CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina 33
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
wo 23 mrt
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Drommedaris
Enkhuizen
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
do 24 mrt
De Schakel
Gilze
Jan van Besouw
Goirle
Den Enghel
Bergen op Zoom
Theater De Storm
Winterswijk
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Diligentia
Den Haag
Agnietenhof
Tiel
19:15
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
van Beresteyn
Veendam
20:30
Drommedaris
Enkhuizen
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Theater de Speeldoos
Baarn
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
21:15
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
vr 25 mrt
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
van Beresteyn
Veendam
Theater 't Speelhuis
Helmond
Schouwburg Lochem
Lochem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Diligentia
Den Haag
Schouwburg Cuijk
Cuijk
19:15
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
DRU Industriepark
Ulft
20:00
Brabanthallen
's-Hertogenbosch
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Streams Breede Beek
Nijkerk
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Hoftheater
Raalte
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:30
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
C.C. Onder de Linden
Middenbeemster
20:30
Chassé Theater
Breda
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
De Nieuwe Kolk
Assen
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:30
Theater Zuidplein
Rotterdam
21:15
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
za 26 mrt
Zaantheater
Zaandam
Toestanden op Podium
Bemmel
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater de Blauwe Kei
Veghel
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
Theater Concordia
Haastrecht
20:15
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:15
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Meervaart
Amsterdam

woensdag 23 maart 2022

20:15
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid Theater De Veste, Delft
20:15
Marc-Marie Huijbregts - Uitgesproken De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren Zaantheater, Zaandam
20:15
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Lebbis - De Ziel Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Wilfried de Jong - Fotostudio de Jong Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk Drommedaris, Enkhuizen
20:30
Lonneke Dort - Allemaal of Niemand Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht

donderdag 24 maart 2022

Christel de Laat - Hoe dan?! De Schakel, Gilze
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op Jan van Besouw, Goirle
Martijn Crins - Mesthoop Den Enghel, Bergen op Zoom
Kasper van der Laan - 1 Kilo Theater De Storm, Winterswijk
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast Schouwburg Amphion, Doetinchem
Youp van 't Hek - De laatste ronde Diligentia, Den Haag
Pieter Derks - Uit het niets Agnietenhof, Tiel
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:00
Jandino - Opgefokt Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Plien en Bianca - En nu dan? Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Tineke Schouten - Dubbel Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Berthold Gunster - Omdenken: Zoals verwacht loopt alles and Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Stefano Keizers - Hans Teeuwen Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
René van Meurs - 2636 Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid De Molenberg, Delfzijl
20:15
Marc-Marie Huijbregts - Uitgesproken De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Lebbis - De Ziel Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Lenette van Dongen - Paradijskleier van Beresteyn, Veendam
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk Drommedaris, Enkhuizen
20:30
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live Meervaart, Amsterdam
20:30
Fabian Franciscus - Kleine wereld Theater de Speeldoos, Baarn
20:30
Lotte Velvet - Ondergrond Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Oldenhermanns - FCKED Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Klooster en van der Meulen - Tijd zat! Theater PePijn, Den Haag
20:30
Merijn Scholten - Solo Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
André Manuel - Sneu Theater Walhalla, Rotterdam
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen

vrijdag 25 maart 2022

Harrie Jekkers - Achter de Duinen Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Jeroens Clan - Tere Zieltjes van Beresteyn, Veendam
Christel de Laat - Hoe dan?! Theater 't Speelhuis, Helmond
Kirsten van Teijn - (S)experiment Schouwburg Lochem, Lochem
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast Schouwburg Amphion, Doetinchem
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Youp van 't Hek - De laatste ronde Diligentia, Den Haag
Pieter Derks - Uit het niets Schouwburg Cuijk, Cuijk
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:00
TAFKAL - The artists formerly known as Lama's Chassé Theater, Breda
20:00
LOS - Lusten en Lasten DRU Industriepark, Ulft
20:00
RUMAG. - RUMAG Theater-Event Brabanthallen, 's-Hertogenbosch
20:00
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed Orpheus, Apeldoorn
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live De Maaspoort, Venlo
20:15
Beperkt Houdbaar - Canvas Streams Breede Beek, Nijkerk
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Stefano Keizers - Hans Teeuwen Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Kasper van Kooten - Deeltijd C.C Warenar, Wassenaar
20:15
Rayen Panday - Focus Meervaart, Amsterdam
20:15
René van Meurs - 2636 Hoftheater, Raalte
20:15
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid Theater de Koornbeurs, Franeker
20:15
Wilfried de Jong - Fotostudio de Jong Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Lenette van Dongen - Paradijskleier Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:30
Fabian Franciscus - Kleine wereld Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:30
Femke Vernij Posttheater, Arnhem
20:30
Lotte Velvet - Ondergrond C.C. Onder de Linden, Middenbeemster
20:30
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen Chassé Theater, Breda
20:30
Oldenhermanns - FCKED Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Nesim el Ahmadi - TaBoe! Posttheater, Arnhem
20:30
Janneke de Bijl - Dit is het nou De Nieuwe Kolk, Assen
20:30
Johan Goossens - Kleine pijntjes Theater De Omval, Diemen
20:30
Daphne Gakes - Ik, Daphne Gakes Theater PePijn, Den Haag
20:30
André Manuel - Sneu Podium Hoge Woerd, De Meern
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen

zaterdag 26 maart 2022

Harrie Jekkers - Achter de Duinen Zaantheater, Zaandam
Jeroens Clan - Tere Zieltjes Toestanden op Podium, Bemmel
Christel de Laat - Hoe dan?! MFC Kloosterhof, Hoogerheide
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast Theater de Blauwe Kei, Veghel
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
TAFKAL - The artists formerly known as Lama's Chassé Theater, Breda
20:00
Lotte Velvet - Ondergrond Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
RUMAG. - RUMAG Theater-Event Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Tineke Schouten - Dubbel Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Lebbis - De Ziel Parktheater, Eindhoven
20:15
Sjaak Bral - De Meesterkraker Theater Concordia, Haastrecht
20:15
Stefano Keizers - Hans Teeuwen De Meerpaal, Dronten
20:15
Nesim el Ahmadi - TaBoe! Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
20:15
Yentl en de Boer - De Kampvuursessies Theater De Veste, Delft
20:15
Kasper van Kooten - Deeltijd Theater Hof 88, Almelo
20:15
Rayen Panday - Focus Meervaart, Amsterdam
Pagina 33