Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:00
Deventer Schouwburg
Deventer
Stadsschouwburg Kortrijk
Kortrijk
De Domijnen
Sittard
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Zaantheater
Zaandam
19:45
Simplon
Groningen
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater Sneek
Sneek
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Chassé Theater
Breda
20:15
Flint
Amersfoort
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Theater De Veste
Delft
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
19:15
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
21:30
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Hedon
Zwolle
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Het Parochiehuis
Delden
19:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
21:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadsschouwburg Kortrijk
Kortrijk
20:30
Perron-3
Rosmalen
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:15
De Cammeleur
Dongen
20:15
Energiehuis
Dordrecht
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Schouwburg de Lawei
Drachten
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Agnietenhof
Tiel
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
De Muze
Noordwijk
20:15
Beneluxtheater
Berlicum
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:15
Schouwburg Venray
Venray
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
De Nobelaer
Etten-Leur
20:15
Podium Boxtel
Boxtel
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:15
De Kattendans
Bergeijk
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Pand P
Eindhoven
19:15
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
21:30
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:30
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Schouwburg Lochem
Lochem
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Agnietenhof
Tiel
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Veluvine
Nunspeet
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg Venray
Venray
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
De Ogtent
Duiven
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
Zaantheater
Zaandam
20:15
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
dinsdag 13 december 2022
21:00
Alex Klaasen Revue - Snowponies
Deventer Schouwburg, Deventer
Alex Agnew - Wake me up when it's over
Stadsschouwburg Kortrijk, Kortrijk
woensdag 14 december 2022
Youp van 't Hek - De laatste ronde
De Domijnen, Sittard
20:00
Waly Dia
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Ton Kas - Best of ... Ton Kas
Zaantheater, Zaandam
19:45
Simplon Comedy Night
Simplon, Groningen
20:15
Rayen Panday - Focus
Theater de Kom, Nieuwegein
Pieter Derks - Uit Het Niets
Theater Sneek, Sneek
20:15
Lenette Van Dongen - Dat Doet Ze Anders Nooit
Theater Aan de Slinger, Houten
Kiki Schippers - Meer
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Kamal Kharmach
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:00
Jon van Eerd - Zo Vader Zo Zoon
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:00
Janneke de Bijl - Dit is het nou
Orpheus, Apeldoorn
Jan Beuving - Restante
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference 2022
Chassé Theater, Breda
20:15
Freek De Jonge - De Schreef
Flint, Amersfoort
20:30
Erik Van Muiswinkel - Moojen Ligjes In De Lugt
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Dolf Jansen - Oudejaars 2022
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts
Theater De Veste, Delft
20:30
De Gestampte Meisjes - Lext Nevel
Theater de Griffioen, Amstelveen
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
21:30
Daniël Arends - God is mijn rechter
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Comedy Night
Hedon, Zwolle
Claudia De Breij - Oudejaarsconference 2022
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Christel de Laat - Hoe dan?!
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Cameretten - Finalistentournee
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Bert Visscher - Dat Zie Je Een Ander Niet Doen
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Andries Tunru - In Theorie
Het Parochiehuis, Delden
19:00
Alex Klaasen Revue - Snowponies
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
21:00
Alex Klaasen Revue - Snowponies
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Alex Agnew - Wake me up when it's over
Stadsschouwburg Kortrijk, Kortrijk
donderdag 15 december 2022
20:30
Vincent Bijlo & Friends - Eindejaarsconference
Perron-3, Rosmalen
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Tineke Schouten - Dubbel
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
De Cammeleur, Dongen
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2022
Energiehuis, Dordrecht
20:15
Silvester Zwaneveld - Zwijgrecht
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Ronald Snijders - Een avond met mij
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Rob Scheepers
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:15
René Van Meurs - 2636
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Rayen Panday - Focus
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Pieter Derks - Uit Het Niets
Schouwburg de Lawei, Drachten
Peter Pannekoek - DNA
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Patrick Nederkoorn - Hoogtij
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Patrick Laureij - Live
Agnietenhof, Tiel
Nina De La Parra & Sanne Landvreugd - Bloodbitches
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:15
Merijn Scholten - Solo
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:30
Martijn Koning - Appeltjes Schillen
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Martijn Kardol - De Situatie
De Muze, Noordwijk
20:15
Mark van de Veerdonk - Podiumbeest Ontsnapt!
Beneluxtheater, Berlicum
20:30
Lotte Velvet - Ondergrond
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Lenette Van Dongen - Dat Doet Ze Anders Nooit
Theater Aan de Slinger, Houten
Kiki Schippers - Meer
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:30
Kasper van der Laan - Warm
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Kamal Kharmach
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:15
Jon van Eerd - Zo Vader Zo Zoon
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Johan Goossens - Kleine pijntjes
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Jochen Otten - Zijn stinkende best
De Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Janneke de Bijl - Dit is het nou
Podium Boxtel, Boxtel
Jan Beuving - Restante
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Henry van Loon - Jannie the Showdog
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference 2022
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Freek De Jonge - De Schreef
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Femke Vernij - Op Volle Kracht
Theater Hof 88, Almelo
20:15
Erik Van Muiswinkel - Moojen Ligjes In De Lugt
De Kattendans, Bergeijk
20:15
Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth - Tis hier geen hotel 2
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Dolf Jansen - Oudejaars 2022
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Derek Otte - De tijd is om
Pand P, Eindhoven
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
21:30
Daniël Arends - God is mijn rechter
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Claudia De Breij - Oudejaarsconference 2022
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Cameretten - Finalistentournee
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Berthold Gunster - Omdenken: Zoals verwacht loopt alles and
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Bert Visscher - Dat Zie Je Een Ander Niet Doen
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:30
Amsterdam Kleinkunst Festival Finalistentournee
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Alex Ploeg - Ego
Schouwburg Lochem, Lochem
20:15
Alex Klaasen Revue - Snowponies
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Abel van Gijlswijk - AABZ ’22 TOUR: Rebranding Anarchisme
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
vrijdag 16 december 2022
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Vincent Bijlo & Friends - Eindejaarsconference
Agnietenhof, Tiel
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:30
Ton Kas - Best of ... Ton Kas
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Tineke Schouten - Dubbel
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Tim Fransen - De Mens En Ik
Diligentia, Den Haag
20:15
Thjum Arts - Tijdloos Genot
Veluvine, Nunspeet
20:30
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2022
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Schouwburg Venray, Venray
Ronald Snijders - Een avond met mij
Schouwburg Venray, Venray
Ronald Goedemondt - Met Knielende Knikjes
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Ricky Risolles / Wieteke van Dort - Ya, dat is iets Indisch…
De Ogtent, Duiven
Richard Groenendijk - Voor Iedereen Beter
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
René Van Meurs - 2636
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Rayen Panday - Focus
Posthuis Theater, Heerenveen
Peter Pannekoek - DNA
Zaantheater, Zaandam
20:15
Patrick Nederkoorn - Hoogtij
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Patrick Laureij - Live
Agnietenhof, Tiel
20:15
n00b speelt n00b
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede