CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina 27
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 12 mrt
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Ons Mierloos Theater
Mierlo
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
DOK 6
Panningen
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:30
Theater de Kappen
Haaksbergen
vr 13 mrt
Hoftheater
Raalte
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
ATLAS Theater
Emmen
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
00:00
Theater de Hofnar
Valkenswaard
00:00
Theater Aan de Slinger
Houten
00:00
C.C. Parnassos
Utrecht
00:00
Theater De Boerderij
Huizen
00:00
De Muze
Noordwijk
Posttheater
Arnhem
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
De Harmonie
Leeuwarden
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater de Purmaryn
Purmerend
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
Kulturhus Holten
Holten
20:00
C.C. Myllesweerd
Mill
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
C.C. De Pas
Heesch
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Jan van Besouw
Goirle
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
Ledeltheater
Oostburg
za 14 mrt
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater Zinin
Nijverdal
De Theaterboerderij
Ekehaar
00:00
Den Bolder
Waspik
00:00
Theater de Kampanje
Den Helder
00:00
C.C. Onder de Linden
Middenbeemster
Het Punt
Vroomshoop
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater de Blauwe Kei
Veghel
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater Gooiland
Hilversum
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:00
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
S.C.C. De Enck
Oirschot
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:30
Klein Theater
Dinxperlo
20:30
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
zo 15 mrt
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
00:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
ma 16 mrt
00:00
Theater Concordia
Enschede
di 17 mrt
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
00:00
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater Bellevue
Amsterdam
Chassé Theater
Breda
14:00
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
wo 18 mrt
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Ogterop
Meppel
00:00
Cultureel Centrum Fidei Et Arti
Oudenbosch
00:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
00:00
Theater Hof 88
Almelo
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Schouwburg de Lawei
Drachten
Luctor et Emergo
Rilland
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
De Domijnen
Sittard
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
De Smeltkroes
Maarheeze
do 19 mrt
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
00:00
Zaantheater
Zaandam
00:00
Schouwburg Venray
Venray
00:00
Goudse Schouwburg
Gouda
00:00
MFC De Pluk
Geldermalsen

donderdag 12 maart 2020

20:00
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska Agnietenhof, Tiel
20:00
Karin Bloemen - Souvenirs Theater Kerkrade, Kerkrade
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk Ons Mierloos Theater, Mierlo
20:15
Meiden van LOS - Lusten en Lasten De Molenberg, Delfzijl
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Enge Buren - BASTA! DOK 6, Panningen
20:15
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Rayen Panday - Trigger Parktheater, Eindhoven
20:30
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten Theater de Kappen, Haaksbergen

vrijdag 13 maart 2020

Henry van Loon - Onze Henry Hoftheater, Raalte
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Sara Kroos - Verte De Kleine Komedie, Amsterdam
Rayen Panday - Trigger ATLAS Theater, Emmen
Sanne Wallis de Vries - Kom Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? Theater de Hofnar, Valkenswaard
00:00
René van Meurs - Hunkert Theater Aan de Slinger, Houten
00:00
Marco Lopes - Wees blij C.C. Parnassos, Utrecht
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee Theater De Boerderij, Huizen
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken De Muze, Noordwijk
André Manuel - DREEJKLEZOEW Posttheater, Arnhem
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020 Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1) De Harmonie, Leeuwarden
Kasper van der Laan - 1 Kilo Agora Theater Lelystad, Lelystad
Lenette van Dongen - Paradijskleier Theater de Voorveghter, Hardenberg
Martijn Koning - Koning van de toekomst Theater de Purmaryn, Purmerend
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten Kulturhus Holten, Holten
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk C.C. Myllesweerd, Mill
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos” KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Karin Bloemen - Souvenirs De Maagd, Bergen op Zoom
20:15
Meiden van LOS - Lusten en Lasten Flint, Amersfoort
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester C.C. De Pas, Heesch
20:30
Milo Berlijn - Mens erger je niet! Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners Jan van Besouw, Goirle
20:30
Enge Buren - BASTA! Theater De Omval, Diemen
20:30
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht Ledeltheater, Oostburg

zaterdag 14 maart 2020

Patrick Laureij - Nederlands Hoop Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Rayen Panday - Trigger Theater Zinin, Nijverdal
Fabian Franciscus - Kleine Wereld De Theaterboerderij, Ekehaar
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? Den Bolder, Waspik
00:00
René van Meurs - Hunkert Theater de Kampanje, Den Helder
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee C.C. Onder de Linden, Middenbeemster
Nathalie Baartman - Breek Het Punt, Vroomshoop
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020 Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1) Theater de Blauwe Kei, Veghel
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed Schouwburg de Lawei, Drachten
Lenette van Dongen - Paradijskleier Theater Gooiland, Hilversum
Martijn Koning - Koning van de toekomst Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Best of... Ton Kas Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Anuar - EERLIJK Bijlmer Parktheater, Amsterdam
20:15
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten De Schattelijn, Geertruidenberg
20:15
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Meiden van LOS - Lusten en Lasten Het Kielzog, Hoogezand
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester S.C.C. De Enck, Oirschot
20:15
Barrie Stevens - The Show Must Go On Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:30
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos” KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:30
Enge Buren - BASTA! Klein Theater, Dinxperlo
20:30
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht Het Oude Raadhuis, Hoofddorp

zondag 15 maart 2020

Theo Maassen - Situatie Gewijzigd Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
00:00
Vet Kindercabaret - Kapot VET Theater Castellum, Alphen aan den Rijn

maandag 16 maart 2020

00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken Theater Concordia, Enschede

dinsdag 17 maart 2020

Patrick Laureij - Nederlands Hoop Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom Theater 't Speelhuis, Helmond
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020 Theater Bellevue, Amsterdam
Best of... Ton Kas Chassé Theater, Breda
14:00
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska Schouwburg Amstelveen, Amstelveen

woensdag 18 maart 2020

Patrick Laureij - Nederlands Hoop Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Henry van Loon - Onze Henry Schouwburg Het Park, Hoorn
Rayen Panday - Trigger Schouwburg Ogterop, Meppel
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? Cultureel Centrum Fidei Et Arti, Oudenbosch
00:00
René van Meurs - Hunkert TAQA Theater De Vest, Alkmaar
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee Theater Hof 88, Almelo
André Manuel - DREEJKLEZOEW De Kleine Komedie, Amsterdam
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020 Theater Bellevue, Amsterdam
Kasper van der Laan - 1 Kilo Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Lebbis - De Ervaring Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Lenette van Dongen - Paradijskleier Schouwburg de Lawei, Drachten
Martijn Koning - Koning van de toekomst Luctor et Emergo, Rilland
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Barrie Stevens - The Show Must Go On De Domijnen, Sittard
20:30
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos” Theater De Omval, Diemen
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk De Smeltkroes, Maarheeze

donderdag 19 maart 2020

Henry van Loon - Onze Henry Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom Zaantheater, Zaandam
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? Schouwburg Venray, Venray
00:00
René van Meurs - Hunkert Goudse Schouwburg, Gouda
00:00
Marco Lopes - Wees blij MFC De Pluk, Geldermalsen
Pagina 27