CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina 26
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
wo 04 mrt
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
do 05 mrt
C.C. De Pas
Heesch
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
De Nieuwe Kolk
Assen
00:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater aan de Schie
Schiedam
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Schouwburg de Lawei
Drachten
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:15
Cultura
Ede
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
De Poorterij
Zaltbommel
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
vr 06 mrt
Diligentia
Den Haag
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
De Nieuwe Kolk
Assen
00:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
00:00
Werftheater
Utrecht
00:00
Theater PePijn
Den Haag
00:00
De Dialoog
Ermelo
Podium Hoge Woerd
De Meern
Theater Ludens
Voorburg
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Bouwkunde
Deventer
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Cultura
Ede
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Spant!
Bussum
20:15
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:15
De Cammeleur
Dongen
20:15
Flint
Amersfoort
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Rietveld Theater
Delft
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
20:30
Perron-3
Rosmalen
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
za 07 mrt
Diligentia
Den Haag
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater De Storm
Winterswijk
Theater De Storm
Winterswijk
Beneluxtheater
Berlicum
00:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
Jan van Besouw
Goirle
00:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
00:00
Werftheater
Utrecht
00:00
Theater PePijn
Den Haag
Kulturhus Holten
Holten
De Kunstgreep
Oostzaan
Spant!
Bussum
Theater Bouwkunde
Deventer
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Schouwburg Ogterop
Meppel
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Singer Theater
Laren
20:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:15
Stadshoftheater Vianen
Vianen
20:15
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
20:15
Ledeltheater
Oostburg
20:15
Theater Carrousel
Ommen
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:30
DeMess
Naarden
zo 08 mrt
Diligentia
Den Haag
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
00:00
Singer Theater
Laren
14:30
Theater de Schalm
Veldhoven
ma 09 mrt
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam

woensdag 04 maart 2020

20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk De Schattelijn, Geertruidenberg
20:30
Rayen Panday - Trigger Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht

donderdag 05 maart 2020

Henry van Loon - Onze Henry C.C. De Pas, Heesch
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Sara Kroos - Verte TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe De Nieuwe Kolk, Assen
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom De Kleine Komedie, Amsterdam
00:00
René van Meurs - Hunkert KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020 Theater de Griffioen, Amstelveen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1) Theater aan de Schie, Schiedam
Kasper van der Laan - 1 Kilo Schouwburg Hengelo, Hengelo
Lebbis - De Ervaring Schouwburg Amphion, Doetinchem
Lenette van Dongen - Paradijskleier Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Martijn Koning - Koning van de toekomst Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid Schouwburg de Lawei, Drachten
Best of... Ton Kas Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Plien & Bianca - En nu dan? Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Enge Buren - BASTA! Schouwburg Lochem, Lochem
20:15
Let's make comedy Cultura, Ede
20:15
Cabarestafette De Meerpaal, Dronten
20:15
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk De Poorterij, Zaltbommel
20:15
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Meiden van LOS - Lusten en Lasten Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Karin Bloemen - Souvenirs Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Een halfje purper - Frans Mulder en Diederick Ensink - Brieven aan mij Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Rayen Panday - Trigger Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Anuar - EERLIJK Theater Castellum, Alphen aan den Rijn

vrijdag 06 maart 2020

Patrick Laureij - Nederlands Hoop Diligentia, Den Haag
Henry van Loon - Onze Henry Agora Theater Lelystad, Lelystad
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Sara Kroos - Verte Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe De Nieuwe Kolk, Assen
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom De Kleine Komedie, Amsterdam
00:00
René van Meurs - Hunkert Theater de Stoep, Spijkenisse
00:00
Marco Lopes - Wees blij Werftheater, Utrecht
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee Theater PePijn, Den Haag
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken De Dialoog, Ermelo
André Manuel - DREEJKLEZOEW Podium Hoge Woerd, De Meern
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020 Theater Ludens, Voorburg
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1) Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed Theater Bouwkunde, Deventer
Kasper van der Laan - 1 Kilo TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Lebbis - De Ervaring Oude Luxor Theater, Rotterdam
Lenette van Dongen - Paradijskleier Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Martijn Koning - Koning van de toekomst Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Best of... Ton Kas Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook Cultura, Ede
20:15
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live Spant!, Bussum
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:15
Enge Buren - BASTA! De Cammeleur, Dongen
20:15
Karin Bloemen - Souvenirs Flint, Amersfoort
20:30
Anuar - EERLIJK KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Fabian Franciscus - Kleine Wereld Rietveld Theater, Delft
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk Agora Theater Druten, Druten
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking C.C. Den Herd, Bladel
20:30
Meiden van LOS - Lusten en Lasten Perron-3, Rosmalen
20:30
Murth Mossel - #NoFilter Posttheater, Arnhem
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Barrie Stevens - The Show Must Go On Kunstmin Schouwburg, Dordrecht

zaterdag 07 maart 2020

Patrick Laureij - Nederlands Hoop Diligentia, Den Haag
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Rayen Panday - Trigger Theater De Storm, Winterswijk
Fred van Leer - Leer van Fred Live Theater De Storm, Winterswijk
Guido Weijers - Masterclass Geluk Beneluxtheater, Berlicum
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom De Kleine Komedie, Amsterdam
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? Jan van Besouw, Goirle
00:00
René van Meurs - Hunkert Theater De Lampegiet, Veenendaal
00:00
Marco Lopes - Wees blij Werftheater, Utrecht
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee Theater PePijn, Den Haag
André Manuel - DREEJKLEZOEW Kulturhus Holten, Holten
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020 De Kunstgreep, Oostzaan
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1) Spant!, Bussum
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed Theater Bouwkunde, Deventer
Kasper van der Laan - 1 Kilo Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Lenette van Dongen - Paradijskleier Schouwburg Ogterop, Meppel
Martijn Koning - Koning van de toekomst Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid Singer Theater, Laren
20:00
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
20:00
Karin Bloemen - Souvenirs De Nieuwe Kolk, Assen
20:15
Anuar - EERLIJK Stadshoftheater Vianen, Vianen
20:15
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking Ledeltheater, Oostburg
20:15
Meiden van LOS - Lusten en Lasten Theater Carrousel, Ommen
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Enge Buren - BASTA! Theater Hof 88, Almelo
20:15
Barrie Stevens - The Show Must Go On Theater De Winsinghhof, Roden
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege DeMess, Naarden

zondag 08 maart 2020

Patrick Laureij - Nederlands Hoop Diligentia, Den Haag
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
00:00
Vet Kindercabaret - Kapot VET Singer Theater, Laren
14:30
Barrie Stevens - The Show Must Go On Theater de Schalm, Veldhoven

maandag 09 maart 2020

Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Pagina 26