Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
De Maagd
Bergen op Zoom
20:15
Figi Theater
Zeist
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Het Musiater
Zevenaar
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
20:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
20:30
Zaantheater
Zaandam
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Fidei et Arti
Oudenbosch
Fidei et Arti
Oudenbosch
16:00
Leidse Schouwburg
Leiden
Zaantheater
Zaandam
19:15
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
La Madeleine
Brussel
20:00
Theater Floralis
Lisse
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
21:15
Theater de Spiegel
Zwolle
Parktheater
Eindhoven
Leidse Schouwburg
Leiden
Diligentia
Den Haag
Zaantheater
Zaandam
19:15
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Perron-3
Rosmalen
21:15
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Stoep
Spijkenisse
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Parktheater
Eindhoven
Theater PePijn
Den Haag
De Muze
Noordwijk
Diligentia
Den Haag
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Drommedaris
Enkhuizen
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
De Schakel
Gilze
Jan van Besouw
Goirle
Den Enghel
Bergen op Zoom
Theater De Storm
Winterswijk
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Diligentia
Den Haag
Agnietenhof
Tiel
19:15
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
van Beresteyn
Veendam
20:30
Drommedaris
Enkhuizen
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Theater de Speeldoos
Baarn
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
21:15
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
van Beresteyn
Veendam
Theater 't Speelhuis
Helmond
Schouwburg Lochem
Lochem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Diligentia
Den Haag
zaterdag 19 maart 2022
20:15
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid
De Maagd, Bergen op Zoom
20:15
Tim Fransen - De Mens en Ik
Figi Theater, Zeist
20:15
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Lebbis - De Ziel
Theater Zinin, Nijverdal
20:15
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Kamagurka & Herr Seele - The return of the comeback
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Ricky Risolles / Wieteke van Dort - Ya, dat is iets Indisch…
Het Musiater, Zevenaar
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Theater De Willem, Papendrecht
20:30
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Paul Haenen - Haenen brengt vreugde
Het Evertshuis, Bodegraven
20:30
Lonneke Dort - Allemaal of Niemand
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Oldenhermanns - FCKED
Theater de Bussel, Oosterhout
20:30
Daphne Gakes - Ik, Daphne Gakes
Zaantheater, Zaandam
zondag 20 maart 2022
Man, man, man, de Podcast
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Christel de Laat - Hoe dan?!
Fidei et Arti, Oudenbosch
Christel de Laat - Hoe dan?!
Fidei et Arti, Oudenbosch
16:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Leidse Schouwburg, Leiden
maandag 21 maart 2022
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Zaantheater, Zaandam
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
The Umbilical Brothers
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Jan Jaap van der Wal
La Madeleine, Brussel
20:00
Rayen Panday - Focus
Theater Floralis, Lisse
20:00
Wilfried de Jong - Fotostudio de Jong
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Plien en Bianca - En nu dan?
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter
Theater de Spiegel, Zwolle
dinsdag 22 maart 2022
Christel de Laat - Hoe dan?!
Parktheater, Eindhoven
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Leidse Schouwburg, Leiden
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Diligentia, Den Haag
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Zaantheater, Zaandam
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
The Umbilical Brothers
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Jandino - Opgefokt
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Plien en Bianca - En nu dan?
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Marc-Marie Huijbregts - Uitgesproken
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Lonneke Dort - Allemaal of Niemand
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Remy Evers - Gewoon Remy
Perron-3, Rosmalen
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter
Theater de Spiegel, Zwolle
woensdag 23 maart 2022
Harrie Jekkers - Achter de Duinen
Theater de Stoep, Spijkenisse
Jeroens Clan - Tere Zieltjes
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Christel de Laat - Hoe dan?!
Parktheater, Eindhoven
Martijn Crins - Mesthoop
Theater PePijn, Den Haag
Kasper van der Laan - 1 Kilo
De Muze, Noordwijk
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Diligentia, Den Haag
Pieter Derks - Uit het niets
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
The Umbilical Brothers
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Tineke Schouten - Dubbel
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
Flint, Amersfoort
20:15
Yentl en de Boer - De Kampvuursessies
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid
Theater De Veste, Delft
20:15
Marc-Marie Huijbregts - Uitgesproken
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren
Zaantheater, Zaandam
20:15
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Lebbis - De Ziel
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Wilfried de Jong - Fotostudio de Jong
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Drommedaris, Enkhuizen
20:30
Lonneke Dort - Allemaal of Niemand
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
donderdag 24 maart 2022
Christel de Laat - Hoe dan?!
De Schakel, Gilze
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Jan van Besouw, Goirle
Martijn Crins - Mesthoop
Den Enghel, Bergen op Zoom
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater De Storm, Winterswijk
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Diligentia, Den Haag
Pieter Derks - Uit het niets
Agnietenhof, Tiel
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:00
The Umbilical Brothers
Parktheater, Eindhoven
20:00
Jandino - Opgefokt
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Plien en Bianca - En nu dan?
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Tineke Schouten - Dubbel
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Berthold Gunster - Omdenken: Zoals verwacht loopt alles and
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
René van Meurs - 2636
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid
De Molenberg, Delfzijl
20:15
Marc-Marie Huijbregts - Uitgesproken
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Lebbis - De Ziel
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Lenette van Dongen - Paradijskleier
van Beresteyn, Veendam
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Drommedaris, Enkhuizen
20:30
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live
Meervaart, Amsterdam
20:30
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Theater de Speeldoos, Baarn
20:30
Lotte Velvet - Ondergrond
Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Oldenhermanns - FCKED
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Klooster en van der Meulen - Tijd zat!
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Merijn Scholten - Solo
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
André Manuel - Sneu
Theater Walhalla, Rotterdam
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
vrijdag 25 maart 2022
Harrie Jekkers - Achter de Duinen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Jeroens Clan - Tere Zieltjes
van Beresteyn, Veendam
Christel de Laat - Hoe dan?!
Theater 't Speelhuis, Helmond
Kirsten van Teijn - (S)experiment
Schouwburg Lochem, Lochem
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Diligentia, Den Haag