Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Spant!
Bussum
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
Cpunt Theater
Hoofddorp
Figi Theater
Zeist
Chassé Theater
Breda
Theater Hof 88
Almelo
Lindenberg Theater
Nijmegen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Theater de Purmaryn
Purmerend
Kulturhus Holten
Holten
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Podium Hoge Woerd
De Meern
Martiniplaza
Groningen
20:00
Theater Vianen
Vianen
20:00
CulturA & Zo
Nootdorp
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Jan van Besouw
Goirle
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Stadshoftheater Vianen
Vianen
20:15
Vestzaktheater De Schelleboom
Oosterhout
20:15
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:15
C.C. Stroud
Putten
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Arto Theater
Schoonhoven
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:30
Het spectrum
Schijndel
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
14:30
DeLaMar
Amsterdam
17:00
Vorst Nationaal
Brussel
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Floralis
Lisse
08:30
Diligentia
Den Haag
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Fulcotheater
IJsselstein
Theater Peeriscoop
Gorinchem
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Amphion
Doetinchem
De Kleine Komedie
Amsterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
De Kattendans
Bergeijk
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater de Purmaryn
Purmerend
De Kleine Komedie
Amsterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater Hof 88
Almelo
18:15
Boom Chicago
Amsterdam
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:30
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
Gebouw-T
Bergen op Zoom
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater de Spiegel
Zwolle
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
vrijdag 31 maart 2023
20:15
Wim Helsen - Niet mijn apen, niet mijn circus
Meervaart, Amsterdam
20:15
Ton Kas - Best of ... Ton Kas
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Erik Van Muiswinkel - Moojen Ligjes In De Lugt
Spant!, Bussum
20:30
Fabian Franciscus - Lekker Gezellig
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Lotte Velvet - Ondergrond
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Marcel Harteveld - Voor de bui binnen
Theater de Bussel, Oosterhout
20:30
Amsterdams Kleinkunst Festival Halve Finalistentournee
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:30
Remy Evers - Gewoon Remy
Agora Theater Druten, Druten
20:30
André Manuel - Sneu
Posttheater, Arnhem
20:30
Luan Buleshkaj - Leeuwenkind
Theater de Purmaryn, Purmerend
zaterdag 01 april 2023
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Cpunt Theater, Hoofddorp
Kirsten van Teijn - (S)experiment
Figi Theater, Zeist
Jan Beuving - Restante
Chassé Theater, Breda
Nathalie Baartman - SNAK
Theater Hof 88, Almelo
Maarten Westra Hoekzema - Toen eindelijk alles lukte
Lindenberg Theater, Nijmegen
Pieter Derks - Uit Het Niets
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Richard Groenendijk - Voor Iedereen Beter
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Ronald Snijders - Een avond met mij
Theater de Purmaryn, Purmerend
Andries Tunru - In Theorie
Kulturhus Holten, Holten
Martijn Kardol - De Situatie
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Diederik Jekel - Eerste Hulp Bij Moeilijke Onderwerpen
Podium Hoge Woerd, De Meern
TAFKAL
Martiniplaza, Groningen
20:00
Oldenhermanns - FCKED
Theater Vianen, Vianen
20:00
Blauwe Vinkjes - Nu Al Een Hit
CulturA & Zo, Nootdorp
20:00
Cabarestafette
Parktheater, Eindhoven
20:00
Fabian Franciscus - Lekker Gezellig
Jan van Besouw, Goirle
20:00
Jandino Asporaat - Judeska Airlines
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Ton Kas - Best of ... Ton Kas
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Kommil Foo - Grind
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Ik Ga Stuk!
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
n00b speelt n00b
Diligentia, Den Haag
20:15
Oldenhermanns - FCKED
Stadshoftheater Vianen, Vianen
20:15
Spruijt en Opperman - Heimweeën
Vestzaktheater De Schelleboom, Oosterhout
20:15
Mark van de Veerdonk - Podiumbeest Ontsnapt!
MFC Kloosterhof, Hoogerheide
20:15
Nienke Plas - Postnatale Expressie
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Berthold Gunster - Omdenken: Zoals verwacht loopt alles and
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:15
Peter Lusse - Eddie voor het leven
C.C. Stroud, Putten
20:15
René Van Meurs - 2636
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Theo Maassen - Onbekend Terrein
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Daphne Gakes - Ik, Daphne Gakes
Arto Theater, Schoonhoven
20:15
Musa - Schaakmat
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Niet Schieten! - Mannen van niks
C.C. Den Herd, Bladel
20:30
Bas Birker - in blijde verachting
Posttheater, Arnhem
20:30
LOS muziektheater - Lusten en Lasten
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Amsterdams Kleinkunst Festival Halve Finalistentournee
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:30
Kasper van Kooten - Van Kooten en de beat
Het spectrum, Schijndel
20:30
Jon van Eerd - Zo Vader Zo Zoon
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Vincent Bijlo - Laat Dat Nou Maar Aan Mij Over
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Merijn Scholten - Solo
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Erik Van Muiswinkel - Moojen Ligjes In De Lugt
De Harmonie, Leeuwarden
zondag 02 april 2023
14:30
Jon van Eerd - Zo Vader Zo Zoon
DeLaMar, Amsterdam
17:00
Kev Adams
Vorst Nationaal, Brussel
20:00
Freek De Jonge - De Schreef
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Kommil Foo - Grind
De Kleine Komedie, Amsterdam
maandag 03 april 2023
Alex Ploeg - Ego
De Kleine Komedie, Amsterdam
Diederik Jekel - Eerste Hulp Bij Moeilijke Onderwerpen
Theater Floralis, Lisse
08:30
Pieter Verelst - Ten Aarzel
Diligentia, Den Haag
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
dinsdag 04 april 2023
Kirsten van Teijn - (S)experiment
Fulcotheater, IJsselstein
Maarten Westra Hoekzema - Toen eindelijk alles lukte
Theater Peeriscoop, Gorinchem
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Pieter Derks - Uit Het Niets
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Alex Ploeg - Ego
De Kleine Komedie, Amsterdam
Bert Visscher - Dat Zie Je Een Ander Niet Doen
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Fred van Leer - Fred van Leer en Route
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Jon van Eerd - Zo Vader Zo Zoon
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Kasper van der Laan - Warm
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Bas Birker - in blijde verachting
De Kattendans, Bergeijk
woensdag 05 april 2023
Jan Beuving - Restante
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Pieter Derks - Uit Het Niets
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Henry van Loon - Jannie the Showdog
Theater de Purmaryn, Purmerend
Alex Ploeg - Ego
De Kleine Komedie, Amsterdam
Bert Visscher - Dat Zie Je Een Ander Niet Doen
Goudse Schouwburg, Gouda
Jochem Myjer - Net alsof
Theater Hof 88, Almelo
18:15
Tim Heidecker
Boom Chicago, Amsterdam
20:00
Tineke Schouten - Dubbel
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Cameretten - Finalistentournee
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Fabian Franciscus - Lekker Gezellig
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Fred van Leer - Fred van Leer en Route
Zaantheater, Zaandam
20:00
Herman van Veen - De voorstelling
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Paulien Cornelisse
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Nienke Plas - Postnatale Expressie
De Maaspoort, Venlo
20:15
Berthold Gunster - Omdenken: Zoals verwacht loopt alles and
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
René Van Meurs - 2636
Theater De Veste, Delft
20:15
Jon van Eerd - Zo Vader Zo Zoon
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth - Tis hier geen hotel 2
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Kasper van der Laan - Warm
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Lenette Van Dongen - Dat Doet Ze Anders Nooit
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Erik Van Muiswinkel - Moojen Ligjes In De Lugt
De Molenberg, Delfzijl
20:30
Lotte Velvet - Ondergrond
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:30
Murth Mossel - Zilver met 'n beetje goud
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Willie Wartaal - Moederdag
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Thjum Arts - Tijdloos Genot
Theater de Kom, Nieuwegein
Kim Schuddeboom
Gebouw-T, Bergen op Zoom
donderdag 06 april 2023
Jan Beuving - Restante
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Theo Maassen - Onbekend Terrein
Theater de Spiegel, Zwolle
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg