Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
19:30
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
013
Tilburg
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:15
Koningshof
Maassluis
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
21:30
Parktheater
Eindhoven
19:30
Parktheater
Eindhoven
19:30
De Harmonie
Leeuwarden
19:30
Diligentia
Den Haag
21:30
Diligentia
Den Haag
20:00
Dorpshuis 't Zoetzand
Beusichem
19:00
Theater 't Speelhuis
Helmond
21:30
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
21:30
Werftheater
Utrecht
19:30
Werftheater
Utrecht
Dok6
Panningen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Capitole
Gent
21:30
Podium Mozaiek
Amsterdam
19:30
Podium Mozaiek
Amsterdam
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
21:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Maaspodium
Rotterdam
20:15
Diligentia
Den Haag
C.C. De Adelberg
Lommel
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:30
Scala Theater
Utrecht
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Flint
Amersfoort
20:30
Effenaar
Eindhoven
19:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
21:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
19:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
21:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
19:00
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Kennemer Theater
Beverwijk
19:30
Kennemer Theater
Beverwijk
19:15
Het Postkantoor
Bovenkarspel
21:30
Het Postkantoor
Bovenkarspel
19:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
21:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
De Maaspoort
Venlo
De Maaspoort
Venlo
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
21:30
Theater PePijn
Den Haag
19:30
Theater PePijn
Den Haag
De Machinefabriek
Coevorden
20:15
Meervaart
Amsterdam
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
De Kattendans
Bergeijk
20:30
Vestzaktheater
Enschede
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:00
Parkstad Limburg Stadion
Kerkrade
19:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
21:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
C.C Warenar
Wassenaar
18:30
C.C Warenar
Wassenaar
21:30
Parktheater
Eindhoven
19:30
Parktheater
Eindhoven
21:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
19:15
Theater de Griffioen
Amstelveen
21:30
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
19:30
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:00
Mimik
Deventer
19:00
Theater De Winsinghhof
Roden
21:00
Theater De Winsinghhof
Roden
C.C. De Werf
Aalst
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
19:30
De Maagd
Bergen op Zoom
Theater Gooiland
Hilversum
21:30
Dok6
Panningen
19:30
Dok6
Panningen
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Orpheus
Apeldoorn
19:30
Theater De Omval
Diemen
Maaspodium
Rotterdam
20:00
Diligentia
Den Haag
21:15
Theater Hofpoort
Coevorden
19:30
Theater Hofpoort
Coevorden
Arto Theater
Schoonhoven
Theaterhotel Almelo
Almelo
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
19:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
19:00
Koningshof
Maassluis
21:00
Koningshof
Maassluis
20:30
Posttheater
Arnhem
21:30
Goudse Schouwburg
Gouda
donderdag 19 november 2020
19:30
Nesim - TaBoe!
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Martijn Koning - Koning van de toekomst
013, Tilburg
Man, man, man, de Podcast
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
LOS - Lusten en Lasten
De Molenberg, Delfzijl
20:15
Lebbis - De Ervaring
Koningshof, Maassluis
20:15
Klooster en van der Meulen - Tijd zat!
Schouwburg de Lawei, Drachten
21:30
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
Parktheater, Eindhoven
19:30
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
Parktheater, Eindhoven
19:30
Johan Goossens - In het beste geval
De Harmonie, Leeuwarden
19:30
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes
Diligentia, Den Haag
21:30
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes
Diligentia, Den Haag
20:00
Jasper van der Veen - Het dreigt volslagen goed te komen
Dorpshuis 't Zoetzand, Beusichem
19:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater 't Speelhuis, Helmond
21:30
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Herman van Veen 75: Dat kun Je Wel Zien dat Is Hij
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Freek de Jonge - Asociale afstand
Theater De Veste, Delft
20:15
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:00
Erik van Muiswinkel - Buigt alleen mee voor Drs. P
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
21:30
Edson Da Graça - Zoals het hoort
Werftheater, Utrecht
19:30
Edson Da Graça - Zoals het hoort
Werftheater, Utrecht
Bert Gabriels - Is er nog iets gebeurd?
Dok6, Panningen
Benjamin van der Velden - Ja maar hoe dan?
