CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina 4
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 02 nov
Schouwburg Venray
Venray
Chassé Theater
Breda
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
DiamantTheater
Den Haag
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Cultura
Ede
20:15
Koningshof
Maassluis
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
De Groene Zwaan
De Rijp
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Podium Victorie
Alkmaar
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
zo 03 nov
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
1
14:30
DeLaMar
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
1
1
ma 04 nov
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Parktheater
Eindhoven
Diligentia
Den Haag
Theater Floralis
Lisse
20:00
La Madeleine
Brussel
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
di 05 nov
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Diligentia
Den Haag
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
00:00
Theater Bellevue
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
De Meenthe
Steenwijk
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
wo 06 nov
Diligentia
Den Haag
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater Zuidplein
Rotterdam
00:00
Theater Bellevue
Amsterdam
00:00
Goudse Schouwburg
Gouda
00:00
Leidse Schouwburg
Leiden
00:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
00:00
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Junushoff Theater
Wageningen
Podium Hoge Woerd
De Meern
De Nieuwe Kolk
Assen
Theater de Kampanje
Den Helder
Melkweg
Amsterdam
1
20:00
Theater Heerlen
Heerlen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Gelderlandfabriek
Culemborg
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
1
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Munttheater
Weert
20:15
De Domijnen
Sittard
20:15
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:15
Flora Theater Boskoop
Boskoop
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
do 07 nov
Diligentia
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Venray
Venray
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
00:00
Parktheater
Eindhoven
00:00
Theater Bellevue
Amsterdam
Schouwburg Venray
Venray
00:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Deventer Schouwburg
Deventer
Posttheater
Arnhem
C.C 't Schaliken
Herentals
De Meenthe
Steenwijk
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Theater de Kampanje
Den Helder
Ziggo Dome
Amsterdam
Theater Heerlen
Heerlen
1
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:15
Cultura
Ede
20:15
Hoftheater
Raalte
20:15
Theater Idea
Soest
20:15
Theater Dakota
Den Haag

zaterdag 02 november 2019

Milo Berlijn - Mens erger je niet! Schouwburg Venray, Venray
Najib Amhali - Waar was ik? Chassé Theater, Breda
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2019 DiamantTheater, Den Haag
20:00
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Enge Buren - Basta! Cultura, Ede
20:15
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat Koningshof, Maassluis
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
De Gestampte Meisjes De Groene Zwaan, De Rijp
20:30
Louise Korthals - Alles is er Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Anuar - EERLIJK Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
Beperkt Houdbaar - De Première Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:30
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie DeLaMar, Amsterdam
20:30
Viggo Waas - De meestervoorspeller Theater Ludens, Voorburg
20:30
Best of Stand-Up Comedy Club Haug, Rotterdam

zondag 03 november 2019

Foto Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
1
14:30
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie DeLaMar, Amsterdam

maandag 04 november 2019

Jochem Myjer - Adem in, adem uit Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1) Parktheater, Eindhoven
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Diligentia, Den Haag
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019 Theater Floralis, Lisse
20:00
Plien & Bianca - En nu dan? Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:30
Daan Boom - De Eerste Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht

dinsdag 05 november 2019

Jochem Myjer - Adem in, adem uit Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is De Kleine Komedie, Amsterdam
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Sara Kroos - Verte Diligentia, Den Haag
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
00:00
René van Meurs - Hunkert Theater Bellevue, Amsterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1) Parktheater, Eindhoven
20:00
Plien & Bianca - En nu dan? Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Hehobros De Meenthe, Steenwijk
20:30
Murth Mossel - #NoFilter Theater aan het Vrijthof, Maastricht

woensdag 06 november 2019

Patrick Laureij - Nederlands Hoop Diligentia, Den Haag
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is De Kleine Komedie, Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Fred van Leer - Leer van Fred Live Theater Zuidplein, Rotterdam
00:00
René van Meurs - Hunkert Theater Bellevue, Amsterdam
00:00
Soundos - Niets te verliezen Goudse Schouwburg, Gouda
00:00
Jan Beuving - Rotatie Leidse Schouwburg, Leiden
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful! Schouwburg De Kring, Roosendaal
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
De Patrizanen - Het leven an sich Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Dolf Jansen - Oudejaars 2019 Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P Junushoff Theater, Wageningen
Lebbis - De Ervaring Podium Hoge Woerd, De Meern
Lenette van Dongen - Paradijskleier De Nieuwe Kolk, Assen
Najib Amhali - Waar was ik? Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Ton Kas Best of… Ton Kas Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip Gelderlandfabriek, Culemborg
20:15
Cabarestafette Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
1
20:15
Fabian Franciscus - VLAFEEST Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester Munttheater, Weert
20:15
Youssef El Mousaoui - Yallah, naar België De Domijnen, Sittard
20:15
Youssef El Mousaoui - Yallah, naar België Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:15
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed Flora Theater Boskoop, Boskoop
20:30
Clifton Braam - Alles kan, niks moet Theater De Omval, Diemen
20:30
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek Theater Bouwkunde, Deventer
20:30
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Huub Stapel - Het Huwelijk KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere

donderdag 07 november 2019

Patrick Laureij - Nederlands Hoop Diligentia, Den Haag
Pieter Derks - Voor wat het waard is De Kleine Komedie, Amsterdam
Sara Kroos - Verte Schouwburg Venray, Venray
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? Parktheater, Eindhoven
00:00
René van Meurs - Hunkert Theater Bellevue, Amsterdam
Kirsten van Teijn - NOBEL Schouwburg Venray, Venray
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
André Manuel - DREEJKLEZOEW ECI Cultuurfabriek, Roermond
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P Deventer Schouwburg, Deventer
Kasper van der Laan - 1 Kilo Posttheater, Arnhem
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij C.C 't Schaliken, Herentals
Lenette van Dongen - Paradijskleier De Meenthe, Steenwijk
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019 Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Najib Amhali - Waar was ik? Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:15
Guido Spek - Geloof niet alles wat op internet staat Cultura, Ede
20:15
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten Hoftheater, Raalte
20:15
Meiden van LOS - Lusten en Lasten Theater Idea, Soest
20:15
Mouna Laroussi - Schijtziek Theater Dakota, Den Haag
Pagina 4