Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Wesopa Weesp
Weesp
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
DNK
Assen
Goudse Schouwburg
Gouda
Het Trefpunt
Warmond
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
BREStheater
Brielle
DeLaMar
Amsterdam
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:15
de Nieuwe Kerk
Zierikzee
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:15
Theater De Veste
Delft
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
19:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
21:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater De Musketon
Utrecht
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Flint
Amersfoort
C.C. De Kimpel
Bilzen
20:15
Spant!
Bussum
Munttheater
Weert
19:00
Orpheus
Apeldoorn
21:00
Orpheus
Apeldoorn
De Bogaard
Sint-Truiden
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
20:15
Figi Theater
Zeist
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Het Klooster
Woerden
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:15
Theater Vianen
Vianen
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
Diligentia
Den Haag
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Kulturhus Holten
Holten
20:15
Koningshof
Maassluis
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
De Kunstgreep
Oostzaan
20:15
De Poorterij
Zaltbommel
DeMess
Naarden
20:30
Posttheater
Arnhem
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
De Dillewijn
Ankeveen
Drommedaris
Enkhuizen
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
Agnietenhof
Tiel
DeLaMar
Amsterdam
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
De Muze
Noordwijk
20:30
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
20:00
Theater 't Web
Bleiswijk
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
15:30
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
C.C. Maasmechelen
Maasmechelen
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
19:00
Chassé Theater
Breda
15:30
Chassé Theater
Breda
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
De Domijnen
Sittard
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Jan van Besouw
Goirle
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Theater De Veste
Delft
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
Theater de Bussel
Oosterhout
19:00
Deventer Schouwburg
Deventer
vrijdag 09 december 2022
20:15
Patrick Laureij - Live
Diligentia, Den Haag
20:30
n00b speelt n00b
Wesopa Weesp, Weesp
20:30
Merijn Scholten - Solo
Zaantheater, Zaandam
20:15
Martijn Koning - Appeltjes Schillen
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Martijn Kardol - De Situatie
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Lotte Velvet - Ondergrond
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Lisa Ostermann - Met Z'n Allen
Agnietenhof, Tiel
20:00
Lenette Van Dongen - Dat Doet Ze Anders Nooit
Theater de Griffioen, Amstelveen
Kirsten van Teijn - (S)experiment
DNK, Assen
Kiki Schippers - Meer
Goudse Schouwburg, Gouda
Kees Van Amstel - Vluchtweg Altijd Vrijhouden
Het Trefpunt, Warmond
20:30
Kasper van der Laan - Warm
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:00
Jon van Eerd - Zo Vader Zo Zoon
ATLAS Theater, Emmen
20:30
Johan Goossens - Kleine pijntjes
Meervaart, Amsterdam
20:30
Jochen Otten - Zijn stinkende best
BREStheater, Brielle
Henry van Loon - Jannie the Showdog
DeLaMar, Amsterdam
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference 2022
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:15
Freek De Jonge - De Schreef
de Nieuwe Kerk, Zierikzee
20:30
Fabian Franciscus - Lekker Gezellig
Theater De Omval, Diemen
20:15
Erik Van Muiswinkel - Moojen Ligjes In De Lugt
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth - Tis hier geen hotel 2
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:15
Dolf Jansen - Oudejaars 2022
Theater De Veste, Delft
20:00
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:30
De Vriendendienst - Andere mensen
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
De Gestampte Meisjes - Lext Nevel
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Schouwburg Ogterop, Meppel
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter
Schouwburg Ogterop, Meppel
Claudia De Breij - Oudejaarsconference 2022
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Christel de Laat - Hoe dan?!
