Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Orpheus
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Pand P
Eindhoven
20:00
Perron-3
Rosmalen
20:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
Scheldetheater
Terneuzen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Cuijk
Cuijk
19:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
21:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
21:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
19:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Spant!
Bussum
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Bussel
Oosterhout
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:15
C.C. Nesterlé
Nistelrode
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
De Maagd
Bergen op Zoom
20:15
De Maaspoort
Venlo
De Nobelaer
Etten-Leur
DeMess
Naarden
20:00
Diligentia
Den Haag
20:30
Figi Theater
Zeist
20:15
Figi Theater
Zeist
20:30
Het Dorpshuis
Nigtevecht
20:00
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam)
Amsterdam
21:15
Junushoff Theater
Wageningen
19:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Posttheater
Arnhem
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
21:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
19:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Spant!
Bussum
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
Theater Ludens
Voorburg
20:15
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Werftheater
Utrecht
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Zaantheater
Zaandam
15:00
De Roma
Antwerpen
20:00
Diligentia
Den Haag
15:00
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam)
Amsterdam
14:30
Meervaart
Amsterdam
14:30
Theater Dakota
Den Haag
20:15
Theater Dakota
Den Haag
Wilminktheater
Enschede
20:30
Theater Floralis
Lisse
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
Munttheater
Weert
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
19:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
vrijdag 02 december 2022
Richard Groenendijk - Voor Iedereen Beter
Orpheus, Apeldoorn
Nina De La Parra & Sanne Landvreugd - Bloodbitches
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Lebbis - De Ziel
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Kim Schuddeboom - Ongeschreven
Pand P, Eindhoven
20:00
Saman Amini's integratieplan
Perron-3, Rosmalen
20:00
Martijn Koning - Appeltjes Schillen
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:00
Rayen Panday - Focus
Schaffelaartheater, Barneveld
Christel de Laat - Hoe dan?!
Scheldetheater, Terneuzen
Martijn Kardol - De Situatie
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Jon van Eerd - Zo Vader Zo Zoon
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Oldenhermanns - FCKED
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Bert Visscher - Dat Zie Je Een Ander Niet Doen
Schouwburg Cuijk, Cuijk
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Schouwburg de Lawei, Drachten
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter
Schouwburg de Lawei, Drachten
21:30
Alex Klaasen Revue - Snowponies
Schouwburg Het Park, Hoorn
19:00
Alex Klaasen Revue - Snowponies
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Lisa Ostermann - Met Z'n Allen
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Tim Fransen - De Mens En Ik
Spant!, Bussum
20:15
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Ronald Goedemondt - Met Knielende Knikjes
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:30
Abel van Gijlswijk - AABZ ’22 TOUR: Rebranding Anarchisme
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Henry van Loon - Jannie the Showdog
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:30
Edson Da Graça - Zoals het hoort
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Dolf Jansen - Oudejaars 2022
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Saman Amini's integratieplan
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Theater aan de Schie, Schiedam
Claudia De Breij - Oudejaarsconference 2022
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
De Vriendendienst - Andere mensen
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Fabian Franciscus - Lekker Gezellig
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Martijn Crins en Maarten Westra Hoekzema - dubbelprogramma
Theater de Bussel, Oosterhout
20:30
Lotte Velvet - Ondergrond
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Patrick Laureij - Live
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
René Van Meurs - 2636
Theater de Schalm, Veldhoven
Pieter Derks - Uit Het Niets
Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth - Tis hier geen hotel 2
Theater Kerkrade, Kerkrade
20:30
Vincent Bijlo & Friends - Eindejaarsconference
Theater Ludens, Voorburg
20:30
Kasper van der Laan - Warm
Werftheater, Utrecht
20:30
Janneke de Bijl - Dit is het nou
Zaantheater, Zaandam
zaterdag 03 december 2022
20:15
Mark van de Veerdonk - Podiumbeest Ontsnapt!
C.C. Nesterlé, Nistelrode
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2022
Cpunt Theater, Hoofddorp
Alex Ploeg - Ego
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Pieter Derks - Uit Het Niets
De Maagd, Bergen op Zoom
20:15
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even
De Maaspoort, Venlo
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
De Nobelaer, Etten-Leur
Nathalie Baartman - SNAK
DeMess, Naarden
20:00
Arjen Lubach
Diligentia, Den Haag
20:30
n00b speelt n00b
Figi Theater, Zeist
20:15
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts
Figi Theater, Zeist
20:30
Martijn Koning - Appeltjes Schillen
Het Dorpshuis, Nigtevecht
20:00
Saman Amini's integratieplan
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam), Amsterdam
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter
Junushoff Theater, Wageningen
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei
Orpheus, Apeldoorn
Nina De La Parra & Sanne Landvreugd - Bloodbitches
Posttheater, Arnhem
20:00
Jon van Eerd - Zo Vader Zo Zoon
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Oldenhermanns - FCKED
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
21:00
Alex Klaasen Revue - Snowponies
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
19:00
Alex Klaasen Revue - Snowponies
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Kiki Schippers - Meer
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Tineke Schouten - Dubbel
Spant!, Bussum
20:30
Janneke de Bijl - Dit is het nou
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Vincent Bijlo & Friends - Eindejaarsconference
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:15
Freek De Jonge - De Schreef
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Tim Fransen - De Mens En Ik
Theater 't Speelhuis, Helmond
Jan Beuving - Restante
Theater Aan de Slinger, Houten
Claudia De Breij - Oudejaarsconference 2022
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
De Vriendendienst - Andere mensen
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth - Tis hier geen hotel 2
Theater de Bussel, Oosterhout
Patrick Laureij - Live
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Dolf Jansen - Oudejaars 2022
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Rayen Panday - Focus
Theater De Veste, Delft
20:15
Fabian Franciscus - Lekker Gezellig
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Spruijt en Opperman - Heimweeën
Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Derek Otte - De tijd is om
Theater Ludens, Voorburg
20:15
Erik Van Muiswinkel - Moojen Ligjes In De Lugt
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:30
Lisa Ostermann - Met Z'n Allen
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Kasper van der Laan - Warm
Werftheater, Utrecht
20:15
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Abel van Gijlswijk - AABZ ’22 TOUR: Rebranding Anarchisme
Zaantheater, Zaandam
zondag 04 december 2022
15:00
Nele Bauwens & bigband The Whodads
De Roma, Antwerpen
20:00
Arjen Lubach
Diligentia, Den Haag
15:00
Saman Amini's integratieplan
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam), Amsterdam
14:30
Patrick Nederkoorn - Hoogtij
Meervaart, Amsterdam
14:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2022
Theater Dakota, Den Haag
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2022
Theater Dakota, Den Haag
Paul de Leeuw - 60? We zien wel…
Wilminktheater, Enschede
maandag 05 december 2022
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2022
Theater Floralis, Lisse
dinsdag 06 december 2022
Hans Teeuwen
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Bert Visscher - Dat Zie Je Een Ander Niet Doen
Agnietenhof, Tiel
20:15
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even
De Kleine Komedie, Amsterdam
Claudia De Breij - Oudejaarsconference 2022
DeLaMar, Amsterdam
Theo Maassen - Onbekend Terrein
Goudse Schouwburg, Gouda
Martijn Crins en Maarten Westra Hoekzema - dubbelprogramma
Munttheater, Weert
20:00
Dolf Jansen - Oudejaars 2022
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Peter Pannekoek - DNA
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Jochen Otten - Zijn stinkende best
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
19:00
Alex Klaasen Revue - Snowponies
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden