Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Koninklijk Circus
Brussel
20:30
Cultuurcentrum GO
Leerdam
20:30
De Kunstgreep
Oostzaan
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:00
Ziggo Dome
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Cpunt Theater
Hoofddorp
C.C. De Beuk
Kortemark
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
19:00
Duycker
Hoofddorp
20:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Cultureel Centrum Heerde
Heerde
20:15
Het Klooster
Woerden
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:30
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
De Kunstgreep
Oostzaan
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
C.C. Deurne
Deurne
C.C. Den Egger
Scherpenheuvel
19:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:00
Markant Uden
Uden
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Theater aan de Brink
laren
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:15
Swanla Theater
Zevenhuizen
20:15
Cultura
Ede
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:30
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Kantine Walhalla
Rotterdam
20:30
Strandpaviljoen Aloha
Velsen-Noord
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
21:30
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
Theater Peeriscoop
Gorinchem
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
C.C. Den Egger
Scherpenheuvel
19:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Het Kielzog
Hoogezand
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Theater Idea
Soest
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Het Theater Blaricum
Blaricum
20:15
Koningshof
Maassluis
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
Figi Theater
Zeist
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
Hoftheater
Raalte
20:15
Theater De Veste
Delft
20:30
Chassé Theater
Breda
20:30
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
20:30
Lindenberg Theater
Nijmegen
21:30
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
Podium onder de toren
Grootschermer
Schaffelaartheater
Barneveld
Parktheater
Eindhoven
Theater `t Spieker
Eibergen
19:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Theater de Kaasfabriek
Wormer
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Bon theater
Medemblik
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Veluvine
Nunspeet
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
De Muze
Noordwijk
20:30
So What!
Gouda
20:30
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
20:30
Theater de Liefde
Haarlem
21:30
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
Parktheater
Eindhoven
zaterdag 17 september 2022
20:15
Cabarestafette
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Jawad Es Soufi - Waarom ben jij zo?
Meervaart, Amsterdam
20:15
Rayen Panday - Focus
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
René Van Meurs - 2636
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Koninklijk Circus, Brussel
20:30
De Gestampte Meisjes - Lext Nevel
Cultuurcentrum GO, Leerdam
20:30
Freek De Jonge - De Schreef
De Kunstgreep, Oostzaan
20:30
Lenette Van Dongen - Dat Doet Ze Anders Nooit
Theater PePijn, Den Haag
zondag 18 september 2022
Theo Maassen - Onbekend Terrein
Philharmonie Haarlem, Haarlem
20:00
Tisjeboy Jay - Politiek correct
Ziggo Dome, Amsterdam
20:15
Jawad Es Soufi - Waarom ben jij zo?
Meervaart, Amsterdam
dinsdag 20 september 2022
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Alex Agnew
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
20:00
Tineke Schouten - Dubbel
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
Saman Amini's integratieplan
Werftheater, Utrecht
20:30
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
woensdag 21 september 2022
Jan Beuving - Restante
Cpunt Theater, Hoofddorp
Alex Agnew - Wake me up when it's over
C.C. De Beuk, Kortemark
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
19:00
Knock-out Comedy Crew
Duycker, Hoofddorp
20:00
Tineke Schouten - Dubbel
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Cabarestafette
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Freek De Jonge - De Schreef
Cultureel Centrum Heerde, Heerde
20:15
Nienke Plas - Postnatale Expressie
Het Klooster, Woerden
20:30
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Dolf Jansen - Oudejaars 2022
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:30
Merijn Scholten - Solo
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
donderdag 22 september 2022
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
De Kunstgreep, Oostzaan
Theo Maassen - Onbekend Terrein
Parktheater, Eindhoven
