CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina 4
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 28 okt
Leidse Schouwburg
Leiden
C.C. Myllesweerd
Mill
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:30
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
vr 29 okt
Leidse Schouwburg
Leiden
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Drommedaris
Enkhuizen
20:30
De Kleine Willem
Enschede
za 30 okt
Leidse Schouwburg
Leiden
De Cammeleur
Dongen
S.C.C. De Ruchte
Someren
15:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:15
S.C.C. Zuidhorn
Zuidhorn
20:15
De Dillewijn
Ankeveen
20:30
De Maagd
Bergen op Zoom
21:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
zo 31 okt
14:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
di 02 nov
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Markant Uden
Uden
wo 03 nov
Goudse Schouwburg
Gouda
1
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:30
De Kleine Willem
Enschede
do 04 nov
Goudse Schouwburg
Gouda
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
De Meerpaal
Dronten
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
vr 05 nov
Schouwburg de Lawei
Drachten
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
Podium Boxtel
Boxtel
18:30
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Theater de Blauwe Kei
Veghel
20:15
C.C. Stroud
Putten
20:30
Pand P
Eindhoven
21:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
za 06 nov
Schouwburg de Lawei
Drachten
De Poorterij
Zaltbommel
Theater De Winsinghhof
Roden
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Theater 't Pand
Gorinchem
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
C.C. De Klameare
Workum
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
20:30
Theater de Kaasfabriek
Wormer
20:30
Het spectrum
Schijndel
zo 07 nov
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
ma 08 nov
Meervaart
Amsterdam
di 09 nov
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
14:00
Zaantheater
Zaandam
Meervaart
Amsterdam
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
wo 10 nov
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Chassé Theater
Breda
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
De Kleine Willem
Enschede
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
do 11 nov
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Podium Boxtel
Boxtel
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
vr 12 nov
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Het Diekhuus
Middelharnis
20:00
Aluin (Villa Concordia)
Utrecht
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
za 13 nov
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
Aluin (Villa Concordia)
Utrecht
20:00
Het Plein
West-Graftdijk
20:15
De Muze
Noordwijk
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
BREStheater
Brielle
zo 14 nov
20:00
Theater Heerlen
Heerlen
ma 15 nov
20:00
Theater Heerlen
Heerlen
20:15
Flint
Amersfoort
wo 17 nov
Het Parochiehuis
Delden
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen

donderdag 28 oktober 2021

Peter Pannekoek Leidse Schouwburg, Leiden
Mark van de Veerdonk - Geen Viking C.C. Myllesweerd, Mill
20:00
Jandino - Opgefokt ATLAS Theater, Emmen
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:30
Annick Boer - Dat is goed gelukt! Het Oude Raadhuis, Hoofddorp

vrijdag 29 oktober 2021

Peter Pannekoek Leidse Schouwburg, Leiden
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst! C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Jeroens Clan - Tere Zieltjes Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Fabian Franciscus - Kleine wereld Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Annick Boer - Dat is goed gelukt! Drommedaris, Enkhuizen
20:30
De Gestampte Meisjes - Lext Nevel De Kleine Willem, Enschede

zaterdag 30 oktober 2021

Peter Pannekoek Leidse Schouwburg, Leiden
Mark van de Veerdonk - Geen Viking De Cammeleur, Dongen
Jeroens Clan - Tere Zieltjes S.C.C. De Ruchte, Someren
15:00
Claudia de Breij - Hier ben ik Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Richard Ruben Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Jandino - Opgefokt Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Arnout van den Bossche - Burn-out voor beginners Scheldetheater, Terneuzen
20:15
Fabian Franciscus - Kleine wereld S.C.C. Zuidhorn, Zuidhorn
20:15
Andries Tunru - In Theorie De Dillewijn, Ankeveen
20:30
Bas Birker - Belg (tegen wil en drank) De Maagd, Bergen op Zoom
21:00
Claudia de Breij - Hier ben ik Koninklijk Theater Carré, Amsterdam

zondag 31 oktober 2021

14:00
Claudia de Breij - Hier ben ik Koninklijk Theater Carré, Amsterdam

dinsdag 02 november 2021

20:15
Jandino - Opgefokt TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live Markant Uden, Uden

woensdag 03 november 2021

Foto Peter Pannekoek
Peter Pannekoek Goudse Schouwburg, Gouda
1
20:00
Jandino - Opgefokt Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Claudia de Breij - Hier ben ik Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Andries Tunru - In Theorie Schouwburg Ogterop, Meppel
20:30
Fabian Franciscus - Kleine wereld De Kleine Willem, Enschede

