Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Griffioen
Amstelveen
Leidse Schouwburg
Leiden
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
Vestzaktheater
Son
Het Veur Theater
Leidschendam
De Maagd
Bergen op Zoom
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
DeMess
Naarden
19:00
Agora Theater Druten
Druten
19:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
19:00
Koningshof
Maassluis
19:00
Posttheater
Arnhem
19:00
DNK
Assen
19:03
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
19:15
De Kunstgreep
Oostzaan
19:30
Theater Geert Teis
Stadskanaal
19:30
De Harmonie
Leeuwarden
19:30
Diligentia
Den Haag
19:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
19:30
Meervaart
Amsterdam
19:30
Parktheater
Eindhoven
19:30
C.C. De Pas
Heesch
19:30
Werftheater
Utrecht
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Mainstage
's-Hertogenbosch
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
C.C. De tippe
Vledder
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
Agora Theater Druten
Druten
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
21:00
Koningshof
Maassluis
21:00
DNK
Assen
21:00
Posttheater
Arnhem
21:15
De Kunstgreep
Oostzaan
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
21:30
Theater Geert Teis
Stadskanaal
21:30
De Harmonie
Leeuwarden
21:30
Diligentia
Den Haag
21:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
21:30
Parktheater
Eindhoven
21:30
C.C. De Pas
Heesch
21:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
21:30
Werftheater
Utrecht
22:00
Meervaart
Amsterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater De Lievekamp
Oss
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
Markant Uden
Uden
De Spil
Roeselare
15:45
Podium Victorie
Alkmaar
19:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
19:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
19:00
Theater Zinin
Nijverdal
19:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
19:15
Podium Victorie
Alkmaar
19:30
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Ethias Arena
Hasselt
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Theater De Kik
Elst
21:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
21:00
Theater Zinin
Nijverdal
21:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
21:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
21:30
Theater PePijn
Den Haag
21:30
Goudse Schouwburg
Gouda
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater De Lievekamp
Oss
Theater De Kik
Elst
12:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
14:30
Theater Dakota
Den Haag
15:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
16:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:30
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater Dakota
Den Haag
Theater De Lievekamp
Oss
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Zaantheater
Zaandam
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:00
Theater Dakota
Den Haag
19:30
DeLaMar
Amsterdam
World Forum Theater
Den Haag
20:30
Diligentia
Den Haag
21:00
Theater Dakota
Den Haag
21:30
DeLaMar
Amsterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg Venray
Venray
Theater de Stoep
Spijkenisse
vrijdag 04 december 2020
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater De Lievekamp, Oss
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Theater de Griffioen, Amstelveen
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - De Andere Oudejaars
Leidse Schouwburg, Leiden
Jasper van Kuijk - Tot hier en niet verder
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Vestzaktheater, Son
Chris Verlaan - Man in de Maak
Het Veur Theater, Leidschendam
Grof geschud - lijmen
De Maagd, Bergen op Zoom
Maartje & Kine - Speelbeesten
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
Youp van 't Hek - Korrel Zout
De Kleine Komedie, Amsterdam
Kiki Schippers - Meer
DeMess, Naarden
19:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Agora Theater Druten, Druten
19:00
Stefano Keizers - Sorry Baby
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
19:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
Koningshof, Maassluis
19:00
Rayen Panday - Trigger
Posttheater, Arnhem
19:00
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
DNK, Assen
19:03
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
19:15
Johan Goossens - In het beste geval
De Kunstgreep, Oostzaan
19:30
Jandino - Opgefokt
Theater Geert Teis, Stadskanaal
19:30
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
De Harmonie, Leeuwarden
19:30
Marcel Harteveld - Weet ik veel
Diligentia, Den Haag
19:30
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
Schouwburg Het Park, Hoorn
19:30
Tim Fransen - De Mens en Ik
Meervaart, Amsterdam
19:30
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Parktheater, Eindhoven
19:30
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
C.C. De Pas, Heesch
19:30
Nesim - TaBoe!