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
Capitole, Gent
21:30
Anuar - Eerlijk
Podium Mozaiek, Amsterdam
19:30
Anuar - Eerlijk
Podium Mozaiek, Amsterdam
20:00
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
21:30
André Manuel - Sneu
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
155 (éénvijfvijf) - Stuk
Maaspodium, Rotterdam
vrijdag 20 november 2020
20:15
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2020 - Try-out
Diligentia, Den Haag
William Boeva - B30VA
C.C. De Adelberg, Lommel
20:15
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:30
Tineke Schouten - Puur Tineke
Scala Theater, Utrecht
Thijs van de Meeberg - Meer dan mogelijk
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst!
Flint, Amersfoort
20:30
The Sessions: Bell's Comedy Club
Effenaar, Eindhoven
19:15
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
21:15
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Stefano Keizers - Sorry Baby
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
19:15
Stefano Keizers - Sorry Baby
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
21:30
Spruijt en Opperman - Heimweeën
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
19:00
Spruijt en Opperman - Heimweeën
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Sanne Wallis de Vries - Heel
Kennemer Theater, Beverwijk
19:30
Sanne Wallis de Vries - Heel
Kennemer Theater, Beverwijk
19:15
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Het Postkantoor, Bovenkarspel
21:30
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Het Postkantoor, Bovenkarspel
19:00
Rayen Panday - Trigger
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
21:00
Rayen Panday - Trigger
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:00
Plien en Bianca - En nu dan?
DeLaMar, Amsterdam
Pieter Verelst - Amai
Posttheater, Arnhem
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Maaspoort, Venlo
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Maaspoort, Venlo
20:15
Peter Heerschop & Viggo Waas - Er gaat nog iets heel moois gebeuren
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
21:30
Nesim - TaBoe!
Theater PePijn, Den Haag
19:30
Nesim - TaBoe!
Theater PePijn, Den Haag
Nathalie Baartman - Niet Normaal
De Machinefabriek, Coevorden
20:15
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Meervaart, Amsterdam
Martijn Kardol - Welkom
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Maartje & Kine - Speelbeesten
De Kattendans, Bergeijk
20:30
Lisa Loeb - Extase
Vestzaktheater, Enschede
20:00
Lebbis - De Ervaring
Theater Kerkrade, Kerkrade
20:00
Lebbis - De Ervaring
Parkstad Limburg Stadion, Kerkrade
19:30
Klooster en van der Meulen - Tijd zat!
Schouwburg de Lawei, Drachten
21:30
Klooster en van der Meulen - Tijd zat!
Schouwburg de Lawei, Drachten
Kasper van Kooten - Speeltijd
C.C Warenar, Wassenaar
18:30
Kasper van Kooten - Speeltijd
C.C Warenar, Wassenaar
21:30
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
Parktheater, Eindhoven
19:30
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
Parktheater, Eindhoven
21:30
Johan Goossens - In het beste geval
Theater de Griffioen, Amstelveen
19:15
Johan Goossens - In het beste geval
Theater de Griffioen, Amstelveen
21:30
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
19:30
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:00
Jasper van der Veen - Het dreigt volslagen goed te komen
Mimik, Deventer
19:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater De Winsinghhof, Roden
21:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater De Winsinghhof, Roden
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
C.C. De Werf, Aalst
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - De Andere Oudejaars
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Herman van Veen 75: Dat kun Je Wel Zien dat Is Hij
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
19:30
Freek de Jonge - Asociale afstand
De Maagd, Bergen op Zoom
Fred van Leer
Theater Gooiland, Hilversum
21:30
Enge Buren - Basta!
Dok6, Panningen
19:30
Enge Buren - Basta!
Dok6, Panningen
20:15
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
20:15
Cabarestafette
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Anne Neuteboom - Hit me baby one more time
Orpheus, Apeldoorn
19:30
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Theater De Omval, Diemen
155 (éénvijfvijf) - Stuk
Maaspodium, Rotterdam
zaterdag 21 november 2020
20:00
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2020 - Try-out
Diligentia, Den Haag
21:15
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
Theater Hofpoort, Coevorden
19:30
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
Theater Hofpoort, Coevorden
Vlamousse - Saampies
Arto Theater, Schoonhoven
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer
Theaterhotel Almelo, Almelo
Thijs van de Meeberg - Meer dan mogelijk
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Stefano Keizers - Sorry Baby
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
19:15
Stefano Keizers - Sorry Baby
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
19:00
Spruijt en Opperman - Heimweeën
Koningshof, Maassluis
21:00
Spruijt en Opperman - Heimweeën
Koningshof, Maassluis
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
Posttheater, Arnhem
21:30
Sanne Wallis de Vries - Heel
Goudse Schouwburg, Gouda