CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina 22
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
di 01 feb
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Griffioen
Amstelveen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater 't Speelhuis
Helmond
19:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Het Klooster
Woerden
20:30
S.C.C. Zuidhorn
Zuidhorn
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
21:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
wo 02 feb
Theater de Bussel
Oosterhout
C.C Warenar
Wassenaar
Theater de Koornbeurs
Franeker
Het Klooster
Woerden
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Diligentia
Den Haag
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Stadshoftheater Vianen
Vianen
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Chassé Theater
Breda
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:30
Lindenberg Theater
Nijmegen
do 03 feb
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater de Bussel
Oosterhout
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Energiehuis
Dordrecht
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Den heuvel
Alphen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater de Stoep
Spijkenisse
ATLAS Theater
Emmen
Diligentia
Den Haag
19:15
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Martiniplaza
Groningen
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Theater De Boerderij
Huizen
20:15
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:15
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Wilminktheater
Enschede
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
21:00
Theater Bellevue
Amsterdam
21:15
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
vr 04 feb
Dok6
Panningen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
De Ogtent
Duiven
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater Ludens
Voorburg
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Hofpoort
Coevorden
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Schouwburg Lochem
Lochem
Diligentia
Den Haag
De Spil
Roeselare
19:15
Theater De Veste
Delft
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht

dinsdag 01 februari 2022

Christel de Laat - Hoe dan?! Theater de Bussel, Oosterhout
Kasper van der Laan - 1 Kilo Theater de Griffioen, Amstelveen
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Youp van 't Hek - De laatste ronde Theater 't Speelhuis, Helmond
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Plien en Bianca - En nu dan? Chassé Theater, Breda
20:00
Ton Kas - Best of ... Ton Kas Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Zoutmus - Jungleprinter Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Sanne Wallis de Vries - Kom Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Wim Helsen - Niet mijn apen, niet mijn circus De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Wilfried de Jong - Fotostudio de Jong Het Klooster, Woerden
20:30
Andries Tunru - In Theorie S.C.C. Zuidhorn, Zuidhorn
20:30
André Manuel - Sneu Theater aan het Vrijthof, Maastricht
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter Schouwburg de Lawei, Drachten

woensdag 02 februari 2022

Christel de Laat - Hoe dan?! Theater de Bussel, Oosterhout
Jan Beuving - Restante C.C Warenar, Wassenaar
Maarten Westra Hoekzema / Martijn Crins Theater de Koornbeurs, Franeker
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even Het Klooster, Woerden
Youp van 't Hek - De laatste ronde Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Pieter Derks - Uit het niets Diligentia, Den Haag
20:00
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Jandino - Opgefokt Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
RUMAG. - RUMAG Theater-Event Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Yentl en de Boer - De Kampvuursessies Theater De Lievekamp, Oss
20:15
René van Meurs - 2636 Stadshoftheater Vianen, Vianen
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Wim Helsen - Niet mijn apen, niet mijn circus De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Fabian Franciscus - Kleine wereld De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Stefano Keizers - Hans Teeuwen Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Zoutmus - Jungleprinter Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes Chassé Theater, Breda
20:30
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Wilfried de Jong - Fotostudio de Jong Zaantheater, Zaandam
20:30
André Manuel - Sneu Lindenberg Theater, Nijmegen

donderdag 03 februari 2022

Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Christel de Laat - Hoe dan?! Theater de Bussel, Oosterhout
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Jan Beuving - Restante Energiehuis, Dordrecht
Jasper van Kuijk - Tot hier en niet verder Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Kirsten van Teijn - (S)experiment Den heuvel, Alphen
Nathalie Baartman - SNAK Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Kasper van der Laan - 1 Kilo Theater de Stoep, Spijkenisse
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast ATLAS Theater, Emmen
Pieter Derks - Uit het niets Diligentia, Den Haag
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Jandino - Opgefokt Agnietenhof, Tiel
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Berthold Gunster - Omdenken: Zoals verwacht loopt alles and Martiniplaza, Groningen
20:00
Paul Haenen - Haenen brengt vreugde De Meenthe, Steenwijk
20:00
Plien en Bianca - En nu dan? Wilminktheater, Enschede
20:00
Stefano Keizers - Hans Teeuwen Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Cabarestafette 21-22 Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Kamagurka & Herr Seele - The return of the comeback Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Arie Koomen - BOE! De Molenberg, Delfzijl
20:15
LOS - Lusten en Lasten Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Sanne Wallis de Vries - Kom Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid De Maaspoort, Venlo
20:15
Tim Fransen - De Mens en Ik Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Wim Helsen - Niet mijn apen, niet mijn circus De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Ton Kas - Best of ... Ton Kas Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Lebbis - De Ziel Theater De Veste, Delft
20:15
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed Theater Aan de Slinger, Houten
20:30
Silvester Zwaneveld - Lichtgeraakt! Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Zoutmus - Jungleprinter Wilminktheater, Enschede
20:30
Rosa Da Silva - Daar moet je heen Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
André Manuel - Sneu Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
21:00
René van Meurs - 2636 Theater Bellevue, Amsterdam
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter Theater aan het Vrijthof, Maastricht

vrijdag 04 februari 2022

Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook Dok6, Panningen
Harrie Jekkers - Achter de Duinen Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Jeroens Clan - Tere Zieltjes De Ogtent, Duiven
Christel de Laat - Hoe dan?! Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Maarten Westra Hoekzema - Toen eindelijk alles lukte Theater Ludens, Voorburg
Nathalie Baartman - SNAK Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Piepschuim - Baadt het niet dan Schaadt het niet Theater Hofpoort, Coevorden
Kasper van der Laan - 1 Kilo Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast Theater de Voorveghter, Hardenberg
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Youp van 't Hek - De laatste ronde Schouwburg Lochem, Lochem
Pieter Derks - Uit het niets Diligentia, Den Haag
Els de Schepper - Ziet ze vliegen De Spil, Roeselare
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit Theater De Veste, Delft
20:00
TAFKAL - The artists formerly known as Lama's Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Jandino - Opgefokt Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
RUMAG. - RUMAG Theater-Event De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Kasper van Kooten - Deeltijd Agnietenhof, Tiel
20:00
Martijn Koning - Koning van de dieren Theater Kerkrade, Kerkrade
20:00
Ton Kas - Best of ... Ton Kas Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Pagina 22