CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina 23
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 04 feb
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:15
C.C. Nesterlé
Nistelrode
20:15
Musis
Arnhem
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
20:15
C.C. De Voorste Vennen Drunen
Drunen
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Podium Boxtel
Boxtel
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
20:15
Het Musiater
Zevenaar
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
Theater de Kaasfabriek
Wormer
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Jan van Besouw
Goirle
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
21:00
Theater Bellevue
Amsterdam
21:15
Theater De Veste
Delft
za 05 feb
Parktheater
Eindhoven
Junushoff Theater
Wageningen
De Toegift
Den Hoorn
DRU Industriepark
Ulft
Goudse Schouwburg
Gouda
Agora Theater Druten
Druten
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
van Beresteyn
Veendam
Hoftheater
Raalte
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Cultura
Ede
Schouwburg Lochem
Lochem
Diligentia
Den Haag
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
cc Binder
Puurs
19:15
Theater De Veste
Delft
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Theater 't Web
Bleiswijk
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Martiniplaza
Groningen
20:15
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Theater De Klinker
Winschoten
20:15
Bon theater
Medemblik
20:15
Streams Breede Beek
Nijkerk
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:15
Theater Dakota
Den Haag
20:30
Theater De Kik
Elst
20:30
Theater Houten Kaap
Ouddorp
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
Pook
Oostknollendam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
21:00
Theater Bellevue
Amsterdam
21:15
Theater De Veste
Delft
zo 06 feb
Theater de Spiegel
Zwolle
15:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
16:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
ma 07 feb
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Theater Floralis
Lisse
20:15
Meervaart
Amsterdam
di 08 feb
Parktheater
Eindhoven
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Theater Sneek
Sneek
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht

vrijdag 04 februari 2022

20:00
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth Agnietenhof, Tiel
20:15
Bas Birker - Belg (tegen wil en drank) C.C. Nesterlé, Nistelrode
20:15
LOS - Lusten en Lasten Musis, Arnhem
20:15
Beth & Flo - Niet wat je denkt C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Paul Haenen - Haenen brengt vreugde MFC Kloosterhof, Hoogerheide
20:15
Oldenhermanns - FCKED C.C. De Voorste Vennen Drunen, Drunen
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Stefano Keizers - Hans Teeuwen Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Tineke Schouten - Dubbel Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Zoutmus - Jungleprinter Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Janneke de Bijl - Dit is het nou Podium Boxtel, Boxtel
20:15
Rayen Panday - Focus Theater 't Onderdak, Sassenheim
20:15
Sanne Wallis de Vries - Kom Het Musiater, Zevenaar
20:15
Daphne Gakes - Ik, Daphne Gakes Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Klooster en van der Meulen - Tijd zat! Theater Zinin, Nijverdal
20:15
Tim Fransen - De Mens en Ik Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Wim Helsen - Niet mijn apen, niet mijn circus De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:15
André Manuel - Sneu Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:30
Femke Vernij Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege Theater de Kaasfabriek , Wormer
20:30
Lonneke Dort - Allemaal of Niemand Theater PePijn, Den Haag
20:30
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes Jan van Besouw, Goirle
20:30
Johan Goossens - Kleine pijntjes Werftheater, Utrecht
20:30
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Wilfried de Jong - Fotostudio de Jong Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
21:00
René van Meurs - 2636 Theater Bellevue, Amsterdam
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter Theater De Veste, Delft

