Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Café de Cactus
Hengelo
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
Stadsschouwburg Kortrijk
Kortrijk
Schouwburg Ogterop
Meppel
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:30
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Theater De Veste
Delft
Mimik
Deventer
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
De Nobelaer
Etten-Leur
Stadsschouwburg Kortrijk
Kortrijk
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Munttheater
Weert
Het Klooster
Woerden
20:15
Figi Theater
Zeist
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:00
Den heuvel
Alphen
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
20:30
De Nieuwe Kolk
Assen
Den Enghel
Bergen op Zoom
20:00
Het Evertshuis
Bodegraven
20:15
Fransche School Culemborg
Culemborg
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Theater de Liefde
Haarlem
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Ledeltheater
Oostburg
Dok6
Panningen
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
Zaantheater
Zaandam
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:30
Posttheater
Arnhem
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:15
Spant!
Bussum
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:00
Parktheater
Eindhoven
Theater 't Pand
Gorinchem
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Martiniplaza
Groningen
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
C.C. 't Gasthoes
Horst
20:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:15
Het Diekhuus
Middelharnis
dinsdag 28 maart 2023
20:00
Helligen Henrik, Bar En Boos (cabaret, Try Out)
Café de Cactus, Hengelo
20:00
n00b speelt n00b
Fulcotheater, IJsselstein
Philippe Geubels - Geubels Gaat In Bad
Stadsschouwburg Kortrijk, Kortrijk
Paul de Leeuw - 60? We zien wel…
Schouwburg Ogterop, Meppel
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:15
Martijn Koning - Appeltjes Schillen
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Patrick Laureij - Live
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Fred van Leer - Fred van Leer en Route
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:30
Patrick Nederkoorn - Hoogtij
Schouwburg Odeon, Zwolle
woensdag 29 maart 2023
20:15
Amsterdams Kleinkunst Festival Halve Finalistentournee
Theater Hof 88, Almelo
20:00
Fred van Leer - Fred van Leer en Route
Theaterhotel Almelo, Almelo
Jan Beuving - Restante
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Ronald Goedemondt - Met Knielende Knikjes
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Henry Van Loon - Jannie The Show Dog
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Kasper van Kooten - Van Kooten en de beat
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Richard Groenendijk - Voor iedereen beter
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Willie Wartaal - Moederdag
Theater De Veste, Delft
Jochem Myjer - Net alsof
Mimik, Deventer
20:00
Jon van Eerd - Zo Vader Zo Zoon
Parktheater, Eindhoven
20:15
Nienke Plas - Postnatale Expressie
De Nobelaer, Etten-Leur
Philippe Geubels - Geubels Gaat In Bad
Stadsschouwburg Kortrijk, Kortrijk
20:15
Erik Van Muiswinkel - Moojen Ligjes In De Lugt
Schouwburg Ogterop, Meppel
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:15
Lotte Velvet - Ondergrond
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Alex Agnew - Wake me up when it's over
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Cabarestafette
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Pieter Derks - Uit Het Niets
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Martijn Kardol - De Situatie
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Fabian Franciscus - Lekker Gezellig
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Jandino Asporaat - Judeska Airlines
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Peter Heerschop & Viggo Waas - Er Gaat Nog Iets Heel Moois Gebeuren
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth - Tis hier geen hotel 2
Munttheater, Weert
Martijn Crins - Mesthoop
Het Klooster, Woerden
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Figi Theater, Zeist
donderdag 30 maart 2023
20:15
n00b speelt n00b
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Amsterdams Kleinkunst Festival Halve Finalistentournee
Theater Hof 88, Almelo
20:00
Patrick Nederkoorn - Hoogtij
Den heuvel, Alphen
20:00
LOS muziektheater - Lusten en Lasten
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Henry van Loon - Jannie the Showdog
De Kleine Komedie, Amsterdam
Alex Agnew - Wake me up when it's over
