Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Musis
Arnhem
20:15
Figi Theater
Zeist
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Musis
Arnhem
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Het Parochiehuis
Delden
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
DNK
Assen
DeLaMar
Amsterdam
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:30
De Kleine Willem
Enschede
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
20:00
ATLAS Theater
Emmen
Agora Theater Lelystad
Lelystad
30CC/Schouwburg
Leuven
Vrijhof Cultuurcentrum
Enschede
Theaterhotel Almelo
Almelo
00:00
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Theater Ludens
Voorburg
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Lievekamp
Oss
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
00:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Orpheus
Apeldoorn
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Hoftheater
Raalte
Diligentia
Den Haag
20:30
DeLaMar
Amsterdam
00:00
De Weverij
Zierikzee
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:15
De Meenthe
Steenwijk
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:30
ATLAS Theater
Emmen
20:30
Zaantheater
Zaandam
00:00
Werftheater
Utrecht
20:30
Vestzaktheater
Enschede
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Theater Kulturhus
Borne
20:15
Theater Idea
Soest
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
00:00
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater De Boerderij
Huizen
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
00:00
Markant Uden
Uden
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Jan van Besouw
Goirle
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Flint
Amersfoort
Diligentia
Den Haag
00:00
DeMess
Naarden
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:15
De Skâns
Gorredijk
De Oosterpoort
Groningen
00:00
De Molenberg
Delfzijl
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
dinsdag 25 februari 2020
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Musis, Arnhem
20:15
DE VERLEIDERS FEMALE: Een Voorstelling Onder De Gordel
Figi Theater, Zeist
20:30
Peter Pannekoek - Later was alles beter
DeLaMar, Amsterdam
woensdag 26 februari 2020
20:15
DE VERLEIDERS FEMALE: Een Voorstelling Onder De Gordel
Zaantheater, Zaandam
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Theaterhotel Almelo, Almelo
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Daan Boom - De Eerste
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theater de Kampanje, Den Helder
Ali B - Koorts
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Musis, Arnhem
Kasper van der Laan - 1 Kilo
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Javier Guzman - Guzmán
Het Parochiehuis, Delden
20:30
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei
DNK, Assen
Peter Pannekoek - Later was alles beter
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Meenthe, Steenwijk
20:30
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
De Kleine Willem, Enschede
20:30
New Talents of Comedy
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
C.C Warenar, Wassenaar
20:00
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
ATLAS Theater, Emmen
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Brigitte Kaandorp - Eh...
30CC/Schouwburg, Leuven
donderdag 27 februari 2020
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Vrijhof Cultuurcentrum, Enschede
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Theaterhotel Almelo, Almelo
00:00
René van Meurs - Hunkert
Theater Zinin, Nijverdal
20:15
Marcel Hensema - Alles in de hens
Theater Sneek, Sneek
20:30
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater Ludens, Voorburg
Ronald Goedemondt - Numero Uno
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:30
Daan Boom - De Eerste
Theater de Stoep, Spijkenisse
Lebbis - De Ervaring
Theater De Lievekamp, Oss
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:30
Lonneke Dort - Na de lieve vrede
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Plien & Bianca - En nu dan?
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Ali B - Koorts
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
Schouwburg Odeon, Zwolle
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
De Fransse Eijkel - Subtropique
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Henry van Loon - Onze Henry
Orpheus, Apeldoorn
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Najib Amhali - Waar was ik?
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Hoftheater, Raalte
Rayen Panday - Trigger
Diligentia, Den Haag
20:30
Peter Pannekoek - Later was alles beter
DeLaMar, Amsterdam
00:00
Nathalie Baartman - Breek
De Weverij, Zierikzee
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Hans Aarsman - Dokter Aarsman (Première)
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
DE VERLEIDERS FEMALE: Een Voorstelling Onder De Gordel
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:30
Max van den Burg - Paasbest
ATLAS Theater, Emmen
vrijdag 28 februari 2020
20:30
Lonneke Dort - Na de lieve vrede
Zaantheater, Zaandam
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Werftheater, Utrecht
20:30
Fabian Franciscus - Kleine Wereld
Vestzaktheater, Enschede
20:00
Cabarestafette
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:30
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Berthold Gunster - Omdenken: Zoals verwacht loopt alles and
Theater Kulturhus, Borne
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater Idea, Soest
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theater de Spiegel, Zwolle
René van Meurs - Hunkert
Theater de Purmaryn, Purmerend
Javier Guzman - Guzmán
Theater De Leest, Waalwijk
Lebbis - De Ervaring
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater de Kampanje, Den Helder
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
Theater de Bussel, Oosterhout
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater De Boerderij, Huizen
20:30
Tim Teunissen - Sandra gaat avondvullend
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Theater aan de Schie, Schiedam
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Tineke Schouten - Highlights
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
DE VERLEIDERS FEMALE: Een Voorstelling Onder De Gordel
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:30
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Karin Bloemen - Souvenirs
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Emiel van der Logt - Serieus?!
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Henry van Loon - Onze Henry
Schouwburg Amphion, Doetinchem
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Markant Uden, Uden
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
Kennemer Theater, Beverwijk
Najib Amhali - Waar was ik?
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Murth Mossel - #NoFilter
Jan van Besouw, Goirle
20:15
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Marcel Hensema - Alles in de hens
Flint, Amersfoort
Rayen Panday - Trigger
Diligentia, Den Haag
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
DeMess, Naarden
20:30
Peter Pannekoek - Later was alles beter
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Barrie Stevens - The Show Must Go On
De Skâns, Gorredijk
Viggo Waas - De meestervoorspeller
De Oosterpoort, Groningen
00:00
Nathalie Baartman - Breek
De Molenberg, Delfzijl
20:15
Hans Aarsman - Dokter Aarsman (Première)
De Kleine Komedie, Amsterdam