zaterdag 05 februari 2022

Man, man, man, de Podcast Parktheater, Eindhoven
Harrie Jekkers - Achter de Duinen Junushoff Theater, Wageningen
Jeroens Clan - Tere Zieltjes De Toegift, Den Hoorn
Christel de Laat - Hoe dan?! DRU Industriepark, Ulft
Jan Beuving - Restante Goudse Schouwburg, Gouda
Karin Bruers - Love is Wonderful! Agora Theater Druten, Druten
Kirsten van Teijn - (S)experiment Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Piepschuim - Baadt het niet dan Schaadt het niet van Beresteyn, Veendam
Kasper van der Laan - 1 Kilo Hoftheater, Raalte
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast Theater Geert Teis, Stadskanaal
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even Cultura, Ede
Youp van 't Hek - De laatste ronde Schouwburg Lochem, Lochem
Pieter Derks - Uit het niets Diligentia, Den Haag
Adriaan Van Den Hoof - ‘t Zal schoon zijn als het af is Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
Els de Schepper - Ziet ze vliegen cc Binder , Puurs
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit Theater De Veste, Delft
20:00
Femke Vernij Theater 't Web, Bleiswijk
20:00
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Oldenhermanns - FCKED Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei De Meenthe, Steenwijk
20:15
LOS - Lusten en Lasten Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:15
Berthold Gunster - Omdenken: Zoals verwacht loopt alles and Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
RUMAG. - RUMAG Theater-Event Theater De Klinker, Winschoten
20:15
Rayen Panday - Focus Bon theater, Medemblik
20:15
Rosa Da Silva - Daar moet je heen Streams Breede Beek, Nijkerk
20:15
Tim Fransen - De Mens en Ik Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Wim Helsen - Niet mijn apen, niet mijn circus De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Lebbis - De Ziel C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Ali B - Koorts Meervaart, Amsterdam
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth De Molenberg, Delfzijl
20:15
Paulette Willemse / Saskia van Zutphen - Vuile Huichelaar Theater Dakota, Den Haag
20:30
Bas Birker - Belg (tegen wil en drank) Theater De Kik, Elst
20:30
De Gestampte Meisjes - Lext Nevel Theater Houten Kaap, Ouddorp
20:30
Sjaak Bral - De Meesterkraker Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Paul Haenen - Haenen brengt vreugde Pook, Oostknollendam
20:30
Lonneke Dort - Allemaal of Niemand Theater PePijn, Den Haag
20:30
Stefano Keizers - Hans Teeuwen KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Nesim el Ahmadi - TaBoe! Meervaart, Amsterdam
20:30
Zoutmus - Jungleprinter Lindenberg Theater, Nijmegen
20:30
Johan Goossens - Kleine pijntjes Werftheater, Utrecht
20:30
Sanne Wallis de Vries - Kom De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Kamagurka & Herr Seele - The return of the comeback Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Finalistentour 35ste Groninger Studenten Cabaret Festival Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
Ricky Risolles / Wieteke van Dort - Ya, dat is iets Indisch… Theater De Leest, Waalwijk
21:00
René van Meurs - 2636 Theater Bellevue, Amsterdam
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter Theater De Veste, Delft

zondag 06 februari 2022

Man, man, man, de Podcast Theater de Spiegel, Zwolle
15:00
Ricky Risolles / Wieteke van Dort - Ya, dat is iets Indisch… Schouwburg Odeon, Zwolle
16:00
Beperkt Houdbaar - Canvas Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Paulette Willemse / Saskia van Zutphen - Vuile Huichelaar Theater 't Onderdak, Sassenheim

maandag 07 februari 2022

20:00
Man, man, man, de Podcast DeLaMar, Amsterdam
20:00
RUMAG. - RUMAG Theater-Event Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Plien en Bianca - En nu dan? Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Daphne Gakes - Ik, Daphne Gakes Theater Floralis, Lisse
20:15
Ton Kas - Best of ... Ton Kas Meervaart, Amsterdam

dinsdag 08 februari 2022

Karin Bruers - Love is Wonderful! Parktheater, Eindhoven
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Pieter Derks - Uit het niets Theater Sneek, Sneek
20:00
Man, man, man, de Podcast DeLaMar, Amsterdam
20:00
Plien en Bianca - En nu dan? Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Paul Haenen - Haenen brengt vreugde Theater De Veste, Delft
20:15
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Ton Kas - Best of ... Ton Kas Meervaart, Amsterdam
20:30
De Gestampte Meisjes - Lext Nevel Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Pagina 23