Theater De Musketon, Utrecht
20:15
Cameretten - Finalistentournee
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Brigitte Kaandorp / Jenny Arean - Gedeelde smart
Flint, Amersfoort
Bas Birker - in blijde verachting
C.C. De Kimpel, Bilzen
20:15
Amsterdam Kleinkunst Festival Finalistentournee
Spant!, Bussum
Alex Ploeg - Ego
Munttheater, Weert
19:00
Alex Klaasen Revue - Snowponies
Orpheus, Apeldoorn
21:00
Alex Klaasen Revue - Snowponies
Orpheus, Apeldoorn
Alex Agnew - Wake me up when it's over
De Bogaard, Sint-Truiden
zaterdag 10 december 2022
20:15
Vincent Bijlo & Friends - Eindejaarsconference
Theater 't Onderdak, Sassenheim
20:15
Tineke Schouten - Dubbel
Figi Theater, Zeist
20:15
Tim Fransen - De Mens En Ik
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Thjum Arts - Tijdloos Genot
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
Het Klooster, Woerden
20:15
Spruijt en Opperman - Heimweeën
Theater De Winsinghhof, Roden
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2022
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Ronald Snijders - Een avond met mij
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Rayen Panday - Focus
De Molenberg, Delfzijl
20:15
Pieter Verelst - Ten Aarzel
Theater Vianen, Vianen
Pieter Derks - Uit Het Niets
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
Patrick Laureij - Live
Diligentia, Den Haag
Nina De La Parra & Sanne Landvreugd - Bloodbitches
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Nathalie Baartman - SNAK
Kulturhus Holten, Holten
20:15
n00b speelt n00b
Koningshof, Maassluis
20:30
Musa - Schaakmat
Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
Martijn Koning - Appeltjes Schillen
De Kunstgreep, Oostzaan
20:15
Mark van de Veerdonk - Podiumbeest Ontsnapt!
De Poorterij, Zaltbommel
Maarten Westra Hoekzema - Toen eindelijk alles lukte
DeMess, Naarden
20:30
Lisa Ostermann - Met Z'n Allen
Posttheater, Arnhem
20:00
Lenette Van Dongen - Dat Doet Ze Anders Nooit
Theater de Griffioen, Amstelveen
Kirsten van Teijn - (S)experiment
De Dillewijn, Ankeveen
Kees Van Amstel - Vluchtweg Altijd Vrijhouden
Drommedaris, Enkhuizen
20:00
Jon van Eerd - Zo Vader Zo Zoon
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Johan Goossens - Kleine pijntjes
De Harmonie, Leeuwarden
Jan Beuving - Restante
Agnietenhof, Tiel
Henry van Loon - Jannie the Showdog
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference 2022
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Freek De Jonge - De Schreef
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Fabian Franciscus - Lekker Gezellig
De Muze, Noordwijk
20:30
Erik Van Muiswinkel - Moojen Ligjes In De Lugt
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth - Tis hier geen hotel 2
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Dolf Jansen - Oudejaars 2022
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Cameretten - Finalistentournee
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
20:00
Arie Koomen - BOE!
Theater 't Web, Bleiswijk
20:15
Alex Klaasen Revue - Snowponies
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
zondag 11 december 2022
20:15
Tim Fransen - De Mens En Ik
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2022
Goudse Schouwburg, Gouda
Ronald Goedemondt - Met Knielende Knikjes
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
15:30
Ricky Risolles / Wieteke van Dort - Ya, dat is iets Indisch…
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Kamal Kharmach
C.C. Maasmechelen, Maasmechelen
20:00
Arjen Lubach
De Harmonie, Leeuwarden
19:00
Alex Klaasen Revue - Snowponies
Chassé Theater, Breda
15:30
Alex Klaasen Revue - Snowponies
Chassé Theater, Breda
20:15
Abel Van Gijlswijk - Aabz ’22 Tour: Rebranding Anarchisme
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
maandag 12 december 2022
20:15
Tim Fransen - De Mens En Ik
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Plien & Bianca - En nu dan?
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Patrick Laureij - Live
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference 2022
Beatrix Theater, Utrecht
20:00
Freek De Jonge - De Schreef
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Dolf Jansen - Oudejaars 2022
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Arjen Lubach
De Harmonie, Leeuwarden
dinsdag 13 december 2022
Youp van 't Hek - De laatste ronde
De Domijnen, Sittard
20:15
Tim Fransen - De Mens En Ik
De Kleine Komedie, Amsterdam
Pieter Derks - Uit Het Niets
Jan van Besouw, Goirle
20:00
Maxime Gasteuil « Retour Aux Sources »
Koninklijk Circus, Brussel
20:15
Jon van Eerd - Zo Vader Zo Zoon
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts
Theater De Veste, Delft
20:00
Derek Otte - De tijd is om
Fulcotheater, IJsselstein
Christel de Laat - Hoe dan?!
Theater de Bussel, Oosterhout
19:00
Alex Klaasen Revue - Snowponies
Deventer Schouwburg, Deventer