Werftheater, Utrecht
20:00
Herman van Veen 75: Dat kun Je Wel Zien dat Is Hij
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Mainstage, 's-Hertogenbosch
20:00
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Daniel Cornelissen / Paulien Cornelisse - CORNELISSE(N)
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Eva Crutzen - Opslaan als
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
C.C. De tippe, Vledder
20:00
Jasper van der Veen - Het dreigt volslagen goed te komen
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:15
Martijn Koning - Koning van de toekomst
De Maaspoort, Venlo
20:15
Erik van Muiswinkel - Buigt alleen mee voor Drs. P
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Lebbis - De Ervaring
Theater Zinin, Nijverdal
20:15
Spruijt en Opperman - Heimweeën
Theater De Willem, Papendrecht
Kasper van Kooten - Speeltijd
Agora Theater Druten, Druten
Stefano Keizers - Sorry Baby
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
21:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
Koningshof, Maassluis
21:00
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
DNK, Assen
21:00
Rayen Panday - Trigger
Posttheater, Arnhem
21:15
Johan Goossens - In het beste geval
De Kunstgreep, Oostzaan
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
21:30
Jandino - Opgefokt
Theater Geert Teis, Stadskanaal
21:30
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
De Harmonie, Leeuwarden
21:30
Marcel Harteveld - Weet ik veel
Diligentia, Den Haag
21:30
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
Schouwburg Het Park, Hoorn
21:30
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Parktheater, Eindhoven
21:30
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
C.C. De Pas, Heesch
21:30
Daniel Cornelissen / Paulien Cornelisse - CORNELISSE(N)
Theater de Purmaryn, Purmerend
21:30
Nesim - TaBoe!
Werftheater, Utrecht
22:00
Tim Fransen - De Mens en Ik
Meervaart, Amsterdam
zaterdag 05 december 2020
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater De Lievekamp, Oss
Kirsten van Teijn - (S)experiment
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Op Sterk Water - De Hoe Overleef ik de Kerst Show
Markant Uden, Uden
Nigel Williams
De Spil, Roeselare
15:45
Comedytunes Comedynight voorstelling 1
Podium Victorie, Alkmaar
19:00
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
19:00
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
19:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
Theater Zinin, Nijverdal
19:00
Släpstick - Släpstick brengt Häppy Hour
Schouwburg Amphion, Doetinchem
19:15
Comedtunes Comedynight voorstelling 2
Podium Victorie, Alkmaar
19:30
Murth Mossel - Tot op dat moment
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Herman van Veen 75: Dat kun Je Wel Zien dat Is Hij
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Alex Agnew - Be Careful What You Wish For
Ethias Arena, Hasselt
20:30
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
LOS - Lusten en Lasten
Theater De Kik, Elst
21:00
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
21:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
Theater Zinin, Nijverdal
21:00
Släpstick - Släpstick brengt Häppy Hour
Schouwburg Amphion, Doetinchem
21:30
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
21:30
Murth Mossel - Tot op dat moment
Theater PePijn, Den Haag
21:30
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
Goudse Schouwburg, Gouda
zondag 06 december 2020
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater De Lievekamp, Oss
LOS - Lusten en Lasten
Theater De Kik, Elst
12:00
Släpstick - Släpstick brengt Häppy Hour
Schouwburg Amphion, Doetinchem
14:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
Theater Dakota, Den Haag
15:00
Släpstick - Släpstick brengt Häppy Hour
Schouwburg Amphion, Doetinchem
16:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
De Kleine Komedie, Amsterdam
19:15
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
De Kleine Komedie, Amsterdam
19:30
Daniel Cornelissen / Paulien Cornelisse - CORNELISSE(N)
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
Theater Dakota, Den Haag
maandag 07 december 2020
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater De Lievekamp, Oss
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - De Andere Oudejaars
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Youp van 't Hek - Korrel Zout
Zaantheater, Zaandam
Kiki Schippers - Meer
De Kleine Komedie, Amsterdam
19:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
Theater Dakota, Den Haag
19:30
Jandino - Opgefokt
DeLaMar, Amsterdam
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
World Forum Theater, Den Haag
20:30
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Diligentia, Den Haag
21:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
Theater Dakota, Den Haag
21:30
Jandino - Opgefokt
DeLaMar, Amsterdam
dinsdag 08 december 2020
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Schouwburg Venray, Venray
Maartje & Kine - Speelbeesten
Theater de Stoep, Spijkenisse