Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Maaspoort
Venlo
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater De Storm
Winterswijk
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
De Toegift
Den Hoorn
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
19:15
Leidse Schouwburg
Leiden
21:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Metropool
Hengelo
CHV Noordkade
Veghel
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater de Stoep
Spijkenisse
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
De Meenthe
Steenwijk
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
C.C. Knokke-Heist
Knokke-Heist
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Singer Theater
Laren
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
NatLab
Eindhoven
De Kattendans
Bergeijk
20:00
De Nobelaer
Etten-Leur
Het Klooster
Woerden
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
C.C. Parnassos
Utrecht
20:30
C.C. Martien van Doorne
Deurne
20:30
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:15
De Muze
Noordwijk
Posttheater
Arnhem
Veluvine
Nunspeet
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
ATLAS Theater
Emmen
20:15
Diligentia
Den Haag
De Harmonie
Leeuwarden
Theater De Veste
Delft
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Posttheater
Arnhem
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
19:15
Leidse Schouwburg
Leiden
21:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:30
Werftheater
Utrecht
C.C. Maasmechelen
Maasmechelen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Het Punt
Vroomshoop
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Spant!
Bussum
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
C.C. Knokke-Heist
Knokke-Heist
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
DeMess
Naarden
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
De Kunstgreep
Oostzaan
Posttheater
Arnhem
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
C.C. Den Herd
Bladel
Theater de Liefde
Haarlem
20:15
Vestzaktheater
Son
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
donderdag 19 januari 2023
20:15
Musa - Schaakmat
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:30
Martijn Koning - Appeltjes Schillen
Cpunt Theater, Hoofddorp
Martijn Crins - Mesthoop
De Maaspoort, Venlo
20:30
Lisa Ostermann - Met Z'n Allen
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Lenette Van Dongen - Dat Doet Ze Anders Nooit
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Kirsten van Teijn - (S)experiment
Theater De Storm, Winterswijk
Kim Schuddeboom - Ongeschreven
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:15
Kasper van der Laan - Warm
De Weijer, Boxmeer
20:30
Janneke de Bijl - Dit is het nou
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Jan Beuving - Restante
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Ik Ga Stuk!
Theater de Purmaryn, Purmerend
Henry van Loon - Jannie the Showdog
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Guillermo Guiz
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Fred van Leer - Fred van Leer en Route
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Femke Vernij - Op Volle Kracht
De Toegift, Den Hoorn
20:15
Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth - Tis hier geen hotel 2
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Derek Otte - De tijd is om
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:30
Daniëlle Schel - Ok
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Leidse Schouwburg, Leiden
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Comedytunes Comedynight
Metropool, Hengelo
Bert Visscher - Dat Zie Je Een Ander Niet Doen
CHV Noordkade, Veghel
Andries Tunru - In Theorie
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
André Manuel - Sneu
Schouwburg Ogterop, Meppel
Alex Ploeg - Ego
Theater de Stoep, Spijkenisse
vrijdag 20 januari 2023
Youp van 't Hek - De laatste ronde
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Wim Helsen - Niet mijn apen, niet mijn circus
Theater de Griffioen, Amstelveen
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Van Der Laan & Woe - Ng
Flint, Amersfoort
20:15
Tineke Schouten - Dubbel
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei
De Meenthe, Steenwijk
Ronald Snijders - Een avond met mij
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Richard Groenendijk - Voor iedereen beter
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
René Van Meurs - 2636
Theater aan de Schie, Schiedam
20:30
Remy Evers - Gewoon Remy
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Rayen Panday - Focus
Theater 't Speelhuis, Helmond
Philippe Geubels - Geubels Gaat In Bad
C.C. Knokke-Heist, Knokke-Heist
Peter Pannekoek - DNA
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Peter Heerschop & Viggo Waas - Er Gaat Nog Iets Heel Moois Gebeuren
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Paulien Cornelisse - Aanstalten
De Kleine Komedie, Amsterdam
Paul de Leeuw - 60? We zien wel…
Singer Theater, Laren
20:15
Patrick Laureij - Live
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Oldenhermanns - FCKED
NatLab, Eindhoven
Nina De La Parra & Sanne Landvreugd - Bloodbitches
De Kattendans, Bergeijk
20:00
Nilgün Yerli - Tinderella
De Nobelaer, Etten-Leur
Nathalie Baartman - SNAK
Het Klooster, Woerden
20:15
Merijn Scholten - Solo
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Martijn Koning - Appeltjes Schillen
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Martijn Kardol - De Situatie
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Martijn Crins en Maarten Westra Hoekzema - dubbelprogramma
C.C. Parnassos, Utrecht
20:30
Mark van de Veerdonk - Podiumbeest Ontsnapt!