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
C.C. Deurne, Deurne
Philippe Geubels - Geubels Gaat In Bad
C.C. Den Egger, Scherpenheuvel
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Van Der Laan & Woe - Ng
Theater de Mythe, Goes
20:00
Max van den Burg - Cultureel erfgoed
Markant Uden, Uden
20:00
Patrick Laureij - Live
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Thijs van de Meeberg
Theater aan de Brink, laren
20:15
Tineke Schouten - Dubbel
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:15
Freek De Jonge - De Schreef
Swanla Theater, Zevenhuizen
20:15
Rayen Panday - Focus
Cultura, Ede
20:15
René Van Meurs - 2636
Posthuis Theater, Heerenveen
20:30
Saman Amini's integratieplan
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:30
Jochen Otten - Zijn stinkende best
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Johan Goossens - Kleine pijntjes
Kantine Walhalla, Rotterdam
20:30
Merijn Scholten - Solo
Strandpaviljoen Aloha, Velsen-Noord
20:30
Comedycloud
TivoliVredenburg, Utrecht
21:30
Daniël Arends - God is mijn rechter
De Kleine Komedie, Amsterdam
vrijdag 23 september 2022
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
Max van den Burg - Cultureel erfgoed
Theater Peeriscoop, Gorinchem
Theo Maassen - Onbekend Terrein
Parktheater, Eindhoven
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Philippe Geubels - Geubels Gaat In Bad
C.C. Den Egger, Scherpenheuvel
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
LOS muziektheater - Lusten en Lasten
Het Kielzog, Hoogezand
20:00
Rayen Panday - Focus
ATLAS Theater, Emmen
20:00
Patrick Laureij - Live
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Daphne Gakes - Ik, Daphne Gakes
Theater Idea, Soest
20:15
Saman Amini's integratieplan
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Tineke Schouten - Dubbel
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:15
Van Der Laan & Woe - Ng
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
De Gestampte Meisjes - Lext Nevel
Het Theater Blaricum, Blaricum
20:15
Freek De Jonge - De Schreef
Koningshof, Maassluis
20:15
Nienke Plas - Postnatale Expressie
Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Janneke de Bijl - Dit is het nou
Figi Theater, Zeist
20:15
Johan Goossens - Kleine pijntjes
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
René Van Meurs - 2636
Hoftheater, Raalte
20:15
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even
Theater De Veste, Delft
20:30
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
Chassé Theater, Breda
20:30
Martijn Koning - Appeltjes Schillen
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
20:30
Dolf Jansen - Oudejaars 2022
Lindenberg Theater, Nijmegen
21:30
Daniël Arends - God is mijn rechter
De Kleine Komedie, Amsterdam
zaterdag 24 september 2022
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Podium onder de toren, Grootschermer
Jan Beuving - Restante
Schaffelaartheater, Barneveld
Theo Maassen - Onbekend Terrein
Parktheater, Eindhoven
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Theater `t Spieker, Eibergen
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
De Gestampte Meisjes - Lext Nevel
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Henny Huisman - het achterste van mijn tong
Theater de Kaasfabriek , Wormer
20:00
Nienke Plas - Postnatale Expressie
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Janneke de Bijl - Dit is het nou
Agnietenhof, Tiel
20:00
Dolf Jansen - Oudejaars 2022
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:15
Van Der Laan & Woe - Ng
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Cabarestafette
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Freek De Jonge - De Schreef
Bon theater, Medemblik
20:15
Jawad Es Soufi - Waarom ben jij zo?
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Rayen Panday - Focus
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
René Van Meurs - 2636
Veluvine, Nunspeet
20:15
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Lebbis - De Ziel
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts
De Muze, Noordwijk
20:30
De Cabaretpoel
So What!, Gouda
20:30
Jochen Otten - Zijn stinkende best
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:30
Remy Evers - Gewoon Remy
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Martijn Koning - Appeltjes Schillen
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
20:30
Merijn Scholten - Solo
Theater de Liefde, Haarlem
21:30
Daniël Arends - God is mijn rechter
De Kleine Komedie, Amsterdam
zondag 25 september 2022
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
Theo Maassen - Onbekend Terrein
Parktheater, Eindhoven