CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina 24
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 14 jan
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:30
Wesopa Weesp
Weesp
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
De Kleine Willem
Enschede
20:30
De Toegift
Den Hoorn
20:30
Chassé Theater
Breda
20:30
Het Trefpunt
Warmond
20:30
Het Dorpshuis
Nigtevecht
20:30
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
20:30
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
21:30
De Kleine Komedie
Amsterdam
zo 15 jan
15:30
DeMess
Naarden
20:00
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
Amare
Den Haag
1
ma 16 jan
19:30
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Theater Floralis
Lisse
di 17 jan
Theater De Veste
Delft
wo 18 jan
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Schouwburg Odeon
Zwolle
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater De Veste
Delft
19:30
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:15
De Kattendans
Bergeijk
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
Markant Uden
Uden
do 19 jan
Theater De Storm
Winterswijk
De Maaspoort
Venlo
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater de Kom
Nieuwegein
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
De Meerpaal
Dronten
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
19:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
HAN Campustheater
Nijmegen
20:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
De Kattendans
Bergeijk
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:30
Den heuvel
Alphen
20:30
De Toegift
Den Hoorn
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
21:15
Leidse Schouwburg
Leiden
vr 20 jan
Theater De Veste
Delft
C.C. Parnassos
Utrecht
Het Klooster
Woerden
C.C. Maasmechelen
Maasmechelen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
19:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
De Muze
Noordwijk
20:30
NatLab
Eindhoven
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
C.C. Martien van Doorne
Deurne
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
ATLAS Theater
Emmen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Posttheater
Arnhem
21:15
Leidse Schouwburg
Leiden

zaterdag 14 januari 2023

20:30
n00b speelt n00b Agora Theater Druten, Druten
20:30
Niet Schieten! - Mannen van niks Wesopa Weesp, Weesp
20:30
Aron Elstak - Toetje! Werftheater, Utrecht
20:30
De Vriendendienst - Andere mensen Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
Edson Da Graça - Zoals het hoort Theater PePijn, Den Haag
20:30
Fabian Franciscus - Lekker Gezellig De Kleine Willem, Enschede
20:30
Amsterdams Kleinkunst Festival Halve Finalistentournee De Toegift, Den Hoorn
20:30
Johan Goossens - Kleine pijntjes Chassé Theater, Breda
20:30
Lisa Ostermann - Met Z'n Allen Het Trefpunt, Warmond
20:30
Merijn Scholten - Solo Het Dorpshuis, Nigtevecht
20:30
André Manuel - Sneu C.C. Ons Gebouw, Bolsward
20:30
Kasper van der Laan - Warm Lindenberg Theater, Nijmegen
20:30
Erik Van Muiswinkel - Moojen Ligjes In De Lugt Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
21:30
Daniël Arends - God is mijn rechter De Kleine Komedie, Amsterdam

zondag 15 januari 2023

15:30
André Manuel - Sneu DeMess, Naarden
20:00
Derek Otte - De tijd is om Bijlmer Parktheater, Amsterdam

maandag 16 januari 2023

20:00
Erik Van Muiswinkel - Moojen Ligjes In De Lugt Theater Floralis, Lisse

dinsdag 17 januari 2023

Pieter Derks - Uit Het Niets Theater De Veste, Delft

woensdag 18 januari 2023

Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op Theater de Voorveghter, Hardenberg
Jan Beuving - Restante Schouwburg Odeon, Zwolle
Youp van 't Hek - De laatste ronde KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Pieter Derks - Uit Het Niets Theater De Veste, Delft
19:30
Lotte Velvet - Ondergrond Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Cabarestafette Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Fred van Leer - Fred van Leer en Route Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Lenette Van Dongen - Dat Doet Ze Anders Nooit Schouwburg Lochem, Lochem
20:15
Stefano Keizers - Hans Teeuwen De Kattendans, Bergeijk
20:15
Cameretten - Finalistentournee Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Fabian Franciscus - Lekker Gezellig De Maaspoort, Venlo
20:15
Rayen Panday - Focus Theater Sneek, Sneek
20:15
Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth - Tis hier geen hotel 2 Markant Uden, Uden

