CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina 32
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
di 24 mrt
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater De Lievekamp
Oss
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater aan de Schie
Schiedam
Agnietenhof
Tiel
Markant Uden
Uden
Schouwburg Venray
Venray
Het Musiater
Zevenaar
Theater de Spiegel
Zwolle
wo 25 mrt
Meervaart
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Chassé Theater
Breda
De Molenberg
Delfzijl
Diligentia
Den Haag
Theater de Kampanje
Den Helder
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater De Omval
Diemen
ATLAS Theater
Emmen
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Singer Theater
Laren
De Harmonie
Leeuwarden
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Schouwburg Ogterop
Meppel
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
De Bogaard
Sint-Truiden
Agnietenhof
Tiel
Theaters Tilburg
Tilburg
De Maaspoort
Venlo
Junushoff Theater
Wageningen
Junushoff Theater
Wageningen
Munttheater
Weert
Zaantheater
Zaandam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
do 26 mrt
C.C. De Werf
Aalst
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theaterhotel Almelo
Almelo
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Griffioen
Amstelveen
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Meervaart
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
DNK
Assen
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Kennemer Theater
Beverwijk
C.C. Ter Dilft
Bornem
Chassé Theater
Breda
La Madeleine
Brussel
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater De Veste
Delft
Diligentia
Den Haag
C.C. Westrand
Dilbeek
Schouwburg de Lawei
Drachten
Cultura
Ede
Parktheater
Eindhoven
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Het Kielzog
Hoogezand
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
De Harmonie
Leeuwarden
Het Veur Theater
Leidschendam
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Veluvine
Nunspeet
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Purmaryn
Purmerend
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Perron-3
Rosmalen
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theaters Tilburg
Tilburg
Theaters Tilburg
Tilburg
Theater de Blauwe Kei
Veghel
Theater de Schalm
Veldhoven
De Maaspoort
Venlo
Junushoff Theater
Wageningen
Munttheater
Weert
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Het Musiater
Zevenaar
Theater de Spiegel
Zwolle
vr 27 mrt
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Flint
Amersfoort
DeLaMar
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Theater de Speeldoos
Baarn
C.C. Den Herd
Bladel

dinsdag 24 maart 2020

Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Grof geschud - Lijmen Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Plien & Bianca - En nu dan? Theater De Lievekamp, Oss
Debby Petter - De liefde voorbij Schouwburg De Kring, Roosendaal
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1) Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020 Theater aan de Schie, Schiedam
Najib Amhali - Waar was ik? Agnietenhof, Tiel
Daan Boom - De Eerste Markant Uden, Uden
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue Schouwburg Venray, Venray
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken Het Musiater, Zevenaar
Martijn Koning - Koning van de toekomst Theater de Spiegel, Zwolle

woensdag 25 maart 2020

Ali B - koorts Meervaart, Amsterdam
Huub Stapel - Het Huwelijk DeLaMar, Amsterdam
Kasper van der Laan - 1 Kilo Orpheus, Apeldoorn
Mark van de Veerdonk - Geen Viking Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Urbanus - LIJ KNER GE SOP Chassé Theater, Breda
Lebbis - De Ervaring De Molenberg, Delfzijl
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid Diligentia, Den Haag
Javier Guzman - Guzmán Theater de Kampanje, Den Helder
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth Deventer Schouwburg, Deventer
Guido Weijers - Masterclass Geluk Theater De Omval, Diemen
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska ATLAS Theater, Emmen
Henry van Loon - Onze Henry De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Stefano Keizers - Sorry Baby Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Tineke Schouten - Highlights Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Marcel Hensema - Alles in de hens Singer Theater, Laren
Debby Petter - De liefde voorbij De Harmonie, Leeuwarden
Daan Boom - De Eerste Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Patrick Laureij - Nederlands Hoop Schouwburg Ogterop, Meppel
Grof geschud - Lijmen Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1) Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Kommil Foo - Oogst De Bogaard, Sint-Truiden
Najib Amhali - Waar was ik? Agnietenhof, Tiel
Pieter Derks - Voor wat het waard is Theaters Tilburg, Tilburg
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue De Maaspoort, Venlo
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken Junushoff Theater, Wageningen
Lucky Fonz III - Buiten de Lijnen Junushoff Theater, Wageningen
Rayen Panday - Trigger Munttheater, Weert
Fred van Leer - Leer van Fred Live Zaantheater, Zaandam
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020 Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer

