CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina 4
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 29 nov
00:00
C.C. De Pas
Heesch
00:00
Theater Bellevue
Amsterdam
00:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
00:00
De Molenberg
Delfzijl
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Agora Theater Lelystad
Lelystad
De Kunstgreep
Oostzaan
Deventer Schouwburg
Deventer
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
De Kleine Komedie
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
Zaantheater
Zaandam
Theater Zuidplein
Rotterdam
J.C. Pardoes
Hoogwoud
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
00:00
Schouwburg Venray
Venray
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Kulturhus Holten
Holten
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
C.C. Cultura
Nootdorp
20:15
Diligentia
Den Haag
1
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Cultura
Ede
20:15
Theater Dakota
Den Haag
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Het Klooster
Woerden
20:15
De Poorterij
Zaltbommel
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
20:15
BaronTheater
Opende
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
Theater de Blauwe Kei
Veghel
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:15
C.C. Myllesweerd
Mill
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:30
BREStheater
Brielle
20:30
Rietveld Theater
Delft
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:30
DNK
Assen
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
za 30 nov
Theater de Blauwe Kei
Veghel
1
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
00:00
De Muze
Noordwijk
De Muze
Noordwijk
00:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
00:00
Fransche School Culemborg
Culemborg
00:00
BREStheater
Brielle
00:00
Theater Bellevue
Amsterdam
00:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
00:00
Het Plein
West-Graftdijk
00:00
Philharmonie Haarlem
Haarlem
Theater De Lievekamp
Oss
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater de Stoep
Spijkenisse
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Lochem
Lochem
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater Gooiland
Hilversum
Spant!
Bussum
Junushoff Theater
Wageningen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater De Leest
Waalwijk
19:30
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Theater RhederArt
Dieren
20:00
De Hege Fonnen
Lemmer
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Cultuurpodium VANSLAG
Borger
20:15
Cultura
Ede
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Theater De Klinker
Winschoten
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:15
Theater de Schuur
Zevenbergen
20:15
Figi Theater
Zeist
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Pook
Oostknollendam
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek

vrijdag 29 november 2019

00:00
Kirsten van Teijn - NOBEL C.C. De Pas, Heesch
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee Theater Bellevue, Amsterdam
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij Theater Het Kruispunt, Barendrecht
00:00
Jan Beuving - Rotatie De Molenberg, Delfzijl
Karin Bruers - Love is Wonderful! De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1) Agora Theater Lelystad, Lelystad
De Patrizanen - Het leven an sich De Kunstgreep, Oostzaan
Dolf Jansen - Oudejaars 2019 Deventer Schouwburg, Deventer
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Kasper van der Laan - 1 Kilo De Kleine Komedie, Amsterdam
Lebbis - De Ervaring Leidse Schouwburg, Leiden
Lenette van Dongen - Paradijskleier Zaantheater, Zaandam
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019 Theater Zuidplein, Rotterdam
Beperkt Houdbaar - De Première J.C. Pardoes, Hoogwoud
Hehobros Schouwburg Het Park, Hoorn
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
00:00
Yora Rienstra - UP Schouwburg Venray, Venray
Tineke Schouten - Highlights Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:00
Urbanus Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Cameretten Festival (halve finale) Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Ali B - Koorts Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Stefano Keizers - Sorry Baby Kulturhus Holten, Holten
20:00
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Jacob Spoelstra C.C. Cultura, Nootdorp
20:15
Peter Heerschop Diligentia, Den Haag
1
20:15
Kaj Gorgels - Effe relativeren De Maaspoort, Venlo
20:15
Yentl en de Boer - Lacrimosa Cultura, Ede
20:15
Clifton Braam - Alles kan, niks moet Theater Dakota, Den Haag
20:15
Fabian Franciscus - VLAFEEST Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek Het Klooster, Woerden
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking De Poorterij, Zaltbommel
20:15
Max van den Burg - Paasbest Theater 't Onderdak, Sassenheim
20:15
Meiden van LOS - Lusten en Lasten BaronTheater, Opende
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Mouna Laroussi - Schijtziek Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2019 Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Enge Buren - BASTA! Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue Theater de Blauwe Kei, Veghel
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken Theater Harderwijk, Harderwijk
20:15
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed C.C. Myllesweerd, Mill
20:15
Zoutmus - Kuikens van beton Theater De Storm, Winterswijk
20:30
Arie en Silvester - WIE?! BREStheater, Brielle
20:30
Edson Da Graça - Wakker Rietveld Theater, Delft
20:30
Joosen en de Jager - Zwolle aan Zee De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester Agora Theater Druten, Druten
20:30
Daan Boom - De Eerste DNK, Assen
20:30
Rundfunk - Todesangstschrei Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Viggo Waas - De meestervoorspeller Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Best of Stand-Up Comedy Club Haug, Rotterdam

zaterdag 30 november 2019

Foto Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Patrick Laureij - Nederlands Hoop Theater de Blauwe Kei, Veghel
1
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd Parktheater, Eindhoven
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom De Muze, Noordwijk
Rayen Panday - Trigger De Muze, Noordwijk
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd Het Postkantoor, Bovenkarspel
00:00
Soundos - Niets te verliezen Fransche School Culemborg, Culemborg
00:00
Kirsten van Teijn - NOBEL BREStheater, Brielle
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee Theater Bellevue, Amsterdam
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij Theater de Purmaryn, Purmerend
00:00
Jan Beuving - Rotatie Het Plein, West-Graftdijk
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken Philharmonie Haarlem, Haarlem
André Manuel - DREEJKLEZOEW Theater De Lievekamp, Oss
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1) Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
De Patrizanen - Het leven an sich Theater de Stoep, Spijkenisse
Dolf Jansen - Oudejaars 2019 Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Kasper van der Laan - 1 Kilo De Kleine Komedie, Amsterdam
Lebbis - De Ervaring Schouwburg Lochem, Lochem
Lenette van Dongen - Paradijskleier Goudse Schouwburg, Gouda
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019 Theater Gooiland, Hilversum
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid Spant!, Bussum
Best of... Ton Kas Junushoff Theater, Wageningen
Najib Amhali - Waar was ik? Schouwburg Amphion, Doetinchem
Tineke Schouten - Highlights Theater De Leest, Waalwijk
19:30
Cameretten Festival (finale) Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners Theater RhederArt, Dieren
20:00
Enge Buren - BASTA! De Hege Fonnen, Lemmer
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Ali B - Koorts Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth Wilminktheater, Enschede
20:00
Arno van der Heyden - Heksenjacht Cultuurpodium VANSLAG, Borger
20:15
Yentl en de Boer - Lacrimosa Cultura, Ede
20:15
Vir Das Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Arie en Silvester - WIE?! Theater De Klinker, Winschoten
20:15
Cabarestafette Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2019 Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester Theater de Schuur, Zevenbergen
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk Figi Theater, Zeist
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei Theater De Willem, Papendrecht
20:15
The Silent Comedy Diligentia, Den Haag
20:30
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P.! Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Edson Da Graça - Wakker Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Fabian Franciscus - VLAFEEST Pook, Oostknollendam
20:30
Meiden van LOS - Lusten en Lasten Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Pagina 4