Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Sneek
Sneek
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Markant Uden
Uden
20:15
Figi Theater
Zeist
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Theater Hof 88
Almelo
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Martiniplaza
Groningen
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
20:15
Cultura
Ede
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
00:00
Diligentia
Den Haag
HAN Campustheater
Nijmegen
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Scheldetheater
Terneuzen
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Zaantheater
Zaandam
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Figi Theater
Zeist
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
De Nieuwe Kolk
Assen
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Theater Hof 88
Almelo
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
00:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
Zaantheater
Zaandam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
00:00
Diligentia
Den Haag
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
Goudse Schouwburg
Gouda
C.C. De tippe
Vledder
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Scheldetheater
Terneuzen
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:00
Parkgebouw
Rijssen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Meervaart
Amsterdam
20:00
Agnietenhof
Tiel
00:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:15
Theater Gooiland
Hilversum
Werftheater
Utrecht
21:00
SplotsZ
Roelofarendsveen
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
00:00
Theater De Tuin
Leusden
20:00
Kulturhus Holten
Holten
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
00:00
Het Evertshuis
Bodegraven
20:15
Theater De Veste
Delft
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
00:00
Diligentia
Den Haag
Energiehuis
Dordrecht
Zalencentrum De Colle
Kollum
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Scheldetheater
Terneuzen
20:15
Koningshof
Maassluis
00:00
Theater Ludens
Voorburg
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:00
Lux
Nijmegen
20:30
Theater De Verbeelding
Purmerend
Theater de Kampanje
Den Helder
Flint
Amersfoort
Meervaart
Amsterdam
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Werftheater
Utrecht
woensdag 19 februari 2020
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Theater Sneek, Sneek
20:00
DE VERLEIDERS FEMALE: Een Voorstelling Onder De Gordel
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Daan Boom - De Eerste
Theater Sneek, Sneek
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Markant Uden, Uden
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Figi Theater, Zeist
20:00
Ali B - Koorts
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater Hof 88, Almelo
donderdag 20 februari 2020
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Tineke Schouten - Highlights
Martiniplaza, Groningen
20:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
Het Evertshuis, Bodegraven
20:15
Spruijt & Opperman - Heimweeën
Cultura, Ede
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei
Oude Luxor Theater, Rotterdam
00:00
René van Meurs - Hunkert
Diligentia, Den Haag
Piepschuim - Grote Woorden
HAN Campustheater, Nijmegen
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Najib Amhali - Waar was ik?
Scheldetheater, Terneuzen
20:30
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Fulcotheater, IJsselstein
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Marcel Hensema - Alles in de hens
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Lebbis - De Ervaring
Zaantheater, Zaandam
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Karin Bloemen - Souvenirs
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk
Schouwburg de Lawei, Drachten
Henry van Loon - Onze Henry
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Enge Buren - BASTA!
Figi Theater, Zeist
20:00
DE VERLEIDERS FEMALE: Een Voorstelling Onder De Gordel
Theater de Spiegel, Zwolle
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Daan Boom - De Eerste
Parktheater, Eindhoven
20:00
Comedy Night
Neushoorn, Leeuwarden
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Cabarestafette
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Brigitte Kaandorp - Eh...
Kursaal Oostende, Oostende
20:30
Anuar - EERLIJK
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Theater de Griffioen, Amstelveen
André Manuel - DREEJKLEZOEW
De Nieuwe Kolk, Assen
20:15
Ali B - Koorts
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater Hof 88, Almelo
vrijdag 21 februari 2020
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
00:00
Yora Rienstra - UP
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Tineke Schouten - Highlights
Junushoff Theater, Wageningen
Stefano Keizers - Sorry Baby
Zaantheater, Zaandam
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei
Oude Luxor Theater, Rotterdam
00:00
René van Meurs - Hunkert
Diligentia, Den Haag
20:30
Rayen Panday - Trigger
Cpunt Theater, Hoofddorp
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Goudse Schouwburg, Gouda
Oldenhermanns - Unsexed
C.C. De tippe, Vledder
20:15
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Najib Amhali - Waar was ik?
Scheldetheater, Terneuzen
20:15
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Schaffelaartheater, Barneveld
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:00
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
Parkgebouw, Rijssen
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Meervaart, Amsterdam
20:00
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Agnietenhof, Tiel
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theater Gooiland, Hilversum
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Werftheater, Utrecht
21:00
Fabian Franciscus - Kleine Wereld
SplotsZ, Roelofarendsveen
20:30
Enge Buren - BASTA!
Theater de Purmaryn, Purmerend
DE VERLEIDERS FEMALE: Een Voorstelling Onder De Gordel
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Daan Boom - De Eerste
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Theater De Tuin, Leusden
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Kulturhus Holten, Holten
zaterdag 22 februari 2020
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
00:00
Yora Rienstra - UP
Het Evertshuis, Bodegraven
20:15
Tineke Schouten - Highlights
Theater De Veste, Delft
20:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
Zaantheater, Zaandam
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei
Oude Luxor Theater, Rotterdam
00:00
René van Meurs - Hunkert
Diligentia, Den Haag
Rayen Panday - Trigger
Energiehuis, Dordrecht
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Zalencentrum De Colle, Kollum
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Najib Amhali - Waar was ik?
Scheldetheater, Terneuzen
20:15
Max van den Burg - Paasbest
Koningshof, Maassluis
00:00
Marco Lopes - Wees blij
Theater Ludens, Voorburg
Marcel Hensema - Alles in de hens
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:00
Man, man, man, de Podcast
Lux, Nijmegen
20:30
Lonneke Dort - Na de lieve vrede
Theater De Verbeelding, Purmerend
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater de Kampanje, Den Helder
Lebbis - De Ervaring
Flint, Amersfoort
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Meervaart, Amsterdam
20:00
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Henry van Loon - Onze Henry
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Werftheater, Utrecht