donderdag 04 november 2021

Peter Pannekoek Goudse Schouwburg, Gouda
Mark van de Veerdonk - Geen Viking Schouwburg Venray, Venray
20:00
Claudia de Breij - Hier ben ik Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
Annick Boer - Dat is goed gelukt! De Meerpaal, Dronten
20:30
Bas Birker - Belg (tegen wil en drank) Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Fabian Franciscus - Kleine wereld Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht

vrijdag 05 november 2021

Peter Pannekoek Schouwburg de Lawei, Drachten
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Jeroens Clan - Tere Zieltjes Podium Boxtel, Boxtel
18:30
Claudia de Breij - Hier ben ik Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Bas Birker - Belg (tegen wil en drank) Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live Wilminktheater, Enschede
20:15
Annick Boer - Dat is goed gelukt! Theater de Blauwe Kei, Veghel
20:15
Fabian Franciscus - Kleine wereld C.C. Stroud, Putten
20:30
Joosen en de Jager - Zwolle aan Zee Pand P, Eindhoven
21:00
Claudia de Breij - Hier ben ik Koninklijk Theater Carré, Amsterdam

zaterdag 06 november 2021

Peter Pannekoek Schouwburg de Lawei, Drachten
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook De Poorterij, Zaltbommel
Jeroens Clan - Tere Zieltjes Theater De Winsinghhof, Roden
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Thijs Kemperink - Herboren Theater 't Pand, Gorinchem
20:15
Jandino - Opgefokt Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Fabian Franciscus - Kleine wereld C.C. De Klameare, Workum
20:15
Joosen en de Jager - Zwolle aan Zee C.C Warenar, Wassenaar
20:30
Annick Boer - Dat is goed gelukt! Theater de Kaasfabriek , Wormer
20:30
Bas Birker - Belg (tegen wil en drank) Het spectrum, Schijndel

zondag 07 november 2021

Man, man, man, de Podcast Stadsschouwburg Groningen, Groningen

maandag 08 november 2021

John Bishop Meervaart, Amsterdam

dinsdag 09 november 2021

Man, man, man, de Podcast TAQA Theater De Vest, Alkmaar
14:00
Annick Boer - Dat is goed gelukt! Zaantheater, Zaandam
John Bishop Meervaart, Amsterdam

woensdag 10 november 2021

Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Jeroens Clan - Tere Zieltjes Chassé Theater, Breda
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Bas Birker - Belg (tegen wil en drank) De Kleine Willem, Enschede
20:30
De Gestampte Meisjes - Lext Nevel Theater PePijn, Den Haag
20:30
Joosen en de Jager - Zwolle aan Zee Agora Theater Lelystad, Lelystad

donderdag 11 november 2021

Peter Pannekoek Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Annick Boer - Dat is goed gelukt! Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Bas Birker - Belg (tegen wil en drank) Podium Boxtel, Boxtel
20:15
Joosen en de Jager - Zwolle aan Zee Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Lotte Velvet - Ondergrond Theater Het Kruispunt, Barendrecht

vrijdag 12 november 2021

Peter Pannekoek Theater de Spiegel, Zwolle
Mark van de Veerdonk - Geen Viking Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Jeroens Clan - Tere Zieltjes Het Diekhuus, Middelharnis
20:00
De Gestampte Meisjes - Lext Nevel Aluin (Villa Concordia), Utrecht
20:00
Fabian Franciscus - Kleine wereld Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live Schouwburg Lochem, Lochem
20:30
Annick Boer - Dat is goed gelukt! Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Joosen en de Jager - Zwolle aan Zee Theater de Stoep, Spijkenisse

zaterdag 13 november 2021

Peter Pannekoek Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Kasper van der Laan Orpheus, Apeldoorn
20:00
De Gestampte Meisjes - Lext Nevel Aluin (Villa Concordia), Utrecht
20:00
Andries Tunru - In Theorie Het Plein, West-Graftdijk
20:15
Fabian Franciscus - Kleine wereld De Muze, Noordwijk
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Joosen en de Jager - Zwolle aan Zee BREStheater, Brielle

zondag 14 november 2021

maandag 15 november 2021

20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live Flint, Amersfoort

woensdag 17 november 2021

Bas Birker - Belg (tegen wil en drank) Het Parochiehuis, Delden
Peter Pannekoek Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Harrie Jekkers - Achter de Duinen Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Pagina 4