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Martijn Koning - Appeltjes Schillen
De Nieuwe Kolk, Assen
Nathalie Baartman - SNAK
Den Enghel, Bergen op Zoom
20:00
Cameretten - Finalistentournee
Het Evertshuis, Bodegraven
20:15
Fabian Franciscus - Lekker Gezellig
Fransche School Culemborg, Culemborg
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Theo Maassen - Onbekend Terrein
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Luan Buleshkaj - Leeuwenkind
Theater de Liefde, Haarlem
20:15
Willie Wartaal - Moederdag
Posthuis Theater, Heerenveen
20:30
Merijn Scholten - Solo
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Erik Van Muiswinkel - Moojen Ligjes In De Lugt
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Jon van Eerd - Zo Vader Zo Zoon
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Wim Helsen - Niet mijn apen, niet mijn circus
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Ronald Snijders - Een avond met mij
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Kommil Foo - Grind
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Oldenhermanns - FCKED
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Richard Groenendijk - Voor iedereen beter
Schouwburg Lochem, Lochem
Diederik Jekel - Eerste Hulp Bij Moeilijke Onderwerpen
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Peter Heerschop & Viggo Waas - Er Gaat Nog Iets Heel Moois Gebeuren
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Jan Beuving - Restante
Ledeltheater, Oostburg
Christel de Laat - Hoe dan?!
Dok6, Panningen
20:15
Patrick Laureij - Live
Theater de Purmaryn, Purmerend
Martijn Crins - Mesthoop
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:15
Peter Lusse - Eddie voor het leven
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
René Van Meurs - 2636
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
Finalistentour Groninger Studenten Cabaret Festival
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Ton Kas - Best of ... Ton Kas
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Cabarestafette
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Plien & Bianca - En nu dan?
Agnietenhof, Tiel
20:30
Lotte Velvet - Ondergrond
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Ik Ga Stuk!
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Tineke Schouten - Dubbel
Junushoff Theater, Wageningen
Kees Van Amstel - Vluchtweg Altijd Vrijhouden
Zaantheater, Zaandam
20:00
Berthold Gunster - Omdenken: Zoals verwacht loopt alles and
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
vrijdag 31 maart 2023
20:15
n00b speelt n00b
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Peter Heerschop & Viggo Waas - Er Gaat Nog Iets Heel Moois Gebeuren
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Jon van Eerd - Zo Vader Zo Zoon
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Lotte Velvet - Ondergrond
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Pieter Derks - Uit Het Niets
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Ronald Goedemondt - Met Knielende Knikjes
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Wim Helsen - Niet mijn apen, niet mijn circus
Meervaart, Amsterdam
20:30
André Manuel - Sneu
Posttheater, Arnhem
20:15
Ik Ga Stuk!
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Bas Birker - in blijde verachting
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Tineke Schouten - Dubbel
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Anne Neuteboom - Effe niet met je mening
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:15
Erik Van Muiswinkel - Moojen Ligjes In De Lugt
Spant!, Bussum
20:30
Remy Evers - Gewoon Remy
Agora Theater Druten, Druten
20:00
Cabarestafette
Parktheater, Eindhoven
Martijn Crins - Mesthoop
Theater 't Pand, Gorinchem
20:15
Theo Maassen - Onbekend Terrein
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
TAFKAL
Martiniplaza, Groningen
20:15
Ton Kas - Best of ... Ton Kas
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Jandino Asporaat - Judeska Airlines
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:30
Fabian Franciscus - Lekker Gezellig
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth - Tis hier geen hotel 2
Het Kielzog, Hoogezand
20:15
René Van Meurs - 2636
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Willie Wartaal - Moederdag
C.C. 't Gasthoes, Horst
20:00
Fred van Leer - Fred van Leer en Route
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Richard Groenendijk - Voor iedereen beter
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:15
Cameretten - Finalistentournee
Het Diekhuus, Middelharnis