CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina 21
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 15 feb
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
De Muze
Noordwijk
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Zalencentrum de Treemter
Balk
20:30
Theater de Kaasfabriek
Wormer
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
Parkvilla
Alphen aan den Rijn
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
Metropool
Hengelo
zo 16 feb
15:00
Theater de Koornbeurs
Franeker
15:00
Meervaart
Amsterdam
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater Gooiland
Hilversum
ma 17 feb
Capitole
Gent
di 18 feb
00:00
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
00:00
DeLaMar
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:00
Toneelschuur
Haarlem
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
wo 19 feb
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
00:00
Diligentia
Den Haag
00:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Theater Sneek
Sneek
Markant Uden
Uden
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Figi Theater
Zeist
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
Markant Uden
Uden
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
do 20 feb
Leidse Schouwburg
Leiden
00:00
Diligentia
Den Haag
De Nieuwe Kolk
Assen
De Kleine Komedie
Amsterdam
HAN Campustheater
Nijmegen
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Zaantheater
Zaandam
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Schaffelaartheater
Barneveld
Scheldetheater
Terneuzen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Theater Orpheus
Apeldoorn
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Cultura
Ede
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Figi Theater
Zeist
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:30
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
vr 21 feb
Goudse Schouwburg
Gouda
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
00:00
Diligentia
Den Haag
00:00
Theater De Tuin
Leusden
00:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
De Kleine Komedie
Amsterdam
Werftheater
Utrecht
Meervaart
Amsterdam
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater de Voorveghter
Hardenberg
C.C. De tippe
Vledder
Zaantheater
Zaandam
Scheldetheater
Terneuzen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
00:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Kulturhus Holten
Holten
20:00
Parkgebouw
Rijssen
20:00
Agnietenhof
Tiel

zaterdag 15 februari 2020

20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken Theater De Veste, Delft
20:15
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed De Muze, Noordwijk
20:30
Oldenhermanns - Unsexed Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten Zalencentrum de Treemter, Balk
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk Theater de Kaasfabriek , Wormer
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Lucky Fonz III - Buiten de Lijnen Parkvilla, Alphen aan den Rijn
20:30
De Fransse Eijkel - Subtropique Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Tim Teunissen - Sandra gaat avondvullend Theater Walhalla, Rotterdam

zondag 16 februari 2020

15:00
Barrie Stevens - The Show Must Go On Theater de Koornbeurs, Franeker
15:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue Meervaart, Amsterdam
20:15
Enge Buren - BASTA! Diligentia, Den Haag
20:15
Karin Bloemen - Souvenirs Theater Gooiland, Hilversum

maandag 17 februari 2020

Theo Maassen - Situatie Gewijzigd Capitole, Gent

dinsdag 18 februari 2020

00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
00:00
Vet Kindercabaret - Kapot VET DeLaMar, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de toekomst Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Najib Amhali - Waar was ik? Zuiderstrandtheater, Den Haag
20:00
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester Toneelschuur, Haarlem
20:00
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak Theater De Veste, Delft
20:15
Ali B - Koorts Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas Kunstmin Schouwburg, Dordrecht

woensdag 19 februari 2020

Henry van Loon - Onze Henry Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
00:00
René van Meurs - Hunkert Diligentia, Den Haag
00:00
Jan Beuving - Rotatie De Kleine Komedie, Amsterdam
Lebbis - De Ervaring Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Lenette van Dongen - Paradijskleier Stadstheater Arnhem, Arnhem
Daan Boom - De Eerste Theater Sneek, Sneek
Van Der Laan & Woe - Pesetas Markant Uden, Uden
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter Parktheater, Eindhoven
20:00
Urbanus - LIJ KNER GE SOP Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken De Meenthe, Steenwijk
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live Theater Sneek, Sneek
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk Theater Hof 88, Almelo
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie Figi Theater, Zeist
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners Markant Uden, Uden
20:30
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Meiden van LOS - Lusten en Lasten Schouwburg de Meerse, Hoofddorp

donderdag 20 februari 2020

Henry van Loon - Onze Henry Leidse Schouwburg, Leiden
00:00
René van Meurs - Hunkert Diligentia, Den Haag
André Manuel - DREEJKLEZOEW De Nieuwe Kolk, Assen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1) De Kleine Komedie, Amsterdam
Piepschuim - Grote Woorden HAN Campustheater, Nijmegen
Kasper van der Laan - 1 Kilo Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Lebbis - De Ervaring Zaantheater, Zaandam
Lenette van Dongen - Paradijskleier Theater Geert Teis, Stadskanaal
Martijn Koning - Koning van de toekomst Schaffelaartheater, Barneveld
Najib Amhali - Waar was ik? Scheldetheater, Terneuzen
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter Theater Orpheus, Apeldoorn
20:00
Cabarestafette Orpheus, Apeldoorn
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Spruijt & Opperman - Heimweeën Cultura, Ede
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk Theater Hof 88, Almelo
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Enge Buren - BASTA! Figi Theater, Zeist
20:15
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Ali B - Koorts Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Anuar - EERLIJK Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:30
Meiden van LOS - Lusten en Lasten Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Lucky Fonz III - Buiten de Lijnen Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:30
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Daan Boom - De Eerste Parktheater, Eindhoven
20:30
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid Schouwburg de Meerse, Hoofddorp

vrijdag 21 februari 2020

Pieter Derks - Voor wat het waard is Goudse Schouwburg, Gouda
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
00:00
René van Meurs - Hunkert Diligentia, Den Haag
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee Theater De Tuin, Leusden
00:00
Jan Beuving - Rotatie Schouwburg Odeon, Zwolle
André Manuel - DREEJKLEZOEW Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1) De Kleine Komedie, Amsterdam
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed Werftheater, Utrecht
Kasper van der Laan - 1 Kilo Meervaart, Amsterdam
Lenette van Dongen - Paradijskleier Schouwburg Amphion, Doetinchem
Martijn Koning - Koning van de toekomst Theater de Voorveghter, Hardenberg
Oldenhermanns - Unsexed C.C. De tippe, Vledder
Najib Amhali - Waar was ik? Scheldetheater, Terneuzen
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
00:00
Yora Rienstra - UP Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk Kulturhus Holten, Holten
20:00
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht Parkgebouw, Rijssen
20:00
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken Agnietenhof, Tiel
Pagina 21