donderdag 19 januari 2023

Kirsten van Teijn - (S)experiment Theater De Storm, Winterswijk
Martijn Crins - Mesthoop De Maaspoort, Venlo
Jan Beuving - Restante Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Nathalie Baartman - SNAK Theater de Kom, Nieuwegein
Youp van 't Hek - De laatste ronde KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast De Meerpaal, Dronten
Pieter Derks - Uit Het Niets Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Niet Schieten! - Mannen van niks HAN Campustheater, Nijmegen
20:00
Niet Schieten! - Mannen van niks Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Derek Otte - De tijd is om Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Fred van Leer - Fred van Leer en Route Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Rayen Panday - Focus Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Ton Kas - Best of ... Ton Kas De Nieuwe Kolk, Assen
20:15
Ik Ga Stuk! Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
n00b speelt n00b Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Van Der Laan & Woe - Ng TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
René Van Meurs - 2636 Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth - Tis hier geen hotel 2 Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Wim Helsen - Niet mijn apen, niet mijn circus De Kattendans, Bergeijk
20:15
Patrick Laureij - Live Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
André Manuel - Sneu Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Kasper van der Laan - Warm De Weijer, Boxmeer
20:15
Lenette Van Dongen - Dat Doet Ze Anders Nooit Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:30
Stefano Keizers - Hans Teeuwen Den heuvel, Alphen
20:30
Femke Vernij - Op Volle Kracht De Toegift, Den Hoorn
20:30
Janneke de Bijl - Dit is het nou Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Lisa Ostermann - Met Z'n Allen Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Martijn Koning - Appeltjes Schillen Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter Leidse Schouwburg, Leiden

vrijdag 20 januari 2023

Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op Theater De Veste, Delft
Martijn Crins en Maarten Westra Hoekzema - dubbelprogramma C.C. Parnassos, Utrecht
Nathalie Baartman - SNAK Het Klooster, Woerden
Alex Agnew - Wake me up when it's over C.C. Maasmechelen, Maasmechelen
Youp van 't Hek - De laatste ronde KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Finalistentour Groninger Studenten Cabaret Festival Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei De Meenthe, Steenwijk
20:00
Nilgün Yerli - Tinderella De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:00
Wim Helsen - Niet mijn apen, niet mijn circus Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
André Manuel - Sneu Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:15
Ik Ga Stuk! Diligentia, Den Haag
20:15
Stefano Keizers - Hans Teeuwen Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Tineke Schouten - Dubbel Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Van Der Laan & Woe - Ng Flint, Amersfoort
20:15
Johan Goossens - Kleine pijntjes Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Rayen Panday - Focus Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
René Van Meurs - 2636 Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth - Tis hier geen hotel 2 Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:15
Martijn Koning - Appeltjes Schillen Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Patrick Laureij - Live Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Merijn Scholten - Solo Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Lenette Van Dongen - Dat Doet Ze Anders Nooit De Muze, Noordwijk
20:30
Oldenhermanns - FCKED NatLab, Eindhoven
20:30
Aron Elstak - Toetje! Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
Joosen en de Jager - Zwolle aan Zee Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Lotte Velvet - Ondergrond Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Mark van de Veerdonk - Podiumbeest Ontsnapt! C.C. Martien van Doorne, Deurne
20:30
Amsterdams Kleinkunst Festival Halve Finalistentournee Werftheater, Utrecht
20:30
Janneke de Bijl - Dit is het nou ATLAS Theater, Emmen
20:30
Kasper van Kooten - Van Kooten en de beat Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Remy Evers - Gewoon Remy Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Kasper van der Laan - Warm Theater Ludens, Voorburg
20:30
Erik Van Muiswinkel - Moojen Ligjes In De Lugt Posttheater, Arnhem
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter Leidse Schouwburg, Leiden
Pagina 24