Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Overasselt Theater
Overasselt
Theater Geert Teis
Stadskanaal
00:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Theater De Omval
Diemen
Agnietenhof
Tiel
20:30
Zalencentrum de Treemter
Balk
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
De Muze
Noordwijk
00:00
Theater De Tuin
Leusden
Capitole
Gent
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:00
Pand P
Eindhoven
Leidse Schouwburg
Leiden
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Diligentia
Den Haag
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
Theater De Veste
Delft
00:00
Theater De Verwachting
Ritthem
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
Theater PePijn
Den Haag
Theater 't Web
Bleiswijk
20:00
Theater RhederArt
Dieren
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Het Klooster
Woerden
20:30
Metropool
Hengelo
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:30
Theater de Kaasfabriek
Wormer
15:30
Lourdeskerk
Scheveningen
20:00
Hedon
Zwolle
20:15
Theater Gooiland
Hilversum
20:15
Diligentia
Den Haag
15:00
Theater de Koornbeurs
Franeker
15:00
Meervaart
Amsterdam
Capitole
Gent
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
00:00
DeLaMar
Amsterdam
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Schuur
Haarlem
00:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
Theater De Veste
Delft
Zuiderstrandtheater
Den Haag
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Markant Uden
Uden
20:00
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
00:00
Diligentia
Den Haag
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
Junushoff Theater
Wageningen
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:00
De Meenthe
Steenwijk
00:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Sneek
Sneek
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Markant Uden
Uden
20:15
Figi Theater
Zeist
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Theater Hof 88
Almelo
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Martiniplaza
Groningen
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
20:15
Cultura
Ede
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
00:00
Diligentia
Den Haag
HAN Campustheater
Nijmegen
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Scheldetheater
Terneuzen
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Zaantheater
Zaandam
zaterdag 15 februari 2020
20:00
Stefano Keizers - Sorry Baby
Overasselt Theater, Overasselt
Sara Kroos - Verte
Theater Geert Teis, Stadskanaal
00:00
René van Meurs - Hunkert
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Rayen Panday - Trigger
Theater De Omval, Diemen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Agnietenhof, Tiel
20:30
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Zalencentrum de Treemter, Balk
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:30
Oldenhermanns - Unsexed
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
De Muze, Noordwijk
00:00
Nathalie Baartman - Breek
Theater De Tuin, Leusden
Najib Amhali - Waar was ik?
Capitole, Gent
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Het Veur Theater, Leidschendam
20:15
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
Theater Hof 88, Almelo
20:00
Man, man, man, de Podcast
Pand P, Eindhoven
Leids cabaret festival 2020
Leidse Schouwburg, Leiden
Lebbis - De Ervaring
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Kasper van Kooten - Speeltijd
Diligentia, Den Haag
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Karin Bloemen - Souvenirs
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater De Veste, Delft
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Theater De Verwachting, Ritthem
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Fulcotheater, IJsselstein
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater PePijn, Den Haag
Fabian Franciscus - Kleine Wereld
Theater 't Web, Bleiswijk
20:00
Enge Buren - BASTA!
Theater RhederArt, Dieren
20:15
DE VERLEIDERS FEMALE: Een Voorstelling Onder De Gordel
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:30
De Fransse Eijkel - Subtropique
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Daan Boom - De Eerste
Het Klooster, Woerden
20:30
Comedytunes Comedynight
Metropool, Hengelo
20:15
Cameretten - Finalistentournee
De Weijer, Boxmeer
20:30
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:15
Barrie Stevens - The Show Must Go On
Theater Hofpoort, Coevorden
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:15
Ali B - Koorts
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Meervaart, Amsterdam
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater de Kaasfabriek , Wormer
zondag 16 februari 2020
15:30
Sjaak Bral
Lourdeskerk, Scheveningen
20:00
Man, Man, Man De Podcast
Hedon, Zwolle
20:15
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater Gooiland, Hilversum
20:15
Enge Buren - BASTA!
Diligentia, Den Haag
15:00
Barrie Stevens - The Show Must Go On
Theater de Koornbeurs, Franeker
15:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Meervaart, Amsterdam
maandag 17 februari 2020
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Capitole, Gent
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
dinsdag 18 februari 2020
00:00
Vet Kindercabaret - Kapot VET
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Schuur, Haarlem
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Parktheater, Eindhoven
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater De Veste, Delft
Najib Amhali - Waar was ik?
Zuiderstrandtheater, Den Haag
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
DE VERLEIDERS FEMALE: Een Voorstelling Onder De Gordel
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Ali B - Koorts
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
woensdag 19 februari 2020
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Markant Uden, Uden
20:00
Urbanus - LIJ KNER GE SOP
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
00:00
René van Meurs - Hunkert
Diligentia, Den Haag
20:30
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Parktheater, Eindhoven
20:30
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Cpunt Theater, Hoofddorp
Marcel Hensema - Alles in de hens
Junushoff Theater, Wageningen
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Lebbis - De Ervaring
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:00
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
De Meenthe, Steenwijk
00:00
Jan Beuving - Rotatie
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Schouwburg Het Park, Hoorn
Henry van Loon - Onze Henry
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Theater Sneek, Sneek
20:00
DE VERLEIDERS FEMALE: Een Voorstelling Onder De Gordel
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Daan Boom - De Eerste
Theater Sneek, Sneek
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Markant Uden, Uden
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Figi Theater, Zeist
20:00
Ali B - Koorts
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater Hof 88, Almelo
donderdag 20 februari 2020
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Tineke Schouten - Highlights
Martiniplaza, Groningen
20:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
Het Evertshuis, Bodegraven
20:15
Spruijt & Opperman - Heimweeën
Cultura, Ede
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei
Oude Luxor Theater, Rotterdam
00:00
René van Meurs - Hunkert
Diligentia, Den Haag
Piepschuim - Grote Woorden
HAN Campustheater, Nijmegen
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Najib Amhali - Waar was ik?
Scheldetheater, Terneuzen
20:30
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Fulcotheater, IJsselstein
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Marcel Hensema - Alles in de hens
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Lebbis - De Ervaring
Zaantheater, Zaandam