CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina 31
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 22 apr
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
zo 23 apr
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
1
15:00
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
ma 24 apr
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
di 25 apr
Theater De Lievekamp
Oss
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
19:15
Flint
Amersfoort
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Theater Peeriscoop
Gorinchem
21:15
Flint
Amersfoort
wo 26 apr
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Munttheater
Weert
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
van Beresteyn
Veendam
20:15
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Flint
Amersfoort
20:30
Parktheater
Eindhoven
do 27 apr
C.C. Ter Dilft
Bornem
vr 28 apr
C.C. Ter Dilft
Bornem
Amare
Den Haag
Theater De Veste
Delft
Theater De Omval
Diemen
De Maagd
Bergen op Zoom
19:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Pand P
Eindhoven
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Theater Dakota
Den Haag
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Spant!
Bussum
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
C.C. Zundert
Zundert
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
21:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
za 29 apr
De Kleine Komedie
Amsterdam
DNK
Assen
Chassé Theater
Breda
Figi Theater
Zeist
Scheldetheater
Terneuzen
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
19:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
20:15
Schouwburg Venray
Venray
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
21:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
zo 30 apr
19:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
ma 01 mei
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
di 02 mei
19:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam

zaterdag 22 april 2023

20:30
Kasper van Kooten - Van Kooten en de beat Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:30
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Thjum Arts - Tijdloos Genot Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Remy Evers - Gewoon Remy Theater Ludens, Voorburg
20:30
Patrick Nederkoorn - Hoogtij Goudse Schouwburg, Gouda

zondag 23 april 2023

Foto Theo Maassen - Onbekend Terrein
Theo Maassen - Onbekend Terrein Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
1
15:00
Herman van Veen - De voorstelling Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Cameretten - Finalistentournee Wadway Theaterkerk, Spanbroek

maandag 24 april 2023

Theo Maassen - Onbekend Terrein Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Bert Visscher - Dat Zie Je Een Ander Niet Doen Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Nienke Plas - Postnatale Expressie Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Remy Evers - Gewoon Remy De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Murth Mossel - Zilver met 'n beetje goud Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht

dinsdag 25 april 2023

Nathalie Baartman - SNAK Theater De Lievekamp, Oss
Henry van Loon - Jannie the Showdog Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Bert Visscher - Dat Zie Je Een Ander Niet Doen Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit Flint, Amersfoort
20:00
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Fred van Leer - Fred van Leer en Route Wilminktheater, Enschede
20:00
Richard Groenendijk - Voor iedereen beter Parktheater, Eindhoven
20:15
Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth - Tis hier geen hotel 2 Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Mark van de Veerdonk - Podiumbeest Ontsnapt! Theater Peeriscoop, Gorinchem
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter Flint, Amersfoort

woensdag 26 april 2023

Christel de Laat - Hoe dan?! Schouwburg De Kring, Roosendaal
Jan Beuving - Restante Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Pieter Derks - Uit Het Niets Munttheater, Weert
Bert Visscher - Dat Zie Je Een Ander Niet Doen Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Jawad Es Soufi - Waarom ben jij zo? DeLaMar, Amsterdam
20:00
Kasper van der Laan - Warm Theater de Mythe, Goes
20:15
Berthold Gunster - Omdenken: Zoals verwacht loopt alles and Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth - Tis hier geen hotel 2 van Beresteyn, Veendam
20:15
Martijn Koning - Appeltjes Schillen Schouwburg Venray, Venray
20:15
Richard Groenendijk - Voor iedereen beter Flint, Amersfoort
20:30
Willie Wartaal - Moederdag Parktheater, Eindhoven

donderdag 27 april 2023

Alex Agnew - Wake me up when it's over C.C. Ter Dilft, Bornem

vrijdag 28 april 2023

Alex Agnew - Wake me up when it's over C.C. Ter Dilft, Bornem
Youp van 't Hek - De laatste ronde Amare, Den Haag
Henry van Loon - Jannie the Showdog Theater De Veste, Delft
Andries Tunru - In Theorie Theater De Omval, Diemen
Kees Van Amstel - Vluchtweg Altijd Vrijhouden  De Maagd, Bergen op Zoom
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Fred van Leer - Fred van Leer en Route Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Jandino Asporaat - Judeska Airlines Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Lotte Velvet - Ondergrond Pand P, Eindhoven
20:00
Kasper van Kooten - Van Kooten en de beat Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Martijn Koning - Appeltjes Schillen Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Kasper van der Laan - Warm Orpheus, Apeldoorn
20:00
Philippe Geubels - Geubels Gaat In Bad Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
20:00
TAFKAL What's in a name - Part II Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Nienke Plas - Postnatale Expressie De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Berthold Gunster - Omdenken: Zoals verwacht loopt alles and Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Jawad Es Soufi - Waarom ben jij zo? Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
René Van Meurs - 2636 Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Herman van Veen - De voorstelling Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Thjum Arts - Tijdloos Genot Theater Dakota, Den Haag
20:15
Patrick Laureij - Live Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Merijn Scholten - Solo Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Erik Van Muiswinkel - Moojen Ligjes In De Lugt Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Richard Groenendijk - Voor iedereen beter Spant!, Bussum
20:30
Bas Birker - in blijde verachting Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Cameretten - Finalistentournee C.C. Zundert, Zundert
20:30
Fabian Franciscus - Lekker Gezellig Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Marcel Harteveld - Voor de bui binnen Theater de Kom, Nieuwegein
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter Theater de Purmaryn, Purmerend

zaterdag 29 april 2023

Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op De Kleine Komedie, Amsterdam
Martijn Crins en Maarten Westra Hoekzema - dubbelprogramma DNK, Assen
Christel de Laat - Hoe dan?! Chassé Theater, Breda
Youp van 't Hek - De laatste ronde Figi Theater, Zeist
Henry van Loon - Jannie the Showdog Scheldetheater, Terneuzen
Andries Tunru - In Theorie Theater Aan de Slinger, Houten
Kees Van Amstel - Vluchtweg Altijd Vrijhouden  Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Philippe Geubels - Geubels Gaat In Bad Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
TAFKAL Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Nienke Plas - Postnatale Expressie Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Erik Van Muiswinkel - Moojen Ligjes In De Lugt Agnietenhof, Tiel
20:15
Jandino Asporaat - Judeska Airlines Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Jawad Es Soufi - Waarom ben jij zo? Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
René Van Meurs - 2636 Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Herman van Veen - De voorstelling Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Kasper van der Laan - Warm Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Richard Groenendijk - Voor iedereen beter Schouwburg Venray, Venray
20:30
Fabian Franciscus - Lekker Gezellig Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Marcel Harteveld - Voor de bui binnen Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter Theater de Purmaryn, Purmerend

zondag 30 april 2023

19:00
Jawad Es Soufi - Waarom ben jij zo? Oude Luxor Theater, Rotterdam

maandag 01 mei 2023

20:00
Patrick Laureij - Live Oude Luxor Theater, Rotterdam

dinsdag 02 mei 2023

19:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit Meervaart, Amsterdam
20:00
Fred van Leer - Fred van Leer en Route Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Patrick Laureij - Live Oude Luxor Theater, Rotterdam
Pagina 31