CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina 32
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
zo 05 apr
00:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
14:30
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
ma 06 apr
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
00:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
00:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
di 07 apr
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater de Kom
Nieuwegein
00:00
Fulcotheater
IJsselstein
00:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
Munttheater
Weert
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Parktheater
Eindhoven
wo 08 apr
Theaters Tilburg
Tilburg
Theater de Kom
Nieuwegein
00:00
Flint
Amersfoort
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater De Leest
Waalwijk
De Meenthe
Steenwijk
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Cultureel Centrum Heerde
Heerde
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
De Cammeleur
Dongen
20:15
De Muze
Noordwijk
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
do 09 apr
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater Sneek
Sneek
1
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
00:00
Diligentia
Den Haag
00:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
00:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Theater Walhalla
Rotterdam
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Parktheater
Eindhoven
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Leidse Schouwburg
Leiden
Podium Boxtel
Boxtel
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Theater De Klinker
Winschoten
20:15
Theater Carrousel
Ommen
20:15
De Weverij
Zierikzee
20:15
Het Musiater
Zevenaar
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Theater de Blauwe Kei
Veghel
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Het Wennekerpand
Schiedam
20:15
Markant Uden
Uden
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Theater Ins Blau
Leiden
20:30
Theaters Tilburg
Tilburg
20:30
Perron-3
Rosmalen
vr 10 apr
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Spant!
Bussum
Theater Sneek
Sneek
Scheldetheater
Terneuzen
00:00
Diligentia
Den Haag
00:00
Theater De Veste
Delft
00:00
Theater De Omval
Diemen
00:00
Theater de Kaasfabriek
Wormer
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Spiegel
Zwolle
Klif 12
Den Hoorn
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Posttheater
Arnhem
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
C.C. Parnassos
Utrecht
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen

zondag 05 april 2020

00:00
Vet Kindercabaret - Kapot VET TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
14:30
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken Kunstmin Schouwburg, Dordrecht

maandag 06 april 2020

Patrick Laureij - Nederlands Hoop Stadsschouwburg Groningen, Groningen
00:00
René van Meurs - Hunkert Oude Luxor Theater, Rotterdam
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Plien & Bianca - En nu dan? Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem

dinsdag 07 april 2020

Patrick Laureij - Nederlands Hoop Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Theater de Kom, Nieuwegein
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom Fulcotheater, IJsselstein
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee De Kleine Komedie, Amsterdam
Kasper van der Laan - 1 Kilo Munttheater, Weert
Martijn Koning - Koning van de toekomst Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Kommil Foo - Oogst Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Rayen Panday - Trigger Theater De Veste, Delft
20:15
Daan Boom - De Eerste Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Plien & Bianca - En nu dan? Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem

woensdag 08 april 2020

Henry van Loon - Onze Henry Theaters Tilburg, Tilburg
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Theater de Kom, Nieuwegein
00:00
René van Meurs - Hunkert Flint, Amersfoort
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020 Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Kasper van der Laan - 1 Kilo Schouwburg De Kring, Roosendaal
Lebbis - De Ervaring Theater De Leest, Waalwijk
Martijn Koning - Koning van de toekomst De Meenthe, Steenwijk
Best of... Ton Kas Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos” Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Lenette van Dongen - Paradijskleier Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Rayen Panday - Trigger Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue DeLaMar, Amsterdam
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk Cultureel Centrum Heerde, Heerde
20:15
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking De Cammeleur, Dongen
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken De Muze, Noordwijk
20:15
Milo Berlijn - Mens erger je niet! Theater De Willem, Papendrecht
20:30
Eva Crutzen - Try Out Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen

donderdag 09 april 2020

Henry van Loon - Onze Henry Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Sara Kroos - Verte Theater de Stoep, Spijkenisse
Foto Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Theater Sneek, Sneek
1
Rayen Panday - Trigger Stadstheater de Bond, Oldenzaal
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom Diligentia, Den Haag
00:00
René van Meurs - Hunkert Schouwburg Cuijk, Cuijk
00:00
Nathalie Baartman - Breek Schouwburg Lochem, Lochem
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020 Theater Walhalla, Rotterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1) Schouwburg Amphion, Doetinchem
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed Bijlmer Parktheater, Amsterdam
Kasper van der Laan - 1 Kilo Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Lebbis - De Ervaring Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Lenette van Dongen - Paradijskleier Parktheater, Eindhoven
Martijn Koning - Koning van de toekomst Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Best of... Ton Kas Leidse Schouwburg, Leiden
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed Podium Boxtel, Boxtel
Najib Amhali - Waar was ik? Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos” De Meenthe, Steenwijk
20:00
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue DeLaMar, Amsterdam
20:00
Oldenhermanns - Unsexed Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Plien & Bianca - En nu dan? Theaterhotel Almelo, Almelo
20:15
Fabian Franciscus - Kleine Wereld Theater De Klinker, Winschoten
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk Theater Carrousel, Ommen
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking De Weverij, Zierikzee
20:15
Meiden van LOS - Lusten en Lasten Het Musiater, Zevenaar
20:15
Fresku - Voordat het te laat is Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken Theater de Blauwe Kei, Veghel
20:15
The Silent Comedy Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Lucky Fonz III - Buiten de Lijnen Theater Ins Blau, Leiden
20:30
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht Theaters Tilburg, Tilburg
20:30
Groninger Studenten Cabaret Festival Perron-3, Rosmalen

vrijdag 10 april 2020

Henry van Loon - Onze Henry Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Sara Kroos - Verte Spant!, Bussum
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Theater Sneek, Sneek
Rayen Panday - Trigger Scheldetheater, Terneuzen
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom Diligentia, Den Haag
00:00
René van Meurs - Hunkert Theater De Veste, Delft
00:00
Marco Lopes - Wees blij Theater De Omval, Diemen
00:00
Nathalie Baartman - Breek Theater de Kaasfabriek , Wormer
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020 Theater de Bussel, Oosterhout
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1) Theater de Spiegel, Zwolle
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed Klif 12, Den Hoorn
Kasper van der Laan - 1 Kilo Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Lebbis - De Ervaring Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Najib Amhali - Waar was ik? Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos” Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Johan Goossens - Try Out C.C. Parnassos, Utrecht
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue DeLaMar, Amsterdam
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Pagina 32