CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina 4
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
di 27 sep
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
wo 28 sep
Theater De Willem
Papendrecht
De Muze
Noordwijk
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Het Evertshuis
Bodegraven
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Streams Breede Beek
Nijkerk
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:30
C.C. Martien van Doorne
Deurne
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:30
Werftheater
Utrecht
do 29 sep
Parktheater
Eindhoven
De Singer
Rijkevorsel
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater De Storm
Winterswijk
De Toegift
Den Hoorn
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Cultureel Centrum Heerde
Heerde
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater de Beun
Heiloo
19:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Capitole
Gent
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
vr 30 sep
Parktheater
Eindhoven
De Cammeleur
Dongen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
De Cultuurfabriek
Sijsele
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
S.C.C. De Ruchte
Someren
Het Musiater
Zevenaar
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Streams Breede Beek
Nijkerk
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Dok6
Panningen
20:15
van Beresteyn
Veendam
20:15
Het Wennekerpand
Schiedam
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater de Beun
Heiloo
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater de Kaasfabriek
Wormer
20:30
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Wesopa Weesp
Weesp
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
ATLAS Theater
Emmen
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
Theater Zuidplein
Rotterdam
za 01 okt
Het Parochiehuis
Delden
Agnietenhof
Tiel
Theater de Schalm
Veldhoven
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater De Tuin
Leusden
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Theater 't Web
Bleiswijk
20:00
De Schakel
Gilze

dinsdag 27 september 2022

20:00
Fabian Franciscus - Lekker Gezellig Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Nienke Plas - Postnatale Expressie Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Simone Kleinsma Parktheater, Eindhoven
20:00
Patrick Laureij - Live Oude Luxor Theater, Rotterdam

woensdag 28 september 2022

Jan Beuving - Restante Theater De Willem, Papendrecht
Pieter Derks - Uit Het Niets De Muze, Noordwijk
20:00
Saman Amini's integratieplan Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Stefano Keizers - Hans Teeuwen Het Evertshuis, Bodegraven
20:00
Tineke Schouten - Dubbel Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Cabarestafette Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
De Gestampte Meisjes - Lext Nevel Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Fabian Franciscus - Lekker Gezellig Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Rayen Panday - Focus Bijlmer Parktheater, Amsterdam
20:00
Thjum Arts - Tijdloos Genot Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Freek De Jonge - De Schreef Streams Breede Beek, Nijkerk
20:15
René Van Meurs - 2636 Diligentia, Den Haag
20:15
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Lenette Van Dongen - Dat Doet Ze Anders Nooit De Weijer, Boxmeer
20:30
Nienke Plas - Postnatale Expressie C.C. Martien van Doorne, Deurne
20:30
Johan Goossens - Kleine pijntjes Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Remy Evers - Gewoon Remy Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Dolf Jansen - Oudejaars 2022 Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:30
Merijn Scholten - Solo Werftheater, Utrecht

donderdag 29 september 2022

Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan Parktheater, Eindhoven
Bas Birker - in blijde verachting De Singer, Rijkevorsel
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op Het Postkantoor, Bovenkarspel
Kirsten van Teijn - (S)experiment Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Jan Beuving - Restante Theater De Storm, Winterswijk
Nathalie Baartman - SNAK De Toegift, Den Hoorn
Theo Maassen - Onbekend Terrein Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Youp van 't Hek - De laatste ronde Cultureel Centrum Heerde, Heerde
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Pieter Derks - Uit Het Niets Theater de Beun, Heiloo
20:00
Berthold Gunster - Omdenken: Zoals verwacht loopt alles and Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Janneke de Bijl - Dit is het nou Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Jawad Es Soufi - Waarom ben jij zo? De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Abel van Gijlswijk - AABZ ’22 TOUR: Rebranding Anarchisme Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Lebbis - De Ziel Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Henry van Loon ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:15
Stefano Keizers - Hans Teeuwen Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Tineke Schouten - Dubbel Meervaart, Amsterdam
20:15
Van Der Laan & Woe - Ng Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
De Gestampte Meisjes - Lext Nevel Theater Hof 88, Almelo
20:15
René Van Meurs - 2636 Diligentia, Den Haag
20:15
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts Theater Sneek, Sneek
20:30
Freek De Jonge - De Schreef Theater De Omval, Diemen
20:30
Dolf Jansen - Oudejaars 2022 Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Merijn Scholten - Solo Theater PePijn, Den Haag
20:30
Lenette Van Dongen - Dat Doet Ze Anders Nooit Theater Walhalla, Rotterdam