C.C. Martien van Doorne, Deurne
20:30
Lotte Velvet - Ondergrond
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Lieven Scheire - A.I.
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:15
Lenette Van Dongen - Dat Doet Ze Anders Nooit
De Muze, Noordwijk
Kim Schuddeboom - Ongeschreven
Posttheater, Arnhem
Kiki Schippers - Meer
Veluvine, Nunspeet
20:30
Kasper van Kooten - Van Kooten en de beat
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Kasper van der Laan - Warm
Theater Ludens, Voorburg
20:30
Joosen en de Jager - Zwolle aan Zee
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Johan Goossens - Kleine pijntjes
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Janneke de Bijl - Dit is het nou
ATLAS Theater, Emmen
20:15
Ik Ga Stuk!
Diligentia, Den Haag
Henry van Loon - Jannie the Showdog
De Harmonie, Leeuwarden
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Theater De Veste, Delft
20:00
Finalistentour Groninger Studenten Cabaret Festival
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Erik Van Muiswinkel - Moojen Ligjes In De Lugt
Posttheater, Arnhem
20:15
Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth - Tis hier geen hotel 2
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Leidse Schouwburg, Leiden
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Aron Elstak - Toetje!
Theater 't Pand, Gorinchem
20:00
Anne Neuteboom - Effe niet met je mening
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
André Manuel - Sneu
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:30
Amsterdams Kleinkunst Festival Halve Finalistentournee
Werftheater, Utrecht
Alex Agnew - Wake me up when it's over
C.C. Maasmechelen, Maasmechelen
zaterdag 21 januari 2023
20:00
Wim Helsen - Niet mijn apen, niet mijn circus
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Van Der Laan & Woe - Ng
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Tineke Schouten - Dubbel
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
Het Punt, Vroomshoop
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Richard Groenendijk - Voor iedereen beter
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Remy Evers - Gewoon Remy
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Rayen Panday - Focus
Spant!, Bussum
20:15
Pieter Verelst - Ten Aarzel
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Philippe Geubels - Geubels Gaat In Bad
C.C. Knokke-Heist, Knokke-Heist
20:00
Patrick Laureij - Live
Schouwburg Lochem, Lochem
Nina De La Parra & Sanne Landvreugd - Bloodbitches
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Nilgün Yerli - Tinderella
DeMess, Naarden
20:15
Niet Schieten! - Mannen van niks
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
n00b speelt n00b
Posttheater, Arnhem
20:30
Merijn Scholten - Solo
De Kunstgreep, Oostzaan
Max van den Burg - Cultureel erfgoed
Posttheater, Arnhem
20:00
Martijn Koning - Appeltjes Schillen
Lindenberg Theater, Nijmegen
Martijn Kardol - De Situatie
C.C. Den Herd, Bladel
Martijn Crins - Mesthoop
Theater de Liefde, Haarlem
20:15
Mark van de Veerdonk - Podiumbeest Ontsnapt!
Vestzaktheater, Son
20:15
Lotte Velvet - Ondergrond
Theater De Verwachting, Ritthem
20:30
Lisa Ostermann - Met Z'n Allen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Lieven Scheire - A.I.
Arenberg Schouwburg, Antwerpen