Ros - Brabantse nachten zijn lang Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Martijn Koning - Overkill Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Tim Fransen - Onbekommerd Theater Ludens, Voorburg

zaterdag 05 oktober 2024

Steven Brunswijk - Altijd Kind Gebleven Theater De Molen, Beuningen
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2024 Theater De Kik, Elst
20:00
Borrelnootjez - El7ebs (Gevangenis) Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Ricky Risolles - Dat heeft zo’n Indo tòg niet nodig… De Meenthe, Steenwijk
20:00
Dolf Jansen - Ongewone Nederlander Podium Hoge Woerd, De Meern
20:00
Jennifer Evenhuis / Renate Reijnders - De Moedermonologen ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Elke Vierveijzer - Drift Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Martijn Koning - Overkill Schouwburg Odeon, Zwolle
20:15
Pieter Derks - De oudejaarsconference van Beresteyn, Veendam
20:15
Remy Evers - Stoorzender Theater De Boerderij, Huizen
20:15
Lisa Ostermann - Makkelijk In De Omgang (reprise) Theater De Veste, Delft
20:15
Diederik van Vleuten - Bouwjaar '61 De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Cabarestafette Posttheater, Arnhem
20:30
Luuk Ransijn - Vacht Posttheater, Arnhem
20:30
Mike Boddé & Onno Innemee - De klootzak en de eikel Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:30
Margôt Ros - Brabantse nachten zijn lang TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
André Manuel - Het Goddelijke Lichaam Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
Tim Fransen - Onbekommerd Theater Ludens, Voorburg

zondag 06 oktober 2024

15:00
Harrie Jekkers - In mijn liedjes kan ik wonen Koninklijke Schouwburg, Den Haag

maandag 07 oktober 2024

dinsdag 08 oktober 2024

20:15
Pieter Derks - De oudejaarsconference Theater 't Speelhuis, Helmond

woensdag 09 oktober 2024

Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2024 Theater 't Onderdak, Sassenheim
20:00
Martijn Koning - Overkill Parktheater, Eindhoven
20:15
Jennifer Evenhuis / Renate Reijnders - De Moedermonologen Dok6, Panningen
20:15
Lisa Ostermann - Makkelijk In De Omgang (reprise) Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Hans Sibbel / Lebbis - Het Spaanse Kussen Fransche School Culemborg, Culemborg
20:30
Ricky Risolles - Dat heeft zo’n Indo tòg niet nodig… Chassé Theater, Breda
20:30
Sezgin Gülec - Wild, Barbaars & Bloeddorstig Theater PePijn, Den Haag

donderdag 10 oktober 2024

Steven Brunswijk - Altijd Kind Gebleven Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Pieter Derks - De oudejaarsconference Fulcotheater, IJsselstein
Pagina 3