vrijdag 30 september 2022

Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan Parktheater, Eindhoven
Max van den Burg - Cultureel erfgoed De Cammeleur, Dongen
Theo Maassen - Onbekend Terrein TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Alex Agnew - Wake me up when it's over De Cultuurfabriek, Sijsele
Youp van 't Hek - De laatste ronde Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast S.C.C. De Ruchte, Someren
Pieter Derks - Uit Het Niets Het Musiater, Zevenaar
20:00
Nesim el Ahmadi - TaBoe! Agnietenhof, Tiel
20:00
Berthold Gunster - Omdenken: Zoals verwacht loopt alles and Zaantheater, Zaandam
20:00
Rayen Panday - Focus Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Thjum Arts - Tijdloos Genot Streams Breede Beek, Nijkerk
20:15
Saman Amini's integratieplan Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Stefano Keizers - Hans Teeuwen Theater 't Onderdak, Sassenheim
20:15
Tineke Schouten - Dubbel Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Van Der Laan & Woe - Ng Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Freek De Jonge - De Schreef Dok6, Panningen
20:15
Nienke Plas - Postnatale Expressie van Beresteyn, Veendam
20:15
Johan Goossens - Kleine pijntjes Het Wennekerpand, Schiedam
20:15
René Van Meurs - 2636 Diligentia, Den Haag
20:15
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Martijn Koning - Appeltjes Schillen Theater de Beun, Heiloo
20:15
Patrick Laureij - Live Theater De Veste, Delft
20:15
Merijn Scholten - Solo Theater de Kaasfabriek , Wormer
20:30
Lisa Ostermann - Met Z'n Allen Betty Asfalt Complex, Amsterdam
20:30
De Gestampte Meisjes - Lext Nevel Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Fabian Franciscus - Lekker Gezellig Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
20:30
Henny Huisman - het achterste van mijn tong Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Janneke de Bijl - Dit is het nou Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Abel van Gijlswijk - AABZ ’22 TOUR: Rebranding Anarchisme Wesopa Weesp, Weesp
20:30
Ton Kas - Best of ... Ton Kas Theater PePijn, Den Haag
20:30
Lebbis - De Ziel ATLAS Theater, Emmen
20:30
Dolf Jansen - Oudejaars 2022 Theater Ludens, Voorburg
20:30
Lenette Van Dongen - Dat Doet Ze Anders Nooit Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Adam Kissequel / Gustav Borreman / Joy Wielkens / Leandro Ceder Theater Zuidplein, Rotterdam

zaterdag 01 oktober 2022

Freek De Jonge - De Schreef Het Parochiehuis, Delden
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op Agnietenhof, Tiel
Kirsten van Teijn - (S)experiment Theater de Schalm, Veldhoven
Jan Beuving - Restante TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Nathalie Baartman - SNAK Theater De Tuin, Leusden
Theo Maassen - Onbekend Terrein Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Youp van 't Hek - De laatste ronde Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Saman Amini's integratieplan De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Tineke Schouten - Dubbel Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Freek De Jonge - De Schreef Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Lotte Velvet - Ondergrond Theater 't Web, Bleiswijk
20:00
Nienke Plas - Postnatale Expressie De Schakel, Gilze
Pagina 4