CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina 28
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
di 25 feb
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
wo 26 feb
Theater de Spiegel
Zwolle
Musis
Arnhem
Agora Theater Lelystad
Lelystad
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:00
DNK
Assen
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
De Kleine Willem
Enschede
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
do 27 feb
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater Orpheus
Apeldoorn
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Diligentia
Den Haag
00:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
00:00
Theater Zinin
Nijverdal
Vrijhof Cultuurcentrum
Enschede
00:00
De Weverij
Zierikzee
Hoftheater
Raalte
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater De Lievekamp
Oss
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg Het Park
Hoorn
De Meenthe
Steenwijk
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:30
ATLAS Theater
Emmen
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
vr 28 feb
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Diligentia
Den Haag
00:00
Theater de Bussel
Oosterhout
00:00
Markant Uden
Uden
Theater de Purmaryn
Purmerend
00:00
DeMess
Naarden
00:00
Werftheater
Utrecht
00:00
De Molenberg
Delfzijl
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater De Boerderij
Huizen
Agnietenhof
Tiel
Theater de Koornbeurs
Franeker
C.C De Muze
Heusden-Zolder
De Oosterpoort
Groningen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
Cultura
Ede
20:15
Theater Idea
Soest
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
De Skâns
Gorredijk
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
De Kattendans
Bergeijk
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Vestzaktheater
Enschede
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Jan van Besouw
Goirle
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Theater Kulturhus
Borne
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
za 29 feb
Theater 't Speelhuis
Helmond
Parktheater
Eindhoven
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
00:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
00:00
De Schattelijn
Geertruidenberg
00:00
Werftheater
Utrecht
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater Gooiland
Hilversum

dinsdag 25 februari 2020

20:30
Anuar - EERLIJK Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht

woensdag 26 februari 2020

Patrick Laureij - Nederlands Hoop Theater de Spiegel, Zwolle
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Musis, Arnhem
André Manuel - DREEJKLEZOEW Agora Theater Lelystad, Lelystad
Kasper van der Laan - 1 Kilo KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Daan Boom - De Eerste Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie ATLAS Theater, Emmen
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei DNK, Assen
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas De Meenthe, Steenwijk
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk C.C Warenar, Wassenaar
20:15
Ali B - Koorts Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid De Kleine Willem, Enschede
20:30
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed Goudse Schouwburg, Gouda

donderdag 27 februari 2020

Patrick Laureij - Nederlands Hoop Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Henry van Loon - Onze Henry Theater Orpheus, Apeldoorn
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Rayen Panday - Trigger Diligentia, Den Haag
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom Schouwburg Odeon, Zwolle
00:00
René van Meurs - Hunkert Theater Zinin, Nijverdal
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee Vrijhof Cultuurcentrum, Enschede
00:00
Nathalie Baartman - Breek De Weverij, Zierikzee
André Manuel - DREEJKLEZOEW Hoftheater, Raalte
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1) Theaterhotel Almelo, Almelo
Lebbis - De Ervaring Theater De Lievekamp, Oss
Martijn Koning - Koning van de toekomst Oude Luxor Theater, Rotterdam
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed Schouwburg Het Park, Hoorn
Stefano Keizers - Sorry Baby De Meenthe, Steenwijk
Najib Amhali - Waar was ik? KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak De Meenthe, Steenwijk
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Plien & Bianca - En nu dan? Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Meiden van LOS - Lusten en Lasten Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Ali B - Koorts Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:30
De Fransse Eijkel - Subtropique Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk Theater Ludens, Voorburg
20:30
Max van den Burg - Paasbest ATLAS Theater, Emmen
20:30
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip Theater PePijn, Den Haag
20:30
Daan Boom - De Eerste Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere

vrijdag 28 februari 2020

Patrick Laureij - Nederlands Hoop Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Henry van Loon - Onze Henry Schouwburg Amphion, Doetinchem
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Rayen Panday - Trigger Diligentia, Den Haag
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom Theater de Bussel, Oosterhout
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? Markant Uden, Uden
René van Meurs - Hunkert Theater de Purmaryn, Purmerend
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee DeMess, Naarden
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken Werftheater, Utrecht
00:00
Nathalie Baartman - Breek De Molenberg, Delfzijl
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1) Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed Theater De Boerderij, Huizen
Kasper van der Laan - 1 Kilo Agnietenhof, Tiel
Lebbis - De Ervaring Theater de Koornbeurs, Franeker
Van Der Laan & Woe - Pesetas C.C De Muze, Heusden-Zolder
Viggo Waas - De meestervoorspeller De Oosterpoort, Groningen
Najib Amhali - Waar was ik? KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Karin Bloemen en band - Souvenirs Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Cabarestafette TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Lucky Fonz III - Buiten de Lijnen Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Matroesjka - Brainwash Cultura, Ede
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk Theater Idea, Soest
20:15
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Barrie Stevens - The Show Must Go On De Skâns, Gorredijk
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie De Kattendans, Bergeijk
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Emiel van der Logt - Serieus?! Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Fabian Franciscus - Kleine Wereld Vestzaktheater, Enschede
20:30
Meiden van LOS - Lusten en Lasten Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Murth Mossel - #NoFilter Jan van Besouw, Goirle
20:30
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip Theater PePijn, Den Haag
20:30
Stefano Keizers - Sorry Baby Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Tim Teunissen - Sandra gaat avondvullend Theater Bellevue, Amsterdam

zaterdag 29 februari 2020

Patrick Laureij - Nederlands Hoop Theater 't Speelhuis, Helmond
Henry van Loon - Onze Henry Parktheater, Eindhoven
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Rayen Panday - Trigger Diligentia, Den Haag
00:00
Lucky Fonz III - Buiten de Lijnen Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
René van Meurs - Hunkert Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee De Schattelijn, Geertruidenberg
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken Werftheater, Utrecht
André Manuel - DREEJKLEZOEW Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1) Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Kasper van der Laan - 1 Kilo Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Lebbis - De Ervaring Theater Gooiland, Hilversum
Pagina 28