Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater De Storm
Winterswijk
Schouwburg Odeon
Zwolle
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater Zuidplein
Rotterdam
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Flint
Amersfoort
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Dorpshuis 't Zoetzand