Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
00:00
Papenstraattheater
Zwolle
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater Sneek
Sneek
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
00:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
De Domijnen
Sittard
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
Ons Mierloos Theater
Mierlo
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Junushoff Theater
Wageningen
Theater De Veste
Delft
Schaffelaartheater
Barneveld
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Podium Victorie
Alkmaar
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Hedon
Zwolle
Schouwburg Amphion
Doetinchem
De Harmonie
Leeuwarden
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater aan de Schie
Schiedam
Dok6
Panningen
Theater De Willem
Papendrecht
Chassé Theater
Breda
C.C. Merksem
Merksem
Theater de Schalm
Veldhoven
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Agnietenhof
Tiel
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater Kerkrade
Kerkrade
C.C Kapellen
Kapellen, Antwerpen
Kennemer Theater
Beverwijk
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Papenstraattheater
Zwolle
Schouwburg Hengelo
Hengelo
De Molenberg
Delfzijl
Meervaart
Amsterdam
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Theater de Kom
Nieuwegein
De Kattendans
Bergeijk
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater de Kappen
Haaksbergen
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Parktheater
Eindhoven
Posttheater
Arnhem
De Reggehof
Goor
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Lindenberg Theater
Nijmegen
Het Musiater
Zevenaar
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Theater de Speeldoos
Baarn
Zaantheater
Zaandam
C.C. Myllesweerd
Mill
Parktheater
Eindhoven
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater De Boerderij
Huizen
Posttheater
Arnhem
De Klif
Nijmegen
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Jan van Besouw
Goirle
C.C. De Mol
Lier
Het Diekhuus
Middelharnis
Theater de Hofnar
Valkenswaard
BREStheater
Brielle
De Harmonie
Leeuwarden
Theater De Leest
Waalwijk
De Muze
Noordwijk
Theater De Omval
Diemen
Cpunt Theater
Hoofddorp
Hoftheater
Raalte
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Spant!
Bussum
De Maagd
Bergen op Zoom
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Cultuurcentrum Beringen
Beringen
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Ledeltheater
Oostburg
C.C. Parnassos
Utrecht
Theater de Purmaryn
Purmerend
Flint
Amersfoort
Leidse Schouwburg
Leiden
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Het Barghse Huus
s-Heerenberg
woensdag 11 maart 2020
20:00
Marcel Hensema - Alles in de hens
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
00:00
Marco Lopes - Wees blij
Papenstraattheater, Zwolle
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater Sneek, Sneek
20:30
Rayen Panday - Trigger
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
00:00
René van Meurs - Hunkert
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Sara Kroos - Verte
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby
De Domijnen, Sittard
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater Zuidplein, Rotterdam
donderdag 12 maart 2020
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Ons Mierloos Theater, Mierlo
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Ali B - Koorts
Junushoff Theater, Wageningen
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater De Veste, Delft
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Schaffelaartheater, Barneveld
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Barrie Stevens - The Show Must Go On
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
Best of... Ton Kas
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Cameretten - Finalistentournee
Podium Victorie, Alkmaar
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Claudia de Breij - NU
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Comedy Night
Hedon, Zwolle
Daan Boom - De Eerste
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
De Harmonie, Leeuwarden
De Alex Klaassen Revue Showponies 2
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
De Fransse Eijkel
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Debby Petter - De liefde voorbij
Theater aan de Schie, Schiedam
Enge Buren - BASTA!
Dok6, Panningen
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Theater De Willem, Papendrecht
Fresku
Chassé Theater, Breda
Grof geschud - Lijmen
C.C. Merksem, Merksem
Henry van Loon - Onze Henry
Theater de Schalm, Veldhoven
Huub Stapel - Het Huwelijk
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Huub Stapel - Het Huwelijk
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Agnietenhof, Tiel
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater Kerkrade, Kerkrade
Kommil Foo - Oogst
C.C Kapellen, Kapellen, Antwerpen
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Kennemer Theater, Beverwijk
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Marco Lopes - Wees blij
Papenstraattheater, Zwolle
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
De Molenberg, Delfzijl
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Meervaart, Amsterdam
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Nathalie Baartman - Breek
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater de Kom, Nieuwegein
Oldenhermanns - Unsexed
De Kattendans, Bergeijk
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Theater aan de Schie, Schiedam
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Theater de Kappen, Haaksbergen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Plien & Bianca - En nu dan?
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Rayen Panday - Trigger
Parktheater, Eindhoven
René van Meurs - Hunkert
Posttheater, Arnhem
Ronald Goedemondt - Numero Uno
De Reggehof, Goor
Rundfunk - Todesangstschrei
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Sanne Wallis de Vries - Kom
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Sara Kroos - Verte
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Spruijt & Opperman - Heimweeën
Lindenberg Theater, Nijmegen
Stefano Keizers - Sorry Baby
Het Musiater, Zevenaar
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Tineke Schouten - Highlights
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Theater de Speeldoos, Baarn
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Zaantheater, Zaandam
vrijdag 13 maart 2020
Guido Weijers - Masterclass Geluk
C.C. Myllesweerd, Mill
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Parktheater, Eindhoven
Ali B - Koorts
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Theater De Boerderij, Huizen
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Posttheater, Arnhem
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
De Klif, Nijmegen
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Jan van Besouw, Goirle
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
C.C. De Mol, Lier
Cameretten - Finalistentournee
Het Diekhuus, Middelharnis
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Daan Boom - De Eerste
BREStheater, Brielle
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
De Harmonie, Leeuwarden
Debby Petter - De liefde voorbij
Theater De Leest, Waalwijk
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
De Muze, Noordwijk
Enge Buren - BASTA!
Theater De Omval, Diemen
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Cpunt Theater, Hoofddorp
Henry van Loon - Onze Henry
Hoftheater, Raalte
Huub Stapel - Het Huwelijk
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Spant!, Bussum
Karin Bloemen - Souvenirs
De Maagd, Bergen op Zoom
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Kommil Foo - Oogst
Cultuurcentrum Beringen, Beringen
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
Ledeltheater, Oostburg
Marco Lopes - Wees blij
C.C. Parnassos, Utrecht
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Theater de Purmaryn, Purmerend
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Flint, Amersfoort
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Leidse Schouwburg, Leiden
Milo Berlijn - Mens erger je niet!
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Oldenhermanns - Unsexed
Het Barghse Huus, s-Heerenberg