CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina 32
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 02 apr
Schouwburg Het Park
Hoorn
Singer Theater
Laren
20:00
Theater De Tuin
Leusden
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
S.C.C. De Enck
Oirschot
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
De Domijnen
Sittard
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
00:00
Agnietenhof
Tiel
Theaters Tilburg
Tilburg
20:15
Markant Uden
Uden
20:30
Werftheater
Utrecht
van Beresteyn
Veendam
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Schouwburg Venray
Venray
vr 03 apr
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
Theater Bellevue
Amsterdam
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:15
Spant!
Bussum
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Podium Hoge Woerd
De Meern
Diligentia
Den Haag
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Cultura
Ede
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
00:00
De Eendracht
Gemert
20:00
Jan van Besouw
Goirle
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
De Oosterpoort
Groningen
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
00:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:30
De Klif
Nijmegen
00:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater aan Zee/ Dorphuis
Renesse
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Agnietenhof
Tiel
20:15
Theaters Tilburg
Tilburg
20:15
Stadshoftheater Vianen
Vianen
20:00
C.C. De tippe
Vledder
20:30
Theater Ludens
Voorburg
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Het Klooster
Woerden
Zaantheater
Zaandam
1
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
00:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
za 04 apr
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
00:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
00:00
de Berchplaets
Berghem
Theater De Molen
Beuningen
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:00
Theater RhederArt
Dieren
20:00
Theater Berkelland
Eibergen
De Mattelier
Groenlo
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Theater Concordia
Haastrecht
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
C.C. Hillegom
Hillegom
20:15
Theater Gooiland
Hilversum
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Theater De Boerderij
Huizen
00:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
C.C. Myllesweerd
Mill
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
00:00
DeMess
Naarden
Het Dorpshuis
Nigtevecht
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:15
Theater De Klinker
Winschoten
20:15
Theater de Schuur
Zevenbergen
Swanla Theater
Zevenhuizen
zo 05 apr
14:30
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
00:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Comedy Club Haug
Rotterdam
ma 06 apr
20:00
Boom Chicago
Amsterdam

donderdag 02 april 2020

Lebbis - De Ervaring Singer Theater, Laren
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk Theater De Tuin, Leusden
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking S.C.C. De Enck, Oirschot
20:15
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska Theater De Willem, Papendrecht
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Ali B - Koorts Scheldetheater, Terneuzen
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom Agnietenhof, Tiel
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020 Theaters Tilburg, Tilburg
20:30
Flip Noorman - Love it! Werftheater, Utrecht
Lenette van Dongen - Paradijskleier van Beresteyn, Veendam
Kasper van der Laan - 1 Kilo Schouwburg Venray, Venray

vrijdag 03 april 2020

20:15
Rundfunk - Todesangstschrei TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Lebbis - De Ervaring KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Kasper van der Laan - 1 Kilo Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Rayen Panday - Trigger Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee Theater Bellevue, Amsterdam
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020 Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:15
Ali B - Koorts Schouwburg Cuijk, Cuijk
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed Podium Hoge Woerd, De Meern
Best of... Ton Kas Diligentia, Den Haag
Patrick Laureij - Nederlands Hoop Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
De Fransse Eijkel - Subtropique Cultura, Ede
20:30
Maartje & Kine - Hoge Noot De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? De Eendracht, Gemert
20:30
Eva Crutzen - Try Out Theater 't Pand, Gorinchem
20:15
Lucky Fonz III - Buiten de Lijnen De Oosterpoort, Groningen
20:15
Meiden van LOS - Lusten en Lasten Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
00:00
Marco Lopes - Wees blij Lindenberg Theater, Nijmegen
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom Theater de Purmaryn, Purmerend
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten Theater aan Zee/ Dorphuis, Renesse
Lenette van Dongen - Paradijskleier Oude Luxor Theater, Rotterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Theater aan de Schie, Schiedam
Martijn Koning - Koning van de toekomst Agnietenhof, Tiel
20:15
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos” Theaters Tilburg, Tilburg
20:15
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners Stadshoftheater Vianen, Vianen
20:00
Cameretten - Finalistentournee C.C. De tippe, Vledder
20:30
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht Theater Ludens, Voorburg
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk Het Klooster, Woerden
Foto Sara Kroos - Verte
Sara Kroos - Verte Zaantheater, Zaandam
1
20:15
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
00:00
René van Meurs - Hunkert Schouwburg Odeon, Zwolle

zaterdag 04 april 2020

00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee Theater Bellevue, Amsterdam
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020 Posttheater, Arnhem
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? de Berchplaets, Berghem
Rayen Panday - Trigger Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:15
Tineke Schouten - Highlights De Molenberg, Delfzijl
20:30
Cameretten - Finalistentournee Theater De Omval, Diemen
20:00
Meiden van LOS - Lusten en Lasten Theater RhederArt, Dieren
20:00
Hans Kazàn / Steven Kazàn Theater Berkelland, Eibergen
Enge Buren - BASTA! De Mattelier, Groenlo
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk Theater Concordia, Haastrecht
Kasper van der Laan - 1 Kilo Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Lebbis - De Ervaring Theater 't Speelhuis, Helmond
20:30
Oldenhermanns - Unsexed C.C. Hillegom, Hillegom
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live Theater Gooiland, Hilversum
Martijn Koning - Koning van de toekomst Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
De Fransse Eijkel - Subtropique Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Eva Crutzen - Try Out Theater De Boerderij, Huizen
00:00
René van Meurs - Hunkert Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners C.C. Myllesweerd, Mill
00:00
Marco Lopes - Wees blij DeMess, Naarden
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed Het Dorpshuis, Nigtevecht
Lenette van Dongen - Paradijskleier Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten Theater Ludens, Voorburg
20:15
Ali B - Koorts Theater De Klinker, Winschoten
20:15
Fabian Franciscus - Kleine Wereld Theater de Schuur, Zevenbergen
Anuar - EERLIJK Swanla Theater, Zevenhuizen

zondag 05 april 2020

00:00
Vet Kindercabaret - Kapot VET TheaterHotel De Oranjerie, Roermond

maandag 06 april 2020

Pagina 32