CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina 31
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 17 apr
20:30
Theater de Kaasfabriek
Wormer
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Chassé Theater
Breda
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
zo 18 apr
17:00
La Madeleine
Brussel
20:00
Theaters Tilburg
Tilburg
ma 19 apr
Martiniplaza
Groningen
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
di 20 apr
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Jan van Besouw
Goirle
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
De Muze
Noordwijk
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
wo 21 apr
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Wilminktheater
Enschede
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:30
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
do 22 apr
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Theater aan de Brink
laren
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Hoftheater
Raalte
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
De Kattendans
Bergeijk
vr 23 apr
TheAtriuM
Mechelen
Chassé Theater
Breda
19:30
Werftheater
Utrecht
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Theater Kulturhus
Borne
20:30
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:30
De Kleine Willem
Enschede
20:30
Chassé Theater
Breda
za 24 apr
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Theater 't Web
Bleiswijk
20:00
Mainstage
's-Hertogenbosch
20:00
Chassé Theater
Breda
20:15
Het Musiater
Zevenaar
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
De Domijnen
Sittard
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:30
Cultuurhuus Braakhekke
Bathmen
21:30
Werftheater
Utrecht
zo 25 apr
Agnietenhof
Tiel
ma 26 apr
Agnietenhof
Tiel
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
di 27 apr
Agnietenhof
Tiel
wo 28 apr
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Mainstage
's-Hertogenbosch
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
Schouwburg Odeon
Zwolle
do 29 apr
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
Dok6
Panningen
20:15
Theater de Blauwe Kei
Veghel
20:15
Munttheater
Weert
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Klif 12
Den Hoorn
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
vr 30 apr
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Mainstage
's-Hertogenbosch
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Dok6
Panningen
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn

zaterdag 17 april 2021

20:30
LOS - Lusten en Lasten Theater de Kaasfabriek , Wormer
20:30
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Johan Goossens - In het beste geval Chassé Theater, Breda
20:30
Rosa Da Silva - Daar moet je heen Theater De Leest, Waalwijk

zondag 18 april 2021

20:00
Man, man, man, de Podcast Theaters Tilburg, Tilburg

maandag 19 april 2021

Nienke Plas - Van de hak op de tak Martiniplaza, Groningen
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live Theater de Kom, Nieuwegein

dinsdag 20 april 2021

20:00
Jandino - Opgefokt Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Fabian Franciscus - Kleine wereld Jan van Besouw, Goirle
20:15
RUMAG. - RUMAG Theater-Event Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Johan Goossens - In het beste geval De Muze, Noordwijk
20:30
BNNVARA Leids Cabaret Festival - Finalistentour 2020 Goudse Schouwburg, Gouda

woensdag 21 april 2021

Alex Agnew - Be Careful What You Wish For Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Nienke Plas - Van de hak op de tak Wilminktheater, Enschede
20:00
Jandino - Opgefokt Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz Orpheus, Apeldoorn
20:00
Rosa Da Silva - Daar moet je heen Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live Theater Hof 88, Almelo
20:15
RUMAG. - RUMAG Theater-Event Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
René van Meurs - Hunkert Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:30
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook Schouwburg de Meerse, Hoofddorp

donderdag 22 april 2021

Nienke Plas - Van de hak op de tak Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live Agnietenhof, Tiel
20:00
RUMAG. - RUMAG Theater-Event Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Johan Goossens - In het beste geval Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Fabian Franciscus - Kleine wereld Theater aan de Brink, laren
20:15
Marcel Harteveld - Weet ik veel De Maaspoort, Venlo
20:15
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook Hoftheater, Raalte
Lisa Loeb - Extase Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
20:30
Edson Da Graça - Zoals het hoort KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
René van Meurs - Hunkert De Kattendans, Bergeijk

vrijdag 23 april 2021

Xander de Rycke - Bekend & Bescheiden TheAtriuM, Mechelen
Nienke Plas - Van de hak op de tak Chassé Theater, Breda
19:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege Werftheater, Utrecht
20:00
Fred van Leer KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Jandino - Opgefokt Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
René van Meurs - Hunkert De Meenthe, Steenwijk
20:00
Johan Goossens - In het beste geval Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
Piepschuim - Baadt het niet dan schaadt het niet Theater Hofpoort, Coevorden
20:15
Edson Da Graça - Zoals het hoort Theater Harderwijk, Harderwijk
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Paul Haenen - Haenen brengt vreugde Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:30
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Fabian Franciscus - Kleine wereld Theater Kulturhus, Borne
20:30
RUMAG. - RUMAG Theater-Event S.C.C. De Ruchte, Someren
20:30
Rosa Da Silva - Daar moet je heen De Kleine Willem, Enschede
20:30
Yentl en de Boer - Lacrimosa Chassé Theater, Breda

zaterdag 24 april 2021

20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live Wilminktheater, Enschede
20:00
Bas Birker - Belg (tegen wil en drank) Schouwburg Venray, Venray
20:00
LOS - Lusten en Lasten Theater 't Web, Bleiswijk
20:00
RUMAG. - RUMAG Theater-Event Mainstage, 's-Hertogenbosch
20:00
Yentl en de Boer - Lacrimosa Chassé Theater, Breda
20:15
Piepschuim - Grote Woorden Het Musiater, Zevenaar
20:15
Jandino - Opgefokt Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz Theater De Veste, Delft
20:15
René van Meurs - Hunkert Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Johan Goossens - In het beste geval De Domijnen, Sittard
20:30
Lisa Loeb - Extase Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Finalistentour 2020 - BNNVARA Leids Cabaret Festival Meervaart, Amsterdam
20:30
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:30
Rosa Da Silva - Daar moet je heen Cultuurhuus Braakhekke, Bathmen
21:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege Werftheater, Utrecht

zondag 25 april 2021

Najib Amhali - Waar was ik? Agnietenhof, Tiel

maandag 26 april 2021

Najib Amhali - Waar was ik? Agnietenhof, Tiel
20:00
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Koninklijk Theater Carré, Amsterdam

dinsdag 27 april 2021

Najib Amhali - Waar was ik? Agnietenhof, Tiel

woensdag 28 april 2021

20:00
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live Mainstage, 's-Hertogenbosch
20:00
Jandino - Opgefokt TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
RUMAG. - RUMAG Theater-Event Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Fabian Franciscus - Kleine wereld Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
René van Meurs - Hunkert De Maaspoort, Venlo
20:30
Lisa Loeb - Extase Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Rosa Da Silva - Daar moet je heen Schouwburg Odeon, Zwolle

donderdag 29 april 2021

Nienke Plas - Van de hak op de tak Zuiderstrandtheater, Den Haag
20:00
Man, man, man, de Podcast TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Johan Goossens - In het beste geval Schouwburg Lochem, Lochem
20:15
Jandino - Opgefokt Zaantheater, Zaandam
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz Dok6, Panningen
20:15
RUMAG. - RUMAG Theater-Event Theater de Blauwe Kei, Veghel
20:15
René van Meurs - Hunkert Munttheater, Weert
20:30
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Fabian Franciscus - Kleine wereld Klif 12, Den Hoorn
20:30
Rosa Da Silva - Daar moet je heen KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere

vrijdag 30 april 2021

Nienke Plas - Van de hak op de tak Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Jandino - Opgefokt Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Joosen en de Jager - Zwolle aan Zee DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
Marcel Harteveld - Weet ik veel ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak Mainstage, 's-Hertogenbosch
20:00
René van Meurs - Hunkert Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Lisa Loeb - Extase De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
LOS - Lusten en Lasten Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Renate Reijnders - Het Liefdescollege Dok6, Panningen
20:15
RUMAG. - RUMAG Theater-Event Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Pagina 31