Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
CulturA & Zo
Nootdorp
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Theater de Mythe
Goes
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:30
ATLAS Theater
Emmen
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:30
Agora Theater Druten
Druten
Mimik
Deventer
19:15
Chassé Theater
Breda
21:15
Chassé Theater
Breda
20:15
Podium Boxtel
Boxtel
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
21:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Swanla Theater
Zevenhuizen
20:15
Het Musiater
Zevenaar
20:30
Zaantheater
Zaandam
Het Trefpunt
Warmond
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Het Punt
Vroomshoop
20:30
Werftheater
Utrecht
20:15
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
Arto Theater
Schoonhoven
19:15
Theater aan de Schie
Schiedam
21:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Het Barghse Huus
s-Heerenberg
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Kantine Walhalla
Rotterdam
20:00
Luctor et Emergo
Rilland
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
De Kunstgreep
Oostzaan
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater 't Pand
Gorinchem
Capitole
Gent
Cultura
Ede
20:30
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
De Nieuwe Kolk
Assen
Posttheater
Arnhem
21:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:15
Flint
Amersfoort
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
15:00
Het Bolwerk
Sneek
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
15:00
Theater De Verbeelding
Purmerend
20:15
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Theater Floralis
Lisse
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Agnietenhof
Tiel
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Flint
Amersfoort
20:30
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Munttheater
Weert
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
Theater Concordia
Haastrecht
Theater De Omval
Diemen
20:30
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Orpheus
Apeldoorn
21:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
vrijdag 18 februari 2022
20:00
LOS - Lusten en Lasten
CulturA & Zo, Nootdorp
20:15
Tim Fransen - De Mens en Ik
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Berthold Gunster - Omdenken: Zoals verwacht loopt alles and
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Het Veur Theater, Leidschendam
20:15
André Manuel - Sneu
Theater Aan de Slinger, Houten
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Remy Evers - Gewoon Remy
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Jandino - Opgefokt
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Andries Tunru - In Theorie
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater de Mythe, Goes
Christel de Laat - Hoe dan?!
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:30
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
ATLAS Theater, Emmen
20:15
RUMAG. - RUMAG Theater-Event
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:30
Lisa Loeb - Extase
Agora Theater Druten, Druten
Jasper van Kuijk - Tot hier en niet verder
Mimik, Deventer
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Chassé Theater, Breda
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter
Chassé Theater, Breda
20:15
René van Meurs - 2636
Podium Boxtel, Boxtel
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts
Meervaart, Amsterdam
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren
Meervaart, Amsterdam
21:00
Johan Goossens - Kleine pijntjes
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Wilfried de Jong - Fotostudio de Jong
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
zaterdag 19 februari 2022
20:15
Mouna Laroussi - Fatima
Swanla Theater, Zevenhuizen
20:15
Paulette Willemse / Saskia van Zutphen - Vuile Huichelaar
Het Musiater, Zevenaar
20:30
Sanne Wallis de Vries - Kom
Zaantheater, Zaandam
Jeroens Clan - Tere Zieltjes
Het Trefpunt, Warmond
20:15
Tim Fransen - De Mens en Ik
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Beperkt Houdbaar - Canvas
Het Punt, Vroomshoop
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Werftheater, Utrecht
20:15
André Manuel - Sneu
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Yentl en de Boer - De Kampvuursessies
Theater Sneek, Sneek
20:15
LOS - Lusten en Lasten
Arto Theater, Schoonhoven
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Theater aan de Schie, Schiedam
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Spruijt en Opperman - Heimweeën
Het Barghse Huus, s-Heerenberg
20:00
TAFKAL - The artists formerly known as Lama's
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Maarten Westra Hoekzema / Martijn Crins
Kantine Walhalla, Rotterdam
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Luctor et Emergo, Rilland
Christel de Laat - Hoe dan?!
Theater de Purmaryn, Purmerend
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
René van Meurs - 2636
De Kunstgreep, Oostzaan
20:30
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Ricky Risolles / Wieteke van Dort - Ya, dat is iets Indisch…
Het Kielzog, Hoogezand
20:15
Marc-Marie Huijbregts - Uitgesproken
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes
Goudse Schouwburg, Gouda
Marcel Harteveld - Geen idee
Theater 't Pand, Gorinchem
Els de Schepper - Ziet ze vliegen
Capitole, Gent
Jan Beuving - Restante
Cultura, Ede
20:30
Zoutmus - Jungleprinter
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Paul Haenen - Haenen brengt vreugde
Kennemer Theater, Beverwijk
Pieter Derks - Uit het niets
De Nieuwe Kolk, Assen
Kirsten van Teijn - (S)experiment
Posttheater, Arnhem
21:00
Johan Goossens - Kleine pijntjes
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Meervaart, Amsterdam
20:15
Wilfried de Jong - Fotostudio de Jong
Flint, Amersfoort
Sjaak Bral - De Meesterkraker
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
zondag 20 februari 2022
15:00
Roel C. Verburg
Het Bolwerk, Sneek
Man, man, man, de Podcast
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
15:00
Andries Tunru - In Theorie
Theater De Verbeelding, Purmerend
20:15
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
De Oosterpoort, Groningen
maandag 21 februari 2022
20:30
Kamagurka & Herr Seele - The return of the comeback
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
André Manuel - Sneu
Theater Floralis, Lisse
20:30
Lebbis - De Ziel
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
dinsdag 22 februari 2022
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Ton Kas - Best of ... Ton Kas
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Berthold Gunster - Omdenken: Zoals verwacht loopt alles and
Agnietenhof, Tiel
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:30
Sanne Wallis de Vries - Kom
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Jandino - Opgefokt
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Martijn Koning - Koning van de dieren
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
René van Meurs - 2636
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:00
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Andries Tunru - In Theorie
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Flint, Amersfoort
woensdag 23 februari 2022
20:30
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Marc-Marie Huijbregts - Uitgesproken
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Berthold Gunster - Omdenken: Zoals verwacht loopt alles and
Munttheater, Weert
20:30
Kamagurka & Herr Seele - The return of the comeback
Junushoff Theater, Wageningen
Pieter Derks - Uit het niets
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Wilfried de Jong - Fotostudio de Jong
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Lebbis - De Ziel
Schouwburg Het Park, Hoorn
Christel de Laat - Hoe dan?!
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
René van Meurs - 2636
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Zoutmus - Jungleprinter
Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater Concordia, Haastrecht
Jeroens Clan - Tere Zieltjes
Theater De Omval, Diemen
20:30
Johan Goossens - Kleine pijntjes
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Jan Beuving - Restante
Orpheus, Apeldoorn
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter
De Kleine Komedie, Amsterdam
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
De Kleine Komedie, Amsterdam