CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina 4
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 12 okt
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater Idea
Soest
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Theater Aan de Slinger
Houten
20:30
Het Trefpunt
Warmond
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:30
ATLAS Theater
Emmen
zo 13 okt
15:00
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
1
15:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
15:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:30
C.C. Martien van Doorne
Deurne
di 15 okt
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
wo 16 okt
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater Concordia
Enschede
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:15
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
do 17 okt
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Het Theater Blaricum
Blaricum
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:00
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Podium Boxtel
Boxtel
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Hoftheater
Raalte
20:15
Het Klooster
Woerden
20:15
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:30
Werftheater
Utrecht
vr 18 okt
Theater Kulturhus
Borne
20:00
Het Evertshuis
Bodegraven
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Singer Theater
Laren
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
De Muze
Noordwijk
20:15
Spant!
Bussum
20:15
Koningshof
Maassluis
20:15
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
ATLAS Theater
Emmen
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:30
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:30
Werftheater
Utrecht
za 19 okt
Theater Ludens
Voorburg
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Werftheater
Utrecht
ma 21 okt
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
di 22 okt
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
wo 23 okt
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater De Omval
Diemen
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Theater De Tuin
Leusden
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Cultura
Ede
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen

zaterdag 12 oktober 2024

20:15
Diederik van Vleuten - Bouwjaar '61 Theater De Veste, Delft
20:15
André Manuel - Het Goddelijke Lichaam Theater Idea, Soest
20:15
Martijn Koning - Overkill Diligentia, Den Haag
20:30
Remy Evers - Stoorzender Theater Aan de Slinger, Houten
20:30
Luuk Ransijn - Vacht Het Trefpunt, Warmond
20:30
Mike Boddé & Onno Innemee - De klootzak en de eikel Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Jennifer Evenhuis / Renate Reijnders - De Moedermonologen Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:30
Ton Kas - (Alvast een) vrolijke kerst ATLAS Theater, Emmen

zondag 13 oktober 2024

15:00
Harrie Jekkers - In mijn liedjes kan ik wonen Koninklijke Schouwburg, Den Haag
1
20:30
Luuk Ransijn - Vacht C.C. Martien van Doorne, Deurne

dinsdag 15 oktober 2024

20:00
Martijn Koning - Overkill Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Pieter Derks - De oudejaarsconference Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Lotte Velvet - Carrousel De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Jandino Asporaat - Therapie C.C. Den Herd, Bladel

woensdag 16 oktober 2024

Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2024 Theater Concordia, Enschede
20:00
Ton Kas - (Alvast een) vrolijke kerst Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Martijn Koning - Overkill Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Tjitske Reidinga | Portret Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
Freek de Jonge - Vrede op aarde Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Hans Sibbel / Lebbis - Het Spaanse Kussen Theater Het Heerenlogement, Beusichem

donderdag 17 oktober 2024

Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2024 Het Theater Blaricum, Blaricum
20:00
Dolf Jansen - Ongewone Nederlander Schouwburg Odeon, Zwolle
20:00
Cabarestafette Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Lotte Velvet - Carrousel Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Rundfunk - Schau ATLAS Theater, Emmen
20:00
Klooster en Van der Meulen - Tijd zat! Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:15
Pieter Derks - De oudejaarsconference Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Mike Boddé & Onno Innemee - De klootzak en de eikel Podium Boxtel, Boxtel
20:15
Diederik van Vleuten - Bouwjaar '61 Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Ton Kas - (Alvast een) vrolijke kerst Hoftheater, Raalte
20:15
Hans Sibbel / Lebbis - Het Spaanse Kussen Het Klooster, Woerden
20:15
Tim Fransen - Onbekommerd Fransche School Culemborg, Culemborg
20:30
Lisa Ostermann - Makkelijk In De Omgang (reprise) Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Margôt Ros - Brabantse nachten zijn lang Zaantheater, Zaandam
20:30
André Manuel - Het Goddelijke Lichaam Werftheater, Utrecht

vrijdag 18 oktober 2024

Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2024 Theater Kulturhus, Borne
20:00
Mike Boddé & Onno Innemee - De klootzak en de eikel Het Evertshuis, Bodegraven
20:00
Rundfunk - Schau Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Lisa Ostermann - Makkelijk In De Omgang (reprise) Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Margôt Ros - Brabantse nachten zijn lang S.C.C. De Ruchte, Someren
20:00
Martijn Koning - Overkill Orpheus, Apeldoorn
20:00
Tim Fransen - Onbekommerd Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:15
Pieter Derks - De oudejaarsconference Singer Theater, Laren
20:15
Remy Evers - Stoorzender Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Lonneke Dort - Wat mij betreft Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Jennifer Evenhuis / Renate Reijnders - De Moedermonologen Koningshof, Maassluis
20:15
Diederik van Vleuten - Bouwjaar '61 Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
Ton Kas - (Alvast een) vrolijke kerst Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Cabarestafette ATLAS Theater, Emmen
20:30
Niek & Guy | Es Rever Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:30
Elke Vierveijzer - Drift Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
André Manuel - Het Goddelijke Lichaam Lindenberg Theater, Nijmegen
20:30
Sezgin Gülec - Wild, Barbaars & Bloeddorstig Werftheater, Utrecht

zaterdag 19 oktober 2024

Steven Brunswijk - Altijd Kind Gebleven Theater Ludens, Voorburg
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2024 ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Borrelnootjez - El7ebs (Gevangenis) Agnietenhof, Tiel
20:00
Joosen en de Jager - Aanklonteren C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Jennifer Evenhuis / Renate Reijnders - De Moedermonologen Schouwburg Venray, Venray
20:00
Rundfunk - Schau Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Lisa Ostermann - Makkelijk In De Omgang (reprise) Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Diederik van Vleuten - Bouwjaar '61 Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Mike Boddé & Onno Innemee - De klootzak en de eikel Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Cabarestafette Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Margôt Ros - Brabantse nachten zijn lang C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Freek de Jonge - Vrede op aarde Theater Sneek, Sneek
20:30
Luuk Ransijn - Vacht Theater PePijn, Den Haag
20:30
André Manuel - Het Goddelijke Lichaam C.C. Ons Gebouw, Bolsward
20:30
Ton Kas - (Alvast een) vrolijke kerst Posttheater, Arnhem
20:30
Sezgin Gülec - Wild, Barbaars & Bloeddorstig Werftheater, Utrecht

maandag 21 oktober 2024

dinsdag 22 oktober 2024

20:00
André Manuel - Het Goddelijke Lichaam Theater Bellevue, Amsterdam

woensdag 23 oktober 2024

Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2024 Theater De Omval, Diemen
20:00
Jennifer Evenhuis / Renate Reijnders - De Moedermonologen Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Margôt Ros - Brabantse nachten zijn lang Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Klooster en Van der Meulen - Tijd zat! Theater De Tuin, Leusden
20:00
Diederik van Vleuten - Bouwjaar '61 Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
André Manuel - Het Goddelijke Lichaam Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Remy Evers - Stoorzender Cultura, Ede
Pagina 4