CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina 22
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 14 mrt
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:30
Klein Theater
Dinxperlo
20:30
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
20:30
Parktheater
Eindhoven
1
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
zo 15 mrt
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
00:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
ma 16 mrt
00:00
Theater Concordia
Enschede
20:15
Flint
Amersfoort
di 17 mrt
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
00:00
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater Bellevue
Amsterdam
Chassé Theater
Breda
14:00
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Toneelschuur
Haarlem
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Flint
Amersfoort
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
20:30
Figi Theater
Zeist
wo 18 mrt
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Ogterop
Meppel
00:00
Cultureel Centrum Fidei Et Arti
Oudenbosch
1
00:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
00:00
Theater Hof 88
Almelo
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Schouwburg de Lawei
Drachten
Luctor et Emergo
Rilland
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:15
De Domijnen
Sittard
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
De Meenthe
Steenwijk
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
De Smeltkroes
Maarheeze
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
do 19 mrt
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
00:00
Zaantheater
Zaandam
00:00
Schouwburg Venray
Venray
00:00
Goudse Schouwburg
Gouda
00:00
MFC De Pluk
Geldermalsen
00:00
Theater Hof 88
Almelo
Theater Idea
Soest
Theater Bellevue
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Theater Aan de Slinger
Houten
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Leidse Schouwburg
Leiden
Stadsschouwburg Mechelen
Mechelen
Kennemer Theater
Beverwijk
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
DNK
Assen
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Koningshof
Maassluis
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
De Weverij
Zierikzee
20:15
Theater aan de Brink
laren
20:15
De Kattendans
Bergeijk
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
C.C. Nesterlé
Nistelrode
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
Theater Peeriscoop
Gorinchem
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
vr 20 mrt
De Kleine Komedie
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Podium Boxtel
Boxtel
00:00
Schouwburg Lochem
Lochem
00:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
00:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
00:00
Theater Walhalla
Rotterdam
00:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer

zaterdag 14 maart 2020

20:30
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:30
Enge Buren - BASTA! Klein Theater, Dinxperlo
20:30
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht Het Oude Raadhuis, Hoofddorp

zondag 15 maart 2020

Theo Maassen - Situatie Gewijzigd Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
00:00
Vet Kindercabaret - Kapot VET Theater Castellum, Alphen aan den Rijn

maandag 16 maart 2020

20:15
Plien & Bianca - En nu dan? Flint, Amersfoort

dinsdag 17 maart 2020

Patrick Laureij - Nederlands Hoop Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom Theater 't Speelhuis, Helmond
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020 Theater Bellevue, Amsterdam
Best of... Ton Kas Chassé Theater, Breda
14:00
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Plien & Bianca - En nu dan? Flint, Amersfoort

woensdag 18 maart 2020

Patrick Laureij - Nederlands Hoop Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Henry van Loon - Onze Henry Schouwburg Het Park, Hoorn
Rayen Panday - Trigger Schouwburg Ogterop, Meppel
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? Cultureel Centrum Fidei Et Arti, Oudenbosch
1
00:00
René van Meurs - Hunkert TAQA Theater De Vest, Alkmaar
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee Theater Hof 88, Almelo
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020 Theater Bellevue, Amsterdam
Kasper van der Laan - 1 Kilo Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Lebbis - De Ervaring Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Lenette van Dongen - Paradijskleier Schouwburg de Lawei, Drachten
Martijn Koning - Koning van de toekomst Luctor et Emergo, Rilland
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Barrie Stevens - The Show Must Go On De Domijnen, Sittard
20:15
Ali B - Koorts Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos” Theater De Omval, Diemen
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk De Smeltkroes, Maarheeze

donderdag 19 maart 2020

Henry van Loon - Onze Henry Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom Zaantheater, Zaandam
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? Schouwburg Venray, Venray
00:00
René van Meurs - Hunkert Goudse Schouwburg, Gouda
00:00
Marco Lopes - Wees blij MFC De Pluk, Geldermalsen
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee Theater Hof 88, Almelo
André Manuel - DREEJKLEZOEW Theater Idea, Soest
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020 Theater Bellevue, Amsterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1) Meervaart, Amsterdam
Kasper van der Laan - 1 Kilo Theater Aan de Slinger, Houten
Lebbis - De Ervaring Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Lenette van Dongen - Paradijskleier Leidse Schouwburg, Leiden
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid Stadsschouwburg Mechelen, Mechelen
Best of... Ton Kas Kennemer Theater, Beverwijk
Najib Amhali - Waar was ik? Zuiderstrandtheater, Den Haag
20:00
Meiden van LOS - Lusten en Lasten Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Plien & Bianca - En nu dan? DNK, Assen
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos” Koningshof, Maassluis
20:15
Anuar - EERLIJK De Weverij, Zierikzee
20:15
Fabian Franciscus - Kleine Wereld Theater aan de Brink, laren
20:15
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten De Kattendans, Bergeijk
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk C.C. Nesterlé, Nistelrode
20:30
Marc de Hond - Voortschrijdend Inzicht De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Enge Buren - BASTA! Theater Peeriscoop, Gorinchem
20:30
Ali B - Koorts Fulcotheater, IJsselstein

vrijdag 20 maart 2020

Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Guido Weijers - Masterclass Geluk Podium Boxtel, Boxtel
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom Schouwburg Lochem, Lochem
00:00
René van Meurs - Hunkert Theater Het Kruispunt, Barendrecht
00:00
Marco Lopes - Wees blij Theater Zuidplein, Rotterdam
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee Theater Walhalla, Rotterdam
André Manuel - DREEJKLEZOEW Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Pagina 22