CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina 25
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 11 feb
20:15
Theater De Klinker
Winschoten
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Koningshof
Maassluis
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Wesopa Weesp
Weesp
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:30
C.C. Parnassos
Utrecht
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:30
Theater De Omval
Diemen
21:00
Theater Bellevue
Amsterdam
21:00
Gryphus
Vierlingsbeek
21:15
Agnietenhof
Tiel
za 12 feb
Podium Reimerswaal
Rilland
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
De Kunstgreep
Oostzaan
Schouwburg Het Park
Hoorn
Posttheater
Arnhem
Jan van Besouw
Goirle
Theater de Kaasfabriek
Wormer
Spant!
Bussum
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
C.C. De Kroon
Bocholt
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
C.C. De Voorste Vennen Drunen
Drunen
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
20:15
Het Diekhuus
Middelharnis
20:15
Munttheater
Weert
20:15
Singer Theater
Laren
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Figi Theater
Zeist
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
C.C. De Klameare
Workum
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
DeMess
Naarden
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:30
Theater De Kik
Elst
20:30
Parkvilla
Alphen aan den Rijn
20:30
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Wesopa Weesp
Weesp
20:30
Scheldetheater
Terneuzen
21:00
Theater Bellevue
Amsterdam
ma 14 feb
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Singer Theater
Laren
20:30
Theater Floralis
Lisse
20:30
Schouwburg Cuijk
Cuijk
di 15 feb
Theater de Mythe
Goes
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Singer Theater
Laren
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Theater Peeriscoop
Gorinchem
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
wo 16 feb
Schouwburg Lochem
Lochem
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater Ins Blau
Leiden
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater de Mythe
Goes
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Concertgebouw
Amsterdam
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Theater Gooiland
Hilversum
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Zaantheater
Zaandam

vrijdag 11 februari 2022

20:15
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid Theater De Klinker, Winschoten
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren Theater De Veste, Delft
20:15
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Lebbis - De Ziel Koningshof, Maassluis
20:15
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Cabarestafette 21-22 Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Finalistentour 35ste Groninger Studenten Cabaret Festival Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Silvester Zwaneveld - Lichtgeraakt! Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Lisa Loeb - Extase Posttheater, Arnhem
20:30
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed Wesopa Weesp, Weesp
20:30
Oldenhermanns - FCKED Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:30
Zoutmus - Jungleprinter Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes Fransche School Culemborg, Culemborg
20:30
Johan Goossens - Kleine pijntjes C.C. Parnassos, Utrecht
20:30
René van Meurs - 2636 Theater Ludens, Voorburg
20:30
Wilfried de Jong - Fotostudio de Jong Podium Hoge Woerd, De Meern
20:30
André Manuel - Sneu Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:30
Kamagurka & Herr Seele - The return of the comeback Theater De Omval, Diemen
21:00
Daphne Gakes - Ik, Daphne Gakes Theater Bellevue, Amsterdam
21:00
Remy Evers - Gewoon Remy Gryphus, Vierlingsbeek
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter Agnietenhof, Tiel

zaterdag 12 februari 2022

Jeroens Clan - Tere Zieltjes Podium Reimerswaal, Rilland
Christel de Laat - Hoe dan?! C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op De Kunstgreep, Oostzaan
Jan Beuving - Restante Schouwburg Het Park, Hoorn
Jasper van Kuijk - Tot hier en niet verder Posttheater, Arnhem
Kirsten van Teijn - (S)experiment Jan van Besouw, Goirle
Nathalie Baartman - SNAK Theater de Kaasfabriek , Wormer
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast Spant!, Bussum
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Els de Schepper - Ziet ze vliegen C.C. De Kroon, Bocholt
20:00
Jandino - Opgefokt Wilminktheater, Enschede
20:00
Les Cowboys Fringants Vorst Nationaal, Brussel
20:00
Renate Reijnders - Het Liefdescollege Agnietenhof, Tiel
20:15
LOS - Lusten en Lasten C.C. De Voorste Vennen Drunen, Drunen
20:15
Silvester Zwaneveld - Lichtgeraakt! C.C Warenar, Wassenaar
20:15
Sjaak Bral - De Meesterkraker Het Diekhuus, Middelharnis
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei Munttheater, Weert
20:15
Stefano Keizers - Hans Teeuwen Singer Theater, Laren
20:15
Tineke Schouten - Dubbel Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Yentl en de Boer - De Kampvuursessies Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid Figi Theater, Zeist
20:15
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed C.C. De Klameare, Workum
20:15
Finalistentour 35ste Groninger Studenten Cabaret Festival Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Anuar - Eerlijk Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Bas Birker - Belg (tegen wil en drank) Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Lotte Velvet - Ondergrond DeMess, Naarden
20:30
RUMAG. - RUMAG Theater-Event KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Lonneke Dort - Allemaal of Niemand Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Oldenhermanns - FCKED Theater De Omval, Diemen
20:30
Zoutmus - Jungleprinter TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Janneke de Bijl - Dit is het nou Parktheater, Eindhoven
20:30
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes Theater De Kik, Elst
20:30
Rosa Da Silva - Daar moet je heen Parkvilla, Alphen aan den Rijn
20:30
Sanne Wallis de Vries - Kom Theater Zuidplein, Rotterdam
20:30
Wilfried de Jong - Fotostudio de Jong Posttheater, Arnhem
20:30
André Manuel - Sneu Wesopa Weesp, Weesp
20:30
Kamagurka & Herr Seele - The return of the comeback Scheldetheater, Terneuzen
21:00
Daphne Gakes - Ik, Daphne Gakes Theater Bellevue, Amsterdam

maandag 14 februari 2022

Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Plien en Bianca - En nu dan? Singer Theater, Laren
20:30
Fabian Franciscus - Kleine wereld Theater Floralis, Lisse
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege Schouwburg Cuijk, Cuijk

dinsdag 15 februari 2022

Youp van 't Hek - De laatste ronde Theater de Mythe, Goes
20:00
Jandino - Opgefokt Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
20:00
Tineke Schouten - Dubbel Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Lebbis - De Ziel Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Plien en Bianca - En nu dan? Singer Theater, Laren
20:15
Sanne Wallis de Vries - Kom Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Ton Kas - Best of ... Ton Kas Diligentia, Den Haag
20:30
Lonneke Dort - Allemaal of Niemand Theater Peeriscoop, Gorinchem
20:30
Nesim el Ahmadi - TaBoe! Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht

woensdag 16 februari 2022

Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op Schouwburg Lochem, Lochem
Jan Beuving - Restante Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Nathalie Baartman - SNAK Theater Ins Blau, Leiden
Piepschuim - Baadt het niet dan Schaadt het niet Theater de Koornbeurs, Franeker
Youp van 't Hek - De laatste ronde Theater de Mythe, Goes
Pieter Derks - Uit het niets Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
20:00
Yentl en de Boer - De Kampvuursessies Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Klooster en van der Meulen - Tijd zat! Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Marc-Marie Huijbregts - Uitgesproken Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Cabarestafette 21-22 TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Lotte Velvet - Ondergrond Concertgebouw, Amsterdam
20:15
RUMAG. - RUMAG Theater-Event Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Rosa Da Silva - Daar moet je heen Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:15
Ton Kas - Best of ... Ton Kas Diligentia, Den Haag
20:15
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Lebbis - De Ziel Zaantheater, Zaandam
Pagina 25