Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:00
DiamantTheater
Den Haag
00:00
Diligentia
Den Haag
00:00
Flint
Amersfoort
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Koningshof
Maassluis
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Podium Victorie
Alkmaar
Posttheater
Arnhem
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg Venray
Venray
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater 't Onderdak
Sassenheim
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
00:00
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
00:00
Theater Hof 88
Almelo
20:30
Theater Ludens
Voorburg
Theater Sneek
Sneek
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Wilminktheater
Enschede
14:30
DeLaMar
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Diligentia
Den Haag
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
La Madeleine
Brussel
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Parktheater
Eindhoven
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater Floralis
Lisse
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Meenthe
Steenwijk
Diligentia
Den Haag
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Parktheater
Eindhoven
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
00:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
00:00
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
De Domijnen
Sittard
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Nieuwe Kolk
Assen
Diligentia
Den Haag
20:15
Flora Theater Boskoop
Boskoop
20:00
Gelderlandfabriek
Culemborg
00:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Hofman
Utrecht
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
00:00
Leidse Schouwburg
Leiden
Melkweg
Amsterdam
20:15
Munttheater
Weert
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
00:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:15
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
00:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
C.C 't Schaliken
Herentals
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Cultura
Ede
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
De Meenthe
Steenwijk
20:30
Den heuvel
Alphen
Deventer Schouwburg
Deventer
Diligentia
Den Haag
20:30
Drommedaris
Enkhuizen
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
Hoftheater
Raalte
zaterdag 02 november 2019
20:15
Janneke de Bijl
De Maaspoort, Venlo
20:30
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
DiamantTheater, Den Haag
00:00
Kirsten van Teijn - NOBEL
Diligentia, Den Haag
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Flint, Amersfoort
20:00
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
De Patrizanen - Het leven an sich
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat
Koningshof, Maassluis
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Comedy Night
Podium Victorie, Alkmaar
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Posttheater, Arnhem
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Louise Korthals - Alles is er
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Soundos
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Milo Berlijn - Mens erger je niet!
Schouwburg Venray, Venray
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater 't Onderdak, Sassenheim
20:30
Anuar - EERLIJK
Theater 't Pand, Gorinchem
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theater De Lampegiet, Veenendaal
00:00
René van Meurs - Hunkert
Theater Hof 88, Almelo
20:30
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Theater Ludens, Voorburg
Henry van Loon - Onze Henry
Theater Sneek, Sneek
20:15
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:30
Beperkt Houdbaar - De Première
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Urbanus
Wilminktheater, Enschede
zondag 03 november 2019
14:30
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
DeLaMar, Amsterdam
Bill Bailey
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
maandag 04 november 2019
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Diligentia, Den Haag
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Bill Bailey
La Madeleine, Brussel
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Parktheater, Eindhoven
20:30
Daan Boom - De Eerste
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Plien & Bianca - En nu dan?
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Theater Floralis, Lisse
dinsdag 05 november 2019
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Hehobros
De Meenthe, Steenwijk
Sara Kroos - Verte
Diligentia, Den Haag
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Parktheater, Eindhoven
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Murth Mossel - #NoFilter
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
00:00
René van Meurs - Hunkert
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Plien & Bianca - En nu dan?
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
woensdag 06 november 2019
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
De Patrizanen - Het leven an sich
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Youssef El Mousaoui - Yallah, naar België
De Domijnen, Sittard
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Kleine Komedie, Amsterdam
Lenette van Dongen - Paradijskleier
De Nieuwe Kolk, Assen
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Diligentia, Den Haag
20:15
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Flora Theater Boskoop, Boskoop
20:00
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Gelderlandfabriek, Culemborg
00:00
Soundos - Niets te verliezen
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Utrecht Laughs: English Comedy Night
Hofman, Utrecht
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Huub Stapel - Het Huwelijk
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Leidse Schouwburg, Leiden
Daniel Sloss
Melkweg, Amsterdam
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Munttheater, Weert
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Urbanus
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Urbanus
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Lebbis - De Ervaring
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:00
Ton Kas Best of… Ton Kas
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
Zoutmus - Kuikens van beton
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:15
Cabarestafette
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:15
Youssef El Mousaoui - Yallah, naar België
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
00:00
René van Meurs - Hunkert
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Theater Bouwkunde, Deventer
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Clifton Braam - Alles kan, niks moet
Theater De Omval, Diemen
20:30
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Fabian Franciscus - VLAFEEST
Theater Zuidplein, Rotterdam
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Theater Zuidplein, Rotterdam
donderdag 07 november 2019
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
C.C 't Schaliken, Herentals
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Guido Spek - Geloof niet alles wat op internet staat
Cultura, Ede
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
De Maagd, Bergen op Zoom
Lenette van Dongen - Paradijskleier
De Meenthe, Steenwijk
20:30
Zoutmus - Kuikens van beton
Den heuvel, Alphen
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Deventer Schouwburg, Deventer
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Diligentia, Den Haag
20:30
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Drommedaris, Enkhuizen
André Manuel - DREEJKLEZOEW
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:30
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Fulcotheater, IJsselstein
20:15
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Hoftheater, Raalte