CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina 25
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 08 feb
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:30
Theater PePijn
Den Haag
zo 09 feb
00:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
00:00
De Reggehof
Goor
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
14:30
Chassé Theater
Breda
20:00
DeLaMar
Amsterdam
1
ma 10 feb
Leidse Schouwburg
Leiden
Beatrix Theater
Utrecht
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
di 11 feb
Theater De Lievekamp
Oss
Wilminktheater
Enschede
Theater de Griffioen
Amstelveen
00:00
Posttheater
Arnhem
De Kattendans
Bergeijk
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater De Leest
Waalwijk
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
wo 12 feb
Theater De Lievekamp
Oss
Zaantheater
Zaandam
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Wilminktheater
Enschede
00:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
00:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Flint
Amersfoort
Parktheater
Eindhoven
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater Cardo
Groesbeek
Theater de Bussel
Oosterhout
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Cultura
Ede
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
do 13 feb
C.C. De Pas
Heesch
Theaterhotel Almelo
Almelo
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater 't Speelhuis
Helmond
00:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
00:00
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
00:00
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
00:00
Theater De Willem
Papendrecht
00:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
00:00
Fulcotheater
IJsselstein
00:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Veste
Delft
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
De Kattendans
Bergeijk
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
20:15
Hoftheater
Raalte
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Dorpshuis Swanla
Zevenhuizen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
vr 14 feb
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Schouwburg Ogterop
Meppel
De Reggehof
Goor
00:00
Theater Zinin
Nijverdal
00:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
00:00
Spant!
Bussum
00:00
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
00:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel

zaterdag 08 februari 2020

20:30
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid Parktheater, Eindhoven
20:30
Tim Teunissen - Sandra gaat avondvullend Theater PePijn, Den Haag

zondag 09 februari 2020

00:00
René van Meurs - Hunkert Lindenberg Theater, Nijmegen
00:00
Vet Kindercabaret - Kapot VET De Reggehof, Goor
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
14:30
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue Chassé Theater, Breda

maandag 10 februari 2020

Leids cabaret festival 2020 Leidse Schouwburg, Leiden
Thijs Lindhout - 100% Inspiratie Show Beatrix Theater, Utrecht
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Plien & Bianca - En nu dan? De Harmonie, Leeuwarden

dinsdag 11 februari 2020

Patrick Laureij - Nederlands Hoop Theater De Lievekamp, Oss
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Wilminktheater, Enschede
Rayen Panday - Trigger Theater de Griffioen, Amstelveen
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom Posttheater, Arnhem
Kasper van der Laan - 1 Kilo De Kattendans, Bergeijk
Leids cabaret festival 2020 Leidse Schouwburg, Leiden
Martijn Koning - Koning van de toekomst Theater De Leest, Waalwijk
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Daan Boom - De Eerste Orpheus, Apeldoorn
20:00
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie Parktheater, Eindhoven
20:15
Plien & Bianca - En nu dan? De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:30
Marcel Harteveld - Weet ik veel Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Fresku - Voordat het te laat is Theater de Stoep, Spijkenisse

woensdag 12 februari 2020

Patrick Laureij - Nederlands Hoop Theater De Lievekamp, Oss
Pieter Derks - Voor wat het waard is Zaantheater, Zaandam
Henry van Loon - Onze Henry Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Wilminktheater, Enschede
00:00
Marco Lopes - Wees blij Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
00:00
Jan Beuving - Rotatie Schouwburg Lochem, Lochem
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1) Flint, Amersfoort
Lebbis - De Ervaring Parktheater, Eindhoven
Lenette van Dongen - Paradijskleier Theater de Purmaryn, Purmerend
Martijn Koning - Koning van de toekomst Theater Cardo, Groesbeek
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken Theater de Bussel, Oosterhout
20:00
Van der Laan & Woe - Pesetas Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Arjan Kleton - Met de fles grootgebracht Cultura, Ede
20:00
Cabarestafette Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Ali B - Koorts Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk Posttheater, Arnhem
20:30
Lucky Fonz III - Buiten de Lijnen Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Marcel Harteveld - Weet ik veel Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Viggo Waas - De Meestervoorspeller De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Daan Boom - De Eerste Theater de Bussel, Oosterhout

donderdag 13 februari 2020

Pieter Derks - Voor wat het waard is C.C. De Pas, Heesch
Henry van Loon - Onze Henry Theaterhotel Almelo, Almelo
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Schouwburg Ogterop, Meppel
Rayen Panday - Trigger Theater 't Speelhuis, Helmond
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
00:00
René van Meurs - Hunkert Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd Theater De Willem, Papendrecht
00:00
Marco Lopes - Wees blij Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken Fulcotheater, IJsselstein
00:00
Nathalie Baartman - Breek Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1) Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Kasper van der Laan - 1 Kilo Schouwburg Amphion, Doetinchem
Leids cabaret festival 2020 Leidse Schouwburg, Leiden
Lenette van Dongen - Paradijskleier Theater De Leest, Waalwijk
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid Theater De Veste, Delft
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking De Kattendans, Bergeijk
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester Het Kielzog, Hoogezand
20:15
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid Hoftheater, Raalte
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk Zaantheater, Zaandam
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Plien & Bianca - En nu dan? Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby Dorpshuis Swanla, Zevenhuizen
20:30
Alex Ploeg - Ultimatum Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk Posttheater, Arnhem
20:30
Max van den Burg - Paasbest Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Daan Boom - De Eerste Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Viggo Waas - De meestervoorspeller Theater de Stoep, Spijkenisse

vrijdag 14 februari 2020

Henry van Loon - Onze Henry Theater de Voorveghter, Hardenberg
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Sara Kroos - Verte Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Schouwburg Ogterop, Meppel
Rayen Panday - Trigger De Reggehof, Goor
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom Theater Zinin, Nijverdal
00:00
René van Meurs - Hunkert C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd Spant!, Bussum
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
00:00
Jan Beuving - Rotatie Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Pagina 25