Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Theater De Tuin
Leusden
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Wilminktheater
Enschede
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
21:15
De Harmonie
Leeuwarden
19:15
De Harmonie
Leeuwarden
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Meenthe
Steenwijk
20:15
De Muze
Noordwijk
20:30
De Toegift
Den Hoorn
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:30
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Vorstin
Hilversum
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
De Eendracht
Gemert
21:15
De Harmonie
Leeuwarden
19:15
De Harmonie
Leeuwarden
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Meerpaal
Dronten
De Ogtent
Duiven
20:15
Diligentia
Den Haag
19:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Het Bolwerk
Sneek
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Kursaal Oostende
Oostende
20:15
Markant Uden
Uden
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Posttheater
Arnhem
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Theater Idea
Soest
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:15
Arto Theater
Schoonhoven
C.C Warenar
Wassenaar
20:00
Capitole
Gent
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Maagd
Bergen op Zoom
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:15
Figi Theater
Zeist
Het Barghse Huus
s-Heerenberg
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
20:15
Het Musiater
Zevenaar
Kulturhus Holten
Holten
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Noorderkerk
Sneek
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
Spant!
Bussum
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
woensdag 16 maart 2022
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater De Tuin, Leusden
20:15
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
Theater De Veste, Delft
20:15
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Jeroens Clan - Tere Zieltjes
Wilminktheater, Enschede
donderdag 17 maart 2022
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live
ATLAS Theater, Emmen
20:30
Merijn Scholten - Solo
Cpunt Theater, Hoofddorp
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter
De Harmonie, Leeuwarden
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
De Harmonie, Leeuwarden
Kasper van der Laan - 1 Kilo
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren
De Muze, Noordwijk
20:30
Fabian Franciscus - Kleine wereld
De Toegift, Den Hoorn
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
André Manuel - Sneu
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:30
Finalistentour 35ste Groninger Studenten Cabaret Festival
Het Veur Theater, Leidschendam
20:15
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Marc-Marie Huijbregts - Uitgesproken
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Tim Fransen - De Mens en Ik
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:00
Bas Birker / Emiel van der Logt / Kristel Zweers / Victor Luis van Es
Podium Victorie, Alkmaar
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even
Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Tineke Schouten - Dubbel
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Jeroens Clan - Tere Zieltjes
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Jasper van Kuijk - Tot hier en niet verder
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Plien en Bianca - En nu dan?
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:15
René van Meurs - 2636
Theater Aan de Slinger, Houten
20:30
Lotte Velvet - Ondergrond
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Lebbis - De Ziel
Theater De Willem, Papendrecht
20:00
RUMAG. - RUMAG Theater-Event
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:30
Janneke de Bijl - Dit is het nou
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
vrijdag 18 maart 2022
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Jeroens Clan - Tere Zieltjes
De Eendracht, Gemert
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter
De Harmonie, Leeuwarden
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
De Harmonie, Leeuwarden
Kasper van der Laan - 1 Kilo
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Lenette van Dongen - Paradijskleier
De Meerpaal, Dronten
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
De Ogtent, Duiven
20:15
Kamagurka & Herr Seele - The return of the comeback
Diligentia, Den Haag
19:00
Paul Haenen - Haenen brengt vreugde
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Paul Haenen - Haenen brengt vreugde
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Harrie Jekkers - Achter de Duinen
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Knock Out Comedy Crew
Het Bolwerk, Sneek
20:30
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Wilfried de Jong - Fotostudio de Jong
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Els de Schepper - Ziet ze vliegen
Kursaal Oostende, Oostende
20:15
Berthold Gunster - Omdenken: Zoals verwacht loopt alles and
Markant Uden, Uden
20:30
André Manuel - Sneu
Meervaart, Amsterdam
20:30
André Manuel - Sneu
Posttheater, Arnhem
20:00
Tineke Schouten - Dubbel
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Tim Fransen - De Mens en Ik
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Martijn Koning - Koning van de dieren
Schouwburg Lochem, Lochem
20:15
Lebbis - De Ziel
Schouwburg Ogterop, Meppel
Pieter Derks - Uit het niets
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Christel de Laat - Hoe dan?!
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Janneke de Bijl - Dit is het nou
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Yentl en de Boer - De Kampvuursessies
Theater aan de Schie, Schiedam
20:30
Kasper van Kooten - Deeltijd
Theater de Bussel, Oosterhout
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:30
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Andries Tunru - In Theorie
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen
Theater De Willem, Papendrecht
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Klooster en van der Meulen - Tijd zat!
Theater Idea, Soest
20:30
Spruijt en Opperman - Heimweeën
Theater PePijn, Den Haag
Kirsten van Teijn - (S)experiment
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
René van Meurs - 2636
Theater Zinin, Nijverdal
20:00
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:30
Lonneke Dort - Allemaal of Niemand
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
zaterdag 19 maart 2022
20:15
Marcel Harteveld - Geen idee
Arto Theater, Schoonhoven
Christel de Laat - Hoe dan?!
C.C Warenar, Wassenaar
20:00
TAFKAL - The artists formerly known as Lama's
Capitole, Gent
Jeroens Clan - Tere Zieltjes
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
Kasper van der Laan - 1 Kilo
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid
De Maagd, Bergen op Zoom
20:15
Andries Tunru - In Theorie
De Weijer, Boxmeer
20:15
Tim Fransen - De Mens en Ik
Figi Theater, Zeist
Piepschuim - Baadt het niet dan Schaadt het niet
Het Barghse Huus, s-Heerenberg
20:30
Paul Haenen - Haenen brengt vreugde
Het Evertshuis, Bodegraven
20:15
Ricky Risolles / Wieteke van Dort - Ya, dat is iets Indisch…
Het Musiater, Zevenaar
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
Kulturhus Holten, Holten
20:00
Arnout van den Bossche - Burn-out voor beginners
Kursaal Oostende, Oostende
20:15
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
Noorderkerk, Sneek
20:00
Marc-Marie Huijbregts - Uitgesproken
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Lonneke Dort - Allemaal of Niemand
Schouwburg de Lawei, Drachten
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Spant!, Bussum
20:15
Kamagurka & Herr Seele - The return of the comeback
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Pieter Derks - Uit het niets
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater aan de Schie, Schiedam