donderdag 26 maart 2020

Stijn van de Voorde C.C. De Werf, Aalst
Nina De La Parra - Gods wegen TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Rundfunk - Todesangstschrei Theaterhotel Almelo, Almelo
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Grof geschud - Lijmen Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Guido Weijers - Masterclass Geluk Theater de Griffioen, Amstelveen
Enge Buren - BASTA! - De allerlaatste show Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Tineke Schouten - Highlights Meervaart, Amsterdam
Huub Stapel - Het Huwelijk DeLaMar, Amsterdam
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed DNK, Assen
Viggo Waas - De meestervoorspeller Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Daan Boom - De Eerste Kennemer Theater, Beverwijk
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken C.C. Ter Dilft, Bornem
Urbanus - LIJ KNER GE SOP Chassé Theater, Breda
Xander de Rycke - Bekend & Bescheiden La Madeleine, Brussel
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten Isala Theater, Capelle aan den IJssel
André Manuel - DREEJKLEZOEW Schouwburg Cuijk, Cuijk
Yora Rienstra - UP Theater De Veste, Delft
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid Diligentia, Den Haag
Kommil Foo - Oogst C.C. Westrand, Dilbeek
Best of... Ton Kas Schouwburg de Lawei, Drachten
Veldhuis & Kemper Cultura, Ede
René van Meurs - Hunkert Parktheater, Eindhoven
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Janneke de Bijl Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Claudia de Breij - NU Schouwburg Hengelo, Hengelo
Rayen Panday - Trigger Het Kielzog, Hoogezand
Ronald Goedemondt - Numero Uno Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Henry van Loon - Onze Henry De Harmonie, Leeuwarden
Meiden van LOS - Lusten en Lasten Het Veur Theater, Leidschendam
Ali B - Koorts Agora Theater Lelystad, Lelystad
Plien & Bianca - En nu dan? Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Martijn Koning - Koning van de toekomst Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Pieter Derks - Voor wat het waard is Veluvine, Nunspeet
Stefano Keizers - Sorry Baby Theater De Lievekamp, Oss
Marcel Hensema - Alles in de hens Theater de Purmaryn, Purmerend
Barrie Stevens - The Show Must Go On ECI Cultuurfabriek, Roermond
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee Schouwburg De Kring, Roosendaal
Mark van de Veerdonk - Geen Viking Perron-3, Rosmalen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1) Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Sanne Wallis de Vries - Kom Theater Geert Teis, Stadskanaal
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue Theaters Tilburg, Tilburg
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip Theaters Tilburg, Tilburg
Fred van Leer - Leer van Fred Live Theater de Blauwe Kei, Veghel
Patrick Laureij - Nederlands Hoop Theater de Schalm, Veldhoven
Thijs Kemperink De Maaspoort, Venlo
Lebbis - De Ervaring Junushoff Theater, Wageningen
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie Munttheater, Weert
Kasper van der Laan - 1 Kilo Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht Het Musiater, Zevenaar
Javier Guzman - Guzmán Theater de Spiegel, Zwolle

vrijdag 27 maart 2020

Ali B - Koorts KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Lucky Fonz III - Buiten de Lijnen KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Patrick Laureij - Nederlands Hoop (Reprise) Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Foto Fresku - Voordat het te laat is
Fresku - Voordat het te laat is Flint, Amersfoort
Huub Stapel - Het Huwelijk DeLaMar, Amsterdam
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020 Meervaart, Amsterdam
Viggo Waas - De meestervoorspeller Theater de Speeldoos, Baarn
Martijn Koning - Koning van de toekomst C.C. Den Herd, Bladel
Pagina 32