Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Kulturhus Holten
Holten
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Theater Aan de Slinger
Houten
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Fidei et Arti
Oudenbosch
20:15
Dok6
Panningen
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
De Meenthe
Steenwijk
19:15
Agnietenhof
Tiel
21:15
Agnietenhof
Tiel
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Helsdingen
Vianen
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:15
Theater de Schuur
Zevenbergen
20:15
Swanla Theater
Zevenhuizen
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
Musis
Arnhem
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Floralis
Lisse
De Maaspoort
Venlo
Brabanthallen
's-Hertogenbosch
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theater de Kampanje
Den Helder
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Flint
Amersfoort
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Chassé Theater
Breda
Het Parochiehuis
Delden
Diligentia
Den Haag
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:15
De Nobelaer
Etten-Leur
20:00
C.C. De Werft
Geel
19:45
Simplon
Groningen
20:30
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:30
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater De Winsinghhof
Roden
Perron-3
Rosmalen
Kantine Walhalla
Rotterdam
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
21:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
19:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Munttheater
Weert
Zaantheater
Zaandam
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
21:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
19:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Posttheater
Arnhem
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Amare
Den Haag
De Toegift
Den Hoorn
Schouwburg Amphion
Doetinchem
De Meerpaal
Dronten
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Cpunt Theater
Hoofddorp
Het Kielzog
Hoogezand
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
zaterdag 15 april 2023
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Patrick Laureij - Live
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Vincent Bijlo - Laat Dat Nou Maar Aan Mij Over
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Peter Pannekoek - DNA
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Martijn Kardol - De Situatie
Kulturhus Holten, Holten
20:30
Marcel Harteveld - Voor de bui binnen
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Luan Buleshkaj - Leeuwenkind
Theater Aan de Slinger, Houten
Pieter Derks - Uit Het Niets
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Mark van de Veerdonk - Podiumbeest Ontsnapt!
Fidei et Arti, Oudenbosch
20:15
Willie Wartaal - Moederdag
Dok6, Panningen
20:00
Cabarestafette
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Thjum Arts - Tijdloos Genot
Theater Sneek, Sneek
20:15
Nienke Plas - Postnatale Expressie
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Jay Francis
De Meenthe, Steenwijk
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Agnietenhof, Tiel
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter
Agnietenhof, Tiel
20:15
Ik Ga Stuk!
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:30
Oldenhermanns - FCKED
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Jan Beuving - Restante
Helsdingen, Vianen
20:00
Lenette Van Dongen - Dat Doet Ze Anders Nooit
Zaantheater, Zaandam
20:15
Fabian Franciscus - Lekker Gezellig
Theater de Schuur, Zevenbergen
20:15
Peter Lusse - Eddie voor het leven
Swanla Theater, Zevenhuizen
zondag 16 april 2023
20:15
Herman van Veen - De voorstelling
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Murth Mossel - Zilver met 'n beetje goud
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
Ronald Goedemondt - Met Knielende Knikjes
Musis, Arnhem
20:00
Alex Vizorek
Koninklijk Circus, Brussel
maandag 17 april 2023
20:00
Arjen Lubach
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Maarten Westra Hoekzema - Toen eindelijk alles lukte
De Kleine Komedie, Amsterdam
Kees Van Amstel - Vluchtweg Altijd Vrijhouden
Theater Floralis, Lisse
Diederik Jekel - Eerste Hulp Bij Moeilijke Onderwerpen
De Maaspoort, Venlo
dinsdag 18 april 2023
Christel de Laat - Hoe dan?!
Brabanthallen, 's-Hertogenbosch
20:15
Martijn Koning - Appeltjes Schillen
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Richard Groenendijk - Voor iedereen beter
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Bert Visscher - Dat Zie Je Een Ander Niet Doen
Theater de Kampanje, Den Helder
Peter Heerschop & Viggo Waas - Er Gaat Nog Iets Heel Moois Gebeuren
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Fred van Leer - Fred van Leer en Route
Parktheater, Eindhoven
20:00
Patrick Nederkoorn - Hoogtij
Fulcotheater, IJsselstein
woensdag 19 april 2023
20:00
Fred van Leer - Fred van Leer en Route
Flint, Amersfoort
20:30
Luan Buleshkaj - Leeuwenkind
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Martijn Koning - Appeltjes Schillen
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Lenette Van Dongen - Dat Doet Ze Anders Nooit
Chassé Theater, Breda
Nathalie Baartman - SNAK
Het Parochiehuis, Delden
Andries Tunru - In Theorie
Diligentia, Den Haag
Bert Visscher - Dat Zie Je Een Ander Niet Doen
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Mark van de Veerdonk - Podiumbeest Ontsnapt!
Parktheater, Eindhoven
20:15
Ik Ga Stuk!
De Nobelaer, Etten-Leur
20:00
Wim Helsen - Niet Mijn Apen - Niet Mijn Circus
C.C. De Werft, Geel
19:45
Simplon Comedy Night
Simplon, Groningen
20:30
Victor Luis Van Es - De Lachende Derde
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
20:15
Richard Groenendijk - Voor iedereen beter
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Bas Birker - in blijde verachting
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:15
Nienke Plas - Postnatale Expressie
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Diederik Jekel - Eerste Hulp Bij Moeilijke Onderwerpen
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Marcel Harteveld - Voor de bui binnen
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:30
Lotte Velvet - Ondergrond
Lindenberg Theater, Nijmegen
Jochem Myjer - Net alsof
Theater De Winsinghhof, Roden
Kim Schuddeboom - Ongeschreven
Perron-3, Rosmalen
Jan Beuving - Restante
Kantine Walhalla, Rotterdam
20:00
Merijn Scholten - Solo
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Plien & Bianca - En nu dan?
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Fabian Franciscus - Lekker Gezellig
Theater De Lampegiet, Veenendaal
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid
De Maaspoort, Venlo
20:15
Cabarestafette
Munttheater, Weert
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Zaantheater, Zaandam
20:30
Willie Wartaal - Moederdag
Zaantheater, Zaandam
20:15
Kasper van der Laan - Warm
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
donderdag 20 april 2023
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
André Manuel - Sneu
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Willie Wartaal - Moederdag
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Ton Kas - Best of ... Ton Kas
Meervaart, Amsterdam
20:15
Martijn Koning - Appeltjes Schillen
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
René Van Meurs - 2636
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Jay Francis
Posttheater, Arnhem
Pieter Derks - Uit Het Niets
Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth - Tis hier geen hotel 2
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Ik Ga Stuk!
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Tineke Schouten - Dubbel
Amare, Den Haag
Martijn Crins - Mesthoop
De Toegift, Den Hoorn
Christel de Laat - Hoe dan?!
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Nathalie Baartman - SNAK
De Meerpaal, Dronten
20:00
Kasper van der Laan - Warm
Goudse Schouwburg, Gouda
Peter Heerschop & Viggo Waas - Er Gaat Nog Iets Heel Moois Gebeuren
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Andries Tunru - In Theorie
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Victor Luis Van Es - De Lachende Derde
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Cpunt Theater, Hoofddorp
Kees Van Amstel - Vluchtweg Altijd Vrijhouden
Het Kielzog, Hoogezand
Bert Visscher - Dat Zie Je Een Ander Niet Doen
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Peter Lusse - Eddie voor het leven
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Kommil Foo - Grind
Theater Kerkrade, Kerkrade
Henry van Loon - Jannie the Showdog
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Daphne Gakes - Ik, Daphne Gakes
Schouwburg Lochem, Lochem
20:30
Finalistentour Groninger Studenten Cabaret Festival
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Erik Van Muiswinkel - Moojen Ligjes In De Lugt
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:15
Patrick Nederkoorn - Hoogtij
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Patrick Laureij - Live
Theater de Kom, Nieuwegein