Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
ATLAS Theater
Emmen
Theater de Bussel
Oosterhout
Scheldetheater
Terneuzen
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Cultuurcentrum Beringen
Beringen
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater De Willem
Papendrecht
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Orpheus
Apeldoorn
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Pand P
Eindhoven
Orpheus
Apeldoorn
De Poorterij
Zaltbommel
Schouwburg Amphion
Doetinchem
19:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
19:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Het Evertshuis
Bodegraven
20:00
DRU Industriepark
Ulft
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Perron-3
Rosmalen
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Koningshof
Maassluis
20:15
Het Musiater
Zevenaar
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Spant!
Bussum
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Schouwburg Venray
Venray
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Amare
Den Haag
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Het spectrum
Schijndel
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:30
Fidei et Arti
Oudenbosch
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
BREStheater
Brielle
21:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
21:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater Aan de Slinger
Houten
DeMess
Naarden
De Nobelaer
Etten-Leur
De Maagd
Bergen op Zoom
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Posttheater
Arnhem
Schouwburg de Lawei
Drachten
19:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
19:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam)
Amsterdam
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Theater Ludens
Voorburg
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Spant!
Bussum
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
C.C. Nesterlé
Nistelrode
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Figi Theater
Zeist
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:30
Figi Theater
Zeist
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Theater De Storm
Winterswijk
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Het Dorpshuis
Nigtevecht
20:30
Werftheater
Utrecht
21:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
donderdag 01 december 2022
20:30
Abel van Gijlswijk - AABZ ’22 TOUR: Rebranding Anarchisme
Meervaart, Amsterdam
20:30
Martijn Koning - Appeltjes Schillen
Agora Theater Druten, Druten
20:30
Luan Buleshkaj - Leeuwenkind
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Kiki Schippers - Meer
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
vrijdag 02 december 2022
Max van den Burg - Cultureel erfgoed
ATLAS Theater, Emmen
Martijn Crins en Maarten Westra Hoekzema - dubbelprogramma
Theater de Bussel, Oosterhout
Christel de Laat - Hoe dan?!
Scheldetheater, Terneuzen
Theo Maassen - Onbekend Terrein
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Alex Agnew - Wake me up when it's over
Cultuurcentrum Beringen, Beringen
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Theater aan de Schie, Schiedam
Pieter Derks - Uit Het Niets
Theater De Willem, Papendrecht
Ronald Goedemondt - Met Knielende Knikjes
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Henry van Loon - Jannie the Showdog
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Claudia De Breij - Oudejaarsconference 2022
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Richard Groenendijk - Voor Iedereen Beter
Orpheus, Apeldoorn
Bert Visscher - Dat Zie Je Een Ander Niet Doen
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Kim Schuddeboom - Ongeschreven
Pand P, Eindhoven
Nina De La Parra & Sanne Landvreugd - Bloodbitches
Orpheus, Apeldoorn
Kiki Schippers - Meer
De Poorterij, Zaltbommel
Martijn Kardol - De Situatie
Schouwburg Amphion, Doetinchem
19:00
Alex Klaasen Revue - Snowponies
Schouwburg Het Park, Hoorn
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
n00b speelt n00b
Het Evertshuis, Bodegraven
20:00
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
DRU Industriepark, Ulft
20:00
Cameretten - Finalistentournee
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
De Vriendendienst - Andere mensen
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Rayen Panday - Focus
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Jon van Eerd - Zo Vader Zo Zoon
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth - Tis hier geen hotel 2
Theater Kerkrade, Kerkrade
20:00
Lisa Ostermann - Met Z'n Allen
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Martijn Koning - Appeltjes Schillen
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:00
Lebbis - De Ziel
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Saman Amini's integratieplan
Perron-3, Rosmalen
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2022
Koningshof, Maassluis
20:15
Johan Goossens - Kleine pijntjes
Het Musiater, Zevenaar
20:15
René Van Meurs - 2636
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Tim Fransen - De Mens En Ik
Spant!, Bussum
20:15
Patrick Laureij - Live
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Ton Kas - Best of ... Ton Kas
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Dolf Jansen - Oudejaars 2022
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Schouwburg Venray, Venray
20:30
Oldenhermanns - FCKED
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Saman Amini's integratieplan
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
Edson Da Graça - Zoals het hoort
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Fabian Franciscus - Lekker Gezellig
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Guido Weijers - Oudejaarsconference 2022
Amare, Den Haag
20:30
Lotte Velvet - Ondergrond
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Mark van de Veerdonk - Podiumbeest Ontsnapt!
Het spectrum, Schijndel
20:30
Janneke de Bijl - Dit is het nou
Zaantheater, Zaandam
20:30
Jochen Otten - Zijn stinkende best
Fidei et Arti, Oudenbosch
20:30
Abel van Gijlswijk - AABZ ’22 TOUR: Rebranding Anarchisme
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Vincent Bijlo & Friends - Eindejaarsconference
Theater Ludens, Voorburg
20:30
Kasper van der Laan - Warm
Werftheater, Utrecht
20:30
Erik Van Muiswinkel - Moojen Ligjes In De Lugt
BREStheater, Brielle
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter
Schouwburg de Lawei, Drachten
21:30
Alex Klaasen Revue - Snowponies
Schouwburg Het Park, Hoorn
zaterdag 03 december 2022
Jan Beuving - Restante
Theater Aan de Slinger, Houten
Nathalie Baartman - SNAK
DeMess, Naarden
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
De Nobelaer, Etten-Leur
Pieter Derks - Uit Het Niets
De Maagd, Bergen op Zoom
Claudia De Breij - Oudejaarsconference 2022
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Alex Ploeg - Ego
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Nina De La Parra & Sanne Landvreugd - Bloodbitches
Posttheater, Arnhem
Kiki Schippers - Meer
Schouwburg de Lawei, Drachten
19:00
Alex Klaasen Revue - Snowponies
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Saman Amini's integratieplan
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam), Amsterdam
20:00
De Vriendendienst - Andere mensen
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Derek Otte - De tijd is om
Theater Ludens, Voorburg
20:00
Jon van Eerd - Zo Vader Zo Zoon
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Arjen Lubach
Diligentia, Den Haag
20:15
Spruijt en Opperman - Heimweeën
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Tineke Schouten - Dubbel
Spant!, Bussum
20:15
Fabian Franciscus - Lekker Gezellig
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Freek De Jonge - De Schreef
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Mark van de Veerdonk - Podiumbeest Ontsnapt!
C.C. Nesterlé, Nistelrode
20:15
Rayen Panday - Focus
Theater De Veste, Delft
20:15
Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth - Tis hier geen hotel 2
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even
De Maaspoort, Venlo
20:15
Tim Fransen - De Mens En Ik
Theater 't Speelhuis, Helmond
Patrick Laureij - Live
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts
Figi Theater, Zeist
20:15
Dolf Jansen - Oudejaars 2022
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Erik Van Muiswinkel - Moojen Ligjes In De Lugt
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:30
n00b speelt n00b
Figi Theater, Zeist
20:30
Oldenhermanns - FCKED
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Theater De Storm, Winterswijk
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2022
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Janneke de Bijl - Dit is het nou
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Abel van Gijlswijk - AABZ ’22 TOUR: Rebranding Anarchisme
Zaantheater, Zaandam
20:30
Vincent Bijlo & Friends - Eindejaarsconference
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:30
Lisa Ostermann - Met Z'n Allen
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Martijn Koning - Appeltjes Schillen
Het Dorpshuis, Nigtevecht
20:30
Kasper van der Laan - Warm
Werftheater, Utrecht
21:00
Alex Klaasen Revue - Snowponies
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg