Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Theater 't Pand
Gorinchem
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Hoftheater
Raalte
20:15
Figi Theater
Zeist
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
de Nieuwe Kerk
Zierikzee
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
De Muze
Noordwijk
20:15
Spant!
Bussum
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
20:30
Wesopa Weesp
Weesp
20:30
Theater de Stoomfabriek
Dalfsen
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
BREStheater
Brielle
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
21:00
Orpheus
Apeldoorn
21:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
De Dillewijn
Ankeveen
Agnietenhof
Tiel
Kulturhus Holten
Holten
DeMess
Naarden
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
DeLaMar
Amsterdam
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Drommedaris
Enkhuizen
20:00
Theater 't Web
Bleiswijk
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Koningshof
Maassluis
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:15
Het Klooster
Woerden
20:15
Figi Theater
Zeist
20:15
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
20:15
De Muze
Noordwijk
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
De Poorterij
Zaltbommel
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater Vianen
Vianen
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
De Kunstgreep
Oostzaan
20:30
De Nieuwe Kolk
Assen
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
15:30
Chassé Theater
Breda
15:30
Lindenberg Theater
Nijmegen
19:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
C.C. Maasmechelen
Maasmechelen
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Bussel
Oosterhout
Stadsschouwburg Kortrijk
Kortrijk
De Domijnen
Sittard
Jan van Besouw
Goirle
19:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
vrijdag 09 december 2022
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference 2022
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Silvester Zwaneveld - Zwijgrecht
Theater 't Pand, Gorinchem
20:00
Rayen Panday - Focus
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
René Van Meurs - 2636
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Thjum Arts - Tijdloos Genot
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
20:00
Jon van Eerd - Zo Vader Zo Zoon
ATLAS Theater, Emmen
20:00
Lisa Ostermann - Met Z'n Allen
Agnietenhof, Tiel
20:00
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Lenette Van Dongen - Dat Doet Ze Anders Nooit
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Richard Groenendijk - Voor iedereen beter
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
Hoftheater, Raalte
20:15
Tineke Schouten - Dubbel
Figi Theater, Zeist
20:15
Cameretten - Finalistentournee
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Freek De Jonge - De Schreef
de Nieuwe Kerk, Zierikzee
20:15
Lotte Velvet - Ondergrond
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2022
De Muze, Noordwijk
20:15
Amsterdam Kleinkunst Festival Finalistentournee
Spant!, Bussum
20:15
Ricky Risolles / Wieteke van Dort - Ya, dat is iets Indisch…
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Tim Fransen - De Mens En Ik
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Martijn Koning - Appeltjes Schillen
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
Patrick Laureij - Live
Diligentia, Den Haag
20:15
Dolf Jansen - Oudejaars 2022
Theater De Veste, Delft
20:15
Erik Van Muiswinkel - Moojen Ligjes In De Lugt
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Patrick Nederkoorn - Hoogtij
C.C Warenar, Wassenaar
20:30
n00b speelt n00b
Wesopa Weesp, Weesp
20:30
Spruijt en Opperman - Heimweeën
Theater de Stoomfabriek, Dalfsen
20:30
De Gestampte Meisjes - Lext Nevel
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
De Vriendendienst - Andere mensen
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Fabian Franciscus - Lekker Gezellig
Theater De Omval, Diemen
20:30
Jochen Otten - Zijn stinkende best
BREStheater, Brielle
20:30
Johan Goossens - Kleine pijntjes
Meervaart, Amsterdam
20:30
Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth - Tis hier geen hotel 2
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:30
Merijn Scholten - Solo
Zaantheater, Zaandam
20:30
Kasper van der Laan - Warm
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:30
Pieter Verelst - Ten Aarzel
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
21:00
Alex Klaasen Revue - Snowponies
Orpheus, Apeldoorn
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter
Schouwburg Ogterop, Meppel
zaterdag 10 december 2022
Kirsten van Teijn - (S)experiment
De Dillewijn, Ankeveen
Jan Beuving - Restante
Agnietenhof, Tiel
Nathalie Baartman - SNAK
Kulturhus Holten, Holten
Maarten Westra Hoekzema - Toen eindelijk alles lukte
DeMess, Naarden
Pieter Derks - Uit Het Niets
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Henry van Loon - Jannie the Showdog
DeLaMar, Amsterdam
Ronald Snijders - Een avond met mij
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Nina De La Parra & Sanne Landvreugd - Bloodbitches
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Kees Van Amstel - Vluchtweg Altijd Vrijhouden
Drommedaris, Enkhuizen
20:00
Arie Koomen - BOE!
Theater 't Web, Bleiswijk
20:00
Jon van Eerd - Zo Vader Zo Zoon
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth - Tis hier geen hotel 2
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Dolf Jansen - Oudejaars 2022
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Lenette Van Dongen - Dat Doet Ze Anders Nooit
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Alex Klaasen Revue - Snowponies
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
n00b speelt n00b
Koningshof, Maassluis
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Spruijt en Opperman - Heimweeën
Theater De Winsinghhof, Roden
20:15
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
Het Klooster, Woerden
20:15
Tineke Schouten - Dubbel
Figi Theater, Zeist
20:15
Cameretten - Finalistentournee
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
20:15
Fabian Franciscus - Lekker Gezellig
De Muze, Noordwijk
20:15
Freek De Jonge - De Schreef
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference 2022
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Mark van de Veerdonk - Podiumbeest Ontsnapt!
De Poorterij, Zaltbommel
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2022
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Rayen Panday - Focus
De Molenberg, Delfzijl
20:15
Vincent Bijlo & Friends - Eindejaarsconference
Theater 't Onderdak, Sassenheim
20:15
Tim Fransen - De Mens En Ik
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Patrick Laureij - Live
Diligentia, Den Haag
20:15
Pieter Verelst - Ten Aarzel
Theater Vianen, Vianen
20:30
Johan Goossens - Kleine pijntjes
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Thjum Arts - Tijdloos Genot
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Lisa Ostermann - Met Z'n Allen
Posttheater, Arnhem
20:30
Martijn Koning - Appeltjes Schillen
De Kunstgreep, Oostzaan
20:30
Erik Van Muiswinkel - Moojen Ligjes In De Lugt
De Nieuwe Kolk, Assen
20:30
Musa - Schaakmat
Theater 't Pand, Gorinchem
zondag 11 december 2022
Ronald Goedemondt - Met Knielende Knikjes
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
15:30
Alex Klaasen Revue - Snowponies
Chassé Theater, Breda
15:30
Ricky Risolles / Wieteke van Dort - Ya, dat is iets Indisch…
Lindenberg Theater, Nijmegen
19:00
Alex Klaasen Revue - Snowponies
Chassé Theater, Breda
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2022
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Kamal Kharmach
C.C. Maasmechelen, Maasmechelen
20:00
Arjen Lubach
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Tim Fransen - De Mens En Ik
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Abel Van Gijlswijk - Aabz ’22 Tour: Rebranding Anarchisme
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
maandag 12 december 2022
20:00
Freek De Jonge - De Schreef
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference 2022
Beatrix Theater, Utrecht
20:00
Patrick Laureij - Live
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Plien & Bianca - En nu dan?
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Arjen Lubach
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Dolf Jansen - Oudejaars 2022
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Tim Fransen - De Mens En Ik
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 13 december 2022
Christel de Laat - Hoe dan?!
Theater de Bussel, Oosterhout
Alex Agnew - Wake me up when it's over
Stadsschouwburg Kortrijk, Kortrijk
Youp van 't Hek - De laatste ronde
De Domijnen, Sittard
Pieter Derks - Uit Het Niets
Jan van Besouw, Goirle
19:00
Alex Klaasen Revue - Snowponies
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Derek Otte - De tijd is om
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Maxime Gasteuil « Retour Aux Sources »
Koninklijk Circus, Brussel
20:15
Jon van Eerd - Zo Vader Zo Zoon
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Tim Fransen - De Mens En Ik
De Kleine Komedie, Amsterdam