CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina 30
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 05 mrt
20:15
Theater De Klinker
Winschoten
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Hoftheater
Raalte
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
vr 06 mrt
Diligentia
Den Haag
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
De Nieuwe Kolk
Assen
00:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
00:00
Werftheater
Utrecht
00:00
Theater PePijn
Den Haag
00:00
De Dialoog
Ermelo
Podium Hoge Woerd
De Meern
Theater Ludens
Voorburg
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Bouwkunde
Deventer
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater Hofpoort
Coevorden
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Cultura
Ede
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Spant!
Bussum
20:15
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:15
De Cammeleur
Dongen
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
De Kattendans
Bergeijk
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Rietveld Theater
Delft
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
20:30
Perron-3
Rosmalen
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Klif 12
Den Hoorn
20:30
J.C. Pardoes
Hoogwoud
20:30
Jan van Besouw
Goirle
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
za 07 mrt
Diligentia
Den Haag
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater De Storm
Winterswijk
Theater De Storm
Winterswijk
Beneluxtheater
Berlicum
00:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
Jan van Besouw
Goirle
00:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
00:00
Werftheater
Utrecht
00:00
Theater PePijn
Den Haag
Kulturhus Holten
Holten
De Kunstgreep
Oostzaan
Spant!
Bussum
Theater Bouwkunde
Deventer
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Schouwburg Ogterop
Meppel
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Singer Theater
Laren
Kennemer Theater
Beverwijk
Flint
Amersfoort
20:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Stadshoftheater Vianen
Vianen
20:15
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
20:15
Ledeltheater
Oostburg
20:15
Theater Carrousel
Ommen
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Noorderkerk
Sneek
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
20:30
DeMess
Naarden
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
DNK
Assen
20:30
De Meerpaal
Dronten
20:30
Meervaart
Amsterdam

donderdag 05 maart 2020

20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken Theater De Klinker, Winschoten
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Viggo Waas - De meestervoorspeller Hoftheater, Raalte
20:30
Een halfje purper - Frans Mulder en Diederick Ensink - Brieven aan mij Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Rayen Panday - Trigger Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Anuar - EERLIJK Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Groninger Studenten Cabaret Festival Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen

vrijdag 06 maart 2020

Patrick Laureij - Nederlands Hoop Diligentia, Den Haag
Henry van Loon - Onze Henry Agora Theater Lelystad, Lelystad
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Sara Kroos - Verte Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe De Nieuwe Kolk, Assen
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom De Kleine Komedie, Amsterdam
00:00
René van Meurs - Hunkert Theater de Stoep, Spijkenisse
00:00
Marco Lopes - Wees blij Werftheater, Utrecht
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee Theater PePijn, Den Haag
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken De Dialoog, Ermelo
André Manuel - DREEJKLEZOEW Podium Hoge Woerd, De Meern
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020 Theater Ludens, Voorburg
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1) Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed Theater Bouwkunde, Deventer
Kasper van der Laan - 1 Kilo TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Lebbis - De Ervaring Oude Luxor Theater, Rotterdam
Lenette van Dongen - Paradijskleier Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Martijn Koning - Koning van de toekomst Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Best of... Ton Kas Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
De Fransse Eijkel - Subtropique Theater Hofpoort, Coevorden
20:00
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Ali B - Koorts Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk Agnietenhof, Tiel
20:15
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook Cultura, Ede
20:15
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live Spant!, Bussum
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:15
Enge Buren - BASTA! De Cammeleur, Dongen
20:15
Karin Bloemen - Souvenirs Flint, Amersfoort
20:15
Fresku - Voordat het te laat is Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby De Kattendans, Bergeijk
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Anuar - EERLIJK KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Fabian Franciscus - Kleine Wereld Rietveld Theater, Delft
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk Agora Theater Druten, Druten
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking C.C. Den Herd, Bladel
20:30
Meiden van LOS - Lusten en Lasten Perron-3, Rosmalen
20:30
Murth Mossel - #NoFilter Posttheater, Arnhem
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Barrie Stevens - The Show Must Go On Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Beperkt Houdbaar - De Première Klif 12, Den Hoorn
20:30
Groninger Studenten Cabaret Festival J.C. Pardoes, Hoogwoud
20:30
Milo Berlijn - Mens erger je niet! Jan van Besouw, Goirle
20:30
Viggo Waas - De meestervoorspeller Theater Castellum, Alphen aan den Rijn

zaterdag 07 maart 2020

Patrick Laureij - Nederlands Hoop Diligentia, Den Haag
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Rayen Panday - Trigger Theater De Storm, Winterswijk
Fred van Leer - Leer van Fred Live Theater De Storm, Winterswijk
Guido Weijers - Masterclass Geluk Beneluxtheater, Berlicum
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom De Kleine Komedie, Amsterdam
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? Jan van Besouw, Goirle
00:00
René van Meurs - Hunkert Theater De Lampegiet, Veenendaal
00:00
Marco Lopes - Wees blij Werftheater, Utrecht
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee Theater PePijn, Den Haag
André Manuel - DREEJKLEZOEW Kulturhus Holten, Holten
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020 De Kunstgreep, Oostzaan
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1) Spant!, Bussum
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed Theater Bouwkunde, Deventer
Kasper van der Laan - 1 Kilo Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Lenette van Dongen - Paradijskleier Schouwburg Ogterop, Meppel
Martijn Koning - Koning van de toekomst Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid Singer Theater, Laren
Ali B - Koorts Kennemer Theater, Beverwijk
Rundfunk - Todesangstschrei Flint, Amersfoort
20:00
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
20:00
Karin Bloemen - Souvenirs De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Anuar - EERLIJK Stadshoftheater Vianen, Vianen
20:15
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking Ledeltheater, Oostburg
20:15
Meiden van LOS - Lusten en Lasten Theater Carrousel, Ommen
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Enge Buren - BASTA! Theater Hof 88, Almelo
20:15
Barrie Stevens - The Show Must Go On Theater De Winsinghhof, Roden
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Oldenhermanns - Unsexed Noorderkerk, Sneek
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth Het Kielzog, Hoogezand
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege DeMess, Naarden
20:30
De Fransse Eijkel - Subtropique Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Fresku - Voordat het te laat is DNK, Assen
20:30
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed De Meerpaal, Dronten
20:30
Viggo Waas - De meestervoorspeller Meervaart, Amsterdam
Pagina 30