CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina 21
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 17 dec
20:00
De Kattendans
Bergeijk
20:00
De Poorterij
Zaltbommel
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
CulturA & Zo
Nootdorp
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Figi Theater
Zeist
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
De Smeltkroes
Maarheeze
20:30
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:30
Theater De Kik
Elst
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:30
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
21:00
Theater aan de Schie
Schiedam
21:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
zo 18 dec
14:30
Leidse Schouwburg
Leiden
19:00
Chassé Theater
Breda
ma 19 dec
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
di 20 dec
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater Harderwijk
Harderwijk
19:30
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
van Beresteyn
Veendam
20:15
Pand P
Eindhoven
20:30
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
21:30
DeLaMar
Amsterdam
wo 21 dec
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Theater Harderwijk
Harderwijk
19:30
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Pand P
Eindhoven
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
21:30
DeLaMar
Amsterdam
do 22 dec
Theater Hof 88
Almelo
Schouwburg Ogterop
Meppel
19:30
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
BREStheater
Brielle
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
21:30
DeLaMar
Amsterdam
vr 23 dec
Theater De Leest
Waalwijk
De Kattendans
Bergeijk
19:30
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:15
Spant!
Bussum
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Flint
Amersfoort
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
De Meerpaal
Dronten
20:30
Het Trefpunt
Warmond
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Theater de Liefde
Haarlem
21:00
Podium Mozaiek
Amsterdam
21:30
DeLaMar
Amsterdam
21:30
DeLaMar
Amsterdam
zo 25 dec
15:00
DeLaMar
Amsterdam
ma 26 dec
15:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel

zaterdag 17 december 2022

20:00
Spruijt en Opperman - Heimweeën De Kattendans, Bergeijk
20:00
Stefano Keizers - Hans Teeuwen De Poorterij, Zaltbommel
20:00
De Gestampte Meisjes - Lext Nevel Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Freek De Jonge - De Schreef Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Thjum Arts - Tijdloos Genot CulturA & Zo, Nootdorp
20:00
Patrick Laureij - Live Chassé Theater, Breda
20:00
Dolf Jansen - Oudejaars 2022 Orpheus, Apeldoorn
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei Figi Theater, Zeist
20:15
Tineke Schouten - Dubbel KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Rayen Panday - Focus Meervaart, Amsterdam
20:15
Jon van Eerd - Zo Vader Zo Zoon Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth - Tis hier geen hotel 2 Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Tim Fransen - De Mens En Ik Diligentia, Den Haag
20:15
Martijn Koning - Appeltjes Schillen Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:15
Ton Kas - Best of ... Ton Kas Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Lenette Van Dongen - Dat Doet Ze Anders Nooit Theater de Speeldoos, Baarn
20:30
Cameretten - Finalistentournee Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Derek Otte - De tijd is om Meervaart, Amsterdam
20:30
Edson Da Graça - Zoals het hoort De Smeltkroes, Maarheeze
20:30
Fabian Franciscus - Lekker Gezellig Schouwburg Odeon, Zwolle
20:30
Amsterdam Kleinkunst Festival Finalistentournee Theater De Kik, Elst
20:30
Jochen Otten - Zijn stinkende best Theater de Bussel, Oosterhout
20:30
Johan Goossens - Kleine pijntjes Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Vincent Bijlo & Friends - Eindejaarsconference Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:30
Lisa Ostermann - Met Z'n Allen C.C. Ons Gebouw, Bolsward
20:30
Merijn Scholten - Solo Theater de Stoep, Spijkenisse
21:00
Alex Klaasen Revue - Snowponies Theater aan de Schie, Schiedam
21:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2022 Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer

zondag 18 december 2022

14:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2022 Leidse Schouwburg, Leiden
19:00
Patrick Laureij - Live Chassé Theater, Breda

maandag 19 december 2022

20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference 2022 Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2022 Westlandtheater De Naald, Naaldwijk

dinsdag 20 december 2022

Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op Theater De Lampegiet, Veenendaal
Youp van 't Hek - De laatste ronde Theater Harderwijk, Harderwijk
19:30
Alex Klaasen Revue - Snowponies DeLaMar, Amsterdam
20:00
Dolf Jansen - Oudejaars 2022 Zaantheater, Zaandam
20:15
Freek De Jonge - De Schreef Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2022 Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Jon van Eerd - Zo Vader Zo Zoon van Beresteyn, Veendam
20:15
Kasper van der Laan - Warm Pand P, Eindhoven
20:30
n00b speelt n00b Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
Cameretten - Finalistentournee Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
21:30
Alex Klaasen Revue - Snowponies DeLaMar, Amsterdam

woensdag 21 december 2022

Alex Agnew - Wake me up when it's over Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Youp van 't Hek - De laatste ronde Theater Harderwijk, Harderwijk
19:30
Alex Klaasen Revue - Snowponies DeLaMar, Amsterdam
20:00
Stefano Keizers - Hans Teeuwen Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth - Tis hier geen hotel 2 Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference 2022 Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2022 Theater De Veste, Delft
20:15
Jochen Otten - Zijn stinkende best Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Jon van Eerd - Zo Vader Zo Zoon Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Dolf Jansen - Oudejaars 2022 Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Kasper van der Laan - Warm Pand P, Eindhoven
20:30
Spruijt en Opperman - Heimweeën Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Nesim el Ahmadi - TaBoe! Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Cameretten - Finalistentournee Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Edson Da Graça - Zoals het hoort Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Martijn Koning - Appeltjes Schillen Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
21:30
Alex Klaasen Revue - Snowponies DeLaMar, Amsterdam

donderdag 22 december 2022

Christel de Laat - Hoe dan?! Theater Hof 88, Almelo
Jan Beuving - Restante Schouwburg Ogterop, Meppel
19:30
Alex Klaasen Revue - Snowponies DeLaMar, Amsterdam
20:00
Stefano Keizers - Hans Teeuwen Agnietenhof, Tiel
20:00
Nesim el Ahmadi - TaBoe! Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference 2022 Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Dolf Jansen - Oudejaars 2022 Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Cameretten - Finalistentournee De Weijer, Boxmeer
20:15
Freek De Jonge - De Schreef De Molenberg, Delfzijl
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2022 Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Jon van Eerd - Zo Vader Zo Zoon Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Vincent Bijlo & Friends - Eindejaarsconference Theater De Winsinghhof, Roden
20:30
n00b speelt n00b Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Amsterdam Kleinkunst Festival Finalistentournee Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Lisa Ostermann - Met Z'n Allen Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Martijn Koning - Appeltjes Schillen BREStheater, Brielle
20:30
Merijn Scholten - Solo De Harmonie, Leeuwarden
21:30
Alex Klaasen Revue - Snowponies DeLaMar, Amsterdam

vrijdag 23 december 2022

Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op Theater De Leest, Waalwijk
Maarten Westra Hoekzema - Toen eindelijk alles lukte De Kattendans, Bergeijk
19:30
Alex Klaasen Revue - Snowponies DeLaMar, Amsterdam
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei Theater de Mythe, Goes
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference 2022 Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Kasper van Kooten - Van Kooten en de beat Agnietenhof, Tiel
20:00
Vincent Bijlo & Friends - Eindejaarsconference Podium Hoge Woerd, De Meern
20:15
Freek De Jonge - De Schreef Spant!, Bussum
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2022 Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Dolf Jansen - Oudejaars 2022 Flint, Amersfoort
20:30
Jochen Otten - Zijn stinkende best Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Thjum Arts - Tijdloos Genot De Meerpaal, Dronten
20:30
Martijn Koning - Appeltjes Schillen Het Trefpunt, Warmond
20:30
Merijn Scholten - Solo KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Kasper van der Laan - Warm Theater de Liefde, Haarlem
21:00
Edson Da Graça - Zoals het hoort Podium Mozaiek, Amsterdam
21:30
Alex Klaasen Revue - Snowponies DeLaMar, Amsterdam
21:30
Alex Klaasen Revue - Snowponies DeLaMar, Amsterdam

zondag 25 december 2022

15:00
Alex Klaasen Revue - Snowponies DeLaMar, Amsterdam

maandag 26 december 2022

15:00
Jon van Eerd - Zo Vader Zo Zoon Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Pagina 21