Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
15:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:15
Spant!
Bussum
Koninklijk Circus
Brussel
20:30
Theater Ludens
Voorburg
19:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
21:30
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
19:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
21:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
21:30
Schouwburg Odeon
Zwolle
19:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
Den Bolder
Waspik
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
De Smeltkroes
Maarheeze
21:30
Jan van Besouw
Goirle
19:30
Jan van Besouw
Goirle
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
15:00
Ledeltheater
Oostburg
20:00
Ledeltheater
Oostburg
De Reggehof
Goor
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Stadsschouwburg Mechelen
Mechelen
15:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Boom Chicago
Amsterdam
Den Bolder
Waspik
21:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
19:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Wilminktheater
Enschede
Jan van Besouw
Goirle
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
21:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
19:15
Theater de Griffioen
Amstelveen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
19:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
21:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
Jan van Besouw
Goirle
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
C.C. Stroud
Putten
Theater de Bussel
Oosterhout
19:00
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater aan de Schie
Schiedam
19:30
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Omval
Diemen
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Cultura
Ede
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Ogterop
Meppel
Leidse Schouwburg
Leiden
Het Klooster
Woerden
21:00
Posttheater
Arnhem
19:30
Scheldetheater
Terneuzen
21:30
Scheldetheater
Terneuzen
De Spil
Roeselare
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Martiniplaza
Groningen
Markiezenhof
Bergen op Zoom
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
Theater Ludens
Voorburg
21:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
19:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
19:30
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
19:15
Theater de Griffioen
Amstelveen
21:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
Mascini Theater
Amsterdam
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Mainstage
's-Hertogenbosch
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:00
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Kursaal Oostende
Oostende
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
19:30
Theater De Willem
Papendrecht
21:30
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Martiniplaza
Groningen
Schouwburg Cuijk
Cuijk
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Zaantheater
Zaandam
zaterdag 03 oktober 2020
15:00
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:15
Enge Buren - Basta!
Spant!, Bussum
Edouard Baer
Koninklijk Circus, Brussel
20:30
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Theater Ludens, Voorburg
19:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
21:30
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
19:30
Comedy Special - Hassan el Rahaui / Kees van Amstel / Roué Verveer
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
21:30
Comedy Special - Hassan el Rahaui / Kees van Amstel / Roué Verveer
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
21:30
Claudia de Breij - Hier ben ik
Schouwburg Odeon, Zwolle
19:00
Claudia de Breij - Hier ben ik
Schouwburg Odeon, Zwolle
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Den Bolder, Waspik
Chris Verlaan - Man in de Maak
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Bert Gabriels - Is er nog iets gebeurd?
De Smeltkroes, Maarheeze
21:30
Bastiaan Ragas - Lang zal je leven
Jan van Besouw, Goirle
19:30
Bastiaan Ragas - Lang zal je leven
Jan van Besouw, Goirle
20:00
Bas Birker - Belg (tegen wil en drank)
Scheldetheater, Terneuzen
zondag 04 oktober 2020
15:00
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
Ledeltheater, Oostburg
20:00
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
Ledeltheater, Oostburg
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst!
De Reggehof, Goor
Steef de Jong - SISI BOY
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Mo Gilligan
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Man, man, man, de Podcast
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
Stadsschouwburg Mechelen, Mechelen
15:00
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Greg Shapiro / Pep Rosenfeld - Lock Him Up
Boom Chicago, Amsterdam
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Den Bolder, Waspik
maandag 05 oktober 2020
21:00
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
19:00
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Jasper van der Veen / Ronald Goedemondt
Wilminktheater, Enschede
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Jan van Besouw, Goirle
dinsdag 06 oktober 2020
Youp van 't Hek - Korrel Zout
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:00
Plien en Bianca - En nu dan?
Goudse Schouwburg, Gouda
21:30
Peter Heerschop & Viggo Waas - Er gaat nog iets heel moois gebeuren
Theater de Griffioen, Amstelveen
19:15
Peter Heerschop & Viggo Waas - Er gaat nog iets heel moois gebeuren
Theater de Griffioen, Amstelveen
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Marcel Harteveld - Weet ik veel
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Lebbis - De Ervaring
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Jasper van der Veen / Ronald Goedemondt
Wilminktheater, Enschede
20:30
Finale Amsterdams Studenten Cabaret Festival
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Eva Crutzen - Opslaan als
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Enge Buren - Basta!
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
19:30
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Schouwburg Het Park, Hoorn
21:30
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Schouwburg Het Park, Hoorn
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Jan van Besouw, Goirle
Alex Ploeg - EGO
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
woensdag 07 oktober 2020
Youp van 't Hek - Korrel Zout
C.C. Stroud, Putten
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst!
Theater de Bussel, Oosterhout
19:00
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater aan de Schie, Schiedam
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater aan de Schie, Schiedam
19:30
Sanne Wallis de Vries - Heel
Theater De Leest, Waalwijk
Ronald Snijders - Een avond met mij
Theater De Omval, Diemen
20:00
Plien en Bianca - En nu dan?
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Peter Heerschop & Viggo Waas - Er gaat nog iets heel moois gebeuren
Cultura, Ede
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Nathalie Baartman - Niet Normaal
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Martijn Kardol - Welkom
Schouwburg Ogterop, Meppel
Man, man, man, de Podcast
Leidse Schouwburg, Leiden
Maartje & Kine - Speelbeesten
Het Klooster, Woerden
21:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Posttheater, Arnhem
19:30
Jandino - Opgefokt
Scheldetheater, Terneuzen
21:30
Jandino - Opgefokt
Scheldetheater, Terneuzen
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
De Spil, Roeselare
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - De Andere Oudejaars
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Martiniplaza, Groningen
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Markiezenhof, Bergen op Zoom
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
George & Eran - George & Eran worden racisten
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:30
Erik van Muiswinkel - Buigt alleen mee voor Drs. P
Parktheater, Eindhoven
20:00
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
Diederik van Vleuten - De Aanbidding Der Wijzen
Theater Ludens, Voorburg
21:30
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Schouwburg Het Park, Hoorn
19:30
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Schouwburg Het Park, Hoorn
Alex Ploeg - EGO
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
donderdag 08 oktober 2020
20:00
Vlamousse - Saampies
Cpunt Theater, Hoofddorp
Stefano Keizers - Sorry Baby
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
19:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
19:15
Sanne Wallis de Vries - Heel
Theater de Griffioen, Amstelveen
21:30
Sanne Wallis de Vries - Heel
Theater de Griffioen, Amstelveen
Ronald Snijders - Een avond met mij
Mascini Theater, Amsterdam
20:15
Rayen Panday - Trigger
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Mainstage, 's-Hertogenbosch
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Nathalie Baartman - Niet Normaal
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:00
Milo Berlijn - Mens erger je niet 1.5!
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Man, man, man, de Podcast
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Lieven Scheire
Kursaal Oostende, Oostende
20:15
Lebbis - De Ervaring
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Kasper van der Laan - 1 kilo
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
19:30
Jandino - Opgefokt
Theater De Willem, Papendrecht
21:30
Jandino - Opgefokt
Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Henry van Loon - Onze Henry
DeLaMar, Amsterdam
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Martiniplaza, Groningen
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Schouwburg Cuijk, Cuijk
George & Eran - George & Eran worden racisten
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Freek de Jonge - Asociale afstand
Zaantheater, Zaandam