Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Agnietenhof
Tiel
Theater Zuidplein
Rotterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater 't Speelhuis
Helmond
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Stadsschouwburg Kortrijk
Kortrijk
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Flint
Amersfoort
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Dorpshuis 't Zoetzand
Beusichem
Zaantheater
Zaandam
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
Theater De Veste
Delft
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Mimik
Deventer
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Het Wennekerpand
Schiedam
20:15
Diligentia
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:30
Wilminktheater
Enschede
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater Zuidplein
Rotterdam
21:15
Theater Sneek
Sneek
19:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
Theater Concordia
Enschede
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Theater aan de Brink
laren
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Schouwburg Ogterop
Meppel
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Hoftheater
Raalte
20:15
Het Klooster
Woerden
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
De Oosterpoort
Groningen
20:15
De Maaspoort
Venlo
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Harmonie
Leeuwarden
De Domijnen
Sittard
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Concertgebouw
Brugge
20:30
Chassé Theater
Breda
Capitole
Gent
20:00
BREStheater
Brielle
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:15
Theater Kulturhus
Borne
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
zaterdag 28 januari 2023
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Andries Tunru - In Theorie
Agnietenhof, Tiel
zondag 29 januari 2023
Ronald Goedemondt - Met Knielende Knikjes
Theater Zuidplein, Rotterdam
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Leidse Schouwburg, Leiden
maandag 30 januari 2023
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
dinsdag 31 januari 2023
20:00
Fred van Leer - Fred van Leer en Route
Theater de Kampanje, Den Helder
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Theater 't Speelhuis, Helmond
Paul de Leeuw - 60? We zien wel…
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Lieven Scheire - Artificiële Intelligentie
Stadsschouwburg Kortrijk, Kortrijk
20:00
Kyan Khojandi
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Jandino Asporaat - Judeska Airlines
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Jon van Eerd - Zo Vader Zo Zoon
Flint, Amersfoort
Jan Beuving - Restante
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Jay Francis
Dorpshuis 't Zoetzand, Beusichem
woensdag 01 februari 2023
Pieter Derks - Uit Het Niets
Zaantheater, Zaandam
20:15
Nienke Plas - Postnatale Expressie
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:00
Murth Mossel - Zilver met 'n beetje goud
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Jay Francis
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Richard Groenendijk - Voor iedereen beter
Theater De Veste, Delft
Paulien Cornelisse - Aanstalten
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Thjum Arts - Tijdloos Genot
Theater de Griffioen, Amstelveen
Alex Agnew - Wake me up when it's over
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Wim Helsen - Niet mijn apen, niet mijn circus
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Ronald Goedemondt - Met Knielende Knikjes
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:15
n00b speelt n00b
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
René Van Meurs - 2636
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Paul de Leeuw - 60? We zien wel…
Parktheater, Eindhoven
20:00
Martijn Koning - Appeltjes Schillen
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even
Mimik, Deventer
20:15
Tineke Schouten - Dubbel
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Kyan Khojandi
Koninklijk Circus, Brussel
Peter Heerschop & Viggo Waas - Er Gaat Nog Iets Heel Moois Gebeuren
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Janneke de Bijl - Dit is het nou
Het Wennekerpand, Schiedam
20:15
Johan Goossens - Kleine pijntjes
Diligentia, Den Haag
Jan Beuving - Restante
De Kleine Komedie, Amsterdam
Bert Visscher - Dat Zie Je Een Ander Niet Doen
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Jon van Eerd - Zo Vader Zo Zoon
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Nilgün Yerli - Tinderella
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Fred van Leer - Fred van Leer en Route
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
donderdag 02 februari 2023
20:00
Martijn Koning - Appeltjes Schillen
Zaantheater, Zaandam
20:30
André Manuel - Sneu
Wilminktheater, Enschede
20:30
Johan Goossens - Kleine pijntjes
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:15
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Nina De La Parra & Sanne Landvreugd - Bloodbitches
Theater Zuidplein, Rotterdam
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter
Theater Sneek, Sneek
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Theater Sneek, Sneek
20:15
Richard Groenendijk - Voor iedereen beter
Theater De Willem, Papendrecht
Pieter Derks - Uit Het Niets
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Berthold Gunster - Omdenken: Zoals verwacht loopt alles and
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth - Tis hier geen hotel 2
Theater de Stoep, Spijkenisse
Christel de Laat - Hoe dan?!
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:30
Lisa Ostermann - Met Z'n Allen
Theater Concordia, Enschede
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Peter Lusse - Eddie voor het leven
Theater aan de Brink, laren
20:15
Ik Ga Stuk!
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Andries Tunru - In Theorie
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:30
Edson Da Graça - Zoals het hoort
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Van Der Laan & Woe - Ng
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Wim Helsen - Niet mijn apen, niet mijn circus
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Kirsten van Teijn - (S)experiment
Schouwburg Ogterop, Meppel
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
René Van Meurs - 2636
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Paul de Leeuw - 60? We zien wel…
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Oldenhermanns - FCKED
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Tineke Schouten - Dubbel
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Ik Ga Stuk!
Hoftheater, Raalte
20:15
Kasper van der Laan - Warm
Het Klooster, Woerden
20:00
Comedy Night
Hedon, Zwolle
20:00
Kasper van Kooten - Van Kooten en de beat
Fulcotheater, IJsselstein
20:15
De Sekszusjes - Ongelikt
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Remy Evers - Gewoon Remy
De Maaspoort, Venlo
Jan Beuving - Restante
De Kleine Komedie, Amsterdam
Bert Visscher - Dat Zie Je Een Ander Niet Doen
De Harmonie, Leeuwarden
Martijn Crins - Mesthoop
De Domijnen, Sittard
20:15
Patrick Laureij - Live
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Janneke de Bijl - Dit is het nou
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Alex Agnew - Wake me up when it's over
Concertgebouw, Brugge
20:30
Rayen Panday - Focus
Chassé Theater, Breda
Philippe Geubels - Geubels Gaat In Bad
Capitole, Gent
20:00
Willie Wartaal - Moederdag
BREStheater, Brielle
vrijdag 03 februari 2023
Kim Schuddeboom - Ongeschreven
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:30
Merijn Scholten - Solo
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Willie Wartaal - Moederdag
Theater Ludens, Voorburg
20:15
André Manuel - Sneu
Theater Kulturhus, Borne
20:15
Fabian Franciscus - Lekker Gezellig
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Richard Groenendijk - Voor iedereen beter
Theater de Stoep, Spijkenisse
Martijn Kardol - De Situatie
Theater de Spiegel, Zwolle
20:30
Thjum Arts - Tijdloos Genot
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Nilgün Yerli - Tinderella
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:30
Kasper van Kooten - Van Kooten en de beat
Theater de Kampanje, Den Helder
Christel de Laat - Hoe dan?!
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:30
Aron Elstak - Toetje!
Theater de Bussel, Oosterhout
Ronald Snijders - Een avond met mij
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Nina De La Parra & Sanne Landvreugd - Bloodbitches
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Jon van Eerd - Zo Vader Zo Zoon
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth - Tis hier geen hotel 2
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Van Der Laan & Woe - Ng
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem