Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:15
Hoftheater
Raalte
20:15
Arto Theater
Schoonhoven
00:00
Theater De Verbeelding
Purmerend
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
Meervaart
Amsterdam
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
Acropolis
Megen
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Vestzaktheater De Schelleboom
Oosterhout
20:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
00:00
De Toegift
Den Hoorn
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
15:30
Het Plein
West-Graftdijk
Galerie Cafe Leidse Lente
Leiden
00:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
Kukeleku
Horst
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Theater Floralis
Lisse
00:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
00:00
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
De Maagd
Bergen op Zoom
00:00
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
DNK
Assen
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
Cultuurhuis De Zeepziederij
Bree
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Schouwburg Ogterop
Meppel
00:00
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Musis
Arnhem
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Spant!
Bussum
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater De Veste
Delft
Theater De Omval
Diemen
00:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Cultura
Ede
00:00
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Luctor et Emergo
Rilland
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
De Kleine Komedie
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
21:00
Taverne
Bergen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:15
Singer Theater
Laren
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
00:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Chassé Theater
Breda
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Leidse Schouwburg
Leiden
00:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
00:00
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
Diligentia
Den Haag
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Schouwburg Venray
Venray
Spant!
Bussum
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:15
C.C. De Voorste Vennen Drunen
Drunen
Theater Harderwijk
Harderwijk
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
zaterdag 18 januari 2020
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:15
Enge Buren - BASTA!
Hoftheater, Raalte
20:15
Edson Da Graça - Wakker
Arto Theater, Schoonhoven
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Theater De Verbeelding, Purmerend
20:30
De Fransse Eijkel - Subtropique
Theater Walhalla, Rotterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Meervaart, Amsterdam
20:15
Daan Boom - De Eerste
Theater Aan de Slinger, Houten
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Acropolis, Megen
20:15
Cameretten - Finalistentournee
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Barrie Stevens - The Show Must Go On
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Arno van der Heyden - Heksenjacht
Vestzaktheater De Schelleboom, Oosterhout
20:30
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Schouwburg de Lawei, Drachten
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
De Toegift, Den Hoorn
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Theaterhotel Almelo, Almelo
zondag 19 januari 2020
15:30
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Het Plein, West-Graftdijk
Leids cabaret festival 2020
Galerie Cafe Leidse Lente, Leiden
00:00
Kirsten van Teijn - NOBEL
De Kleine Komedie, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Kukeleku, Horst
maandag 20 januari 2020
20:15
Spruijt & Opperman - Heimweeën
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Theater Floralis, Lisse
dinsdag 21 januari 2020
00:00
Yora Rienstra - UP
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Theater de Stoep, Spijkenisse
Lenette van Dongen - Paradijskleier
De Maagd, Bergen op Zoom
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk
DNK, Assen
20:30
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Theater de Voorveghter, Hardenberg
woensdag 22 januari 2020
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Yora Rienstra - UP
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:00
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:30
Tineke Schouten - Highlights
Fulcotheater, IJsselstein
Stefano Keizers - Sorry Baby
Cultuurhuis De Zeepziederij, Bree
20:30
Spruijt & Opperman - Heimweeën
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Sara Kroos - Verte
Schouwburg Ogterop, Meppel
00:00
René van Meurs - Hunkert
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Rayen Panday - Trigger
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Musis, Arnhem
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Oldenhermanns - Unsexed
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Najib Amhali - Waar was ik?
Spant!, Bussum
20:00
Lenette van Dongen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater De Veste, Delft
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater De Omval, Diemen
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Karin Bloemen - Souvenirs
Meervaart, Amsterdam
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Javier Guzman - Guzmán
Cultura, Ede
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Henry van Loon - Onze Henry
Luctor et Emergo, Rilland
20:15
Fresku - Voordat het te laat is
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live
De Maagd, Bergen op Zoom
Echt Gebeurd op Reis
De Kleine Komedie, Amsterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Zaantheater, Zaandam
20:30
Daan Boom - De Eerste
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Cabarestafette
Schouwburg Hengelo, Hengelo
21:00
Bergen Lacht
Taverne, Bergen
20:00
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Ali B - Koorts
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Singer Theater, Laren
donderdag 23 januari 2020
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
00:00
Yora Rienstra - UP
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:00
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:30
Tineke Schouten - Highlights
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Tim Teunissen - Sandra gaat avondvullend
Schouwburg Lochem, Lochem
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Chassé Theater, Breda
20:30
Stefano Keizers
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Stefano Keizers
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Spruijt & Opperman - Heimweeën
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Sara Kroos - Verte
Leidse Schouwburg, Leiden
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater De Leest, Waalwijk
00:00
René van Meurs - Hunkert
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Rayen Panday - Trigger
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Plien & Bianca - En nu dan?
Scheldetheater, Terneuzen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Diligentia, Den Haag
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
Oldenhermanns - Unsexed
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Schouwburg Venray, Venray
Najib Amhali - Waar was ik?
Spant!, Bussum
Murth Mossel - #NoFilter
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:15
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
C.C. De Voorste Vennen Drunen, Drunen
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater Harderwijk, Harderwijk
Lebbis - De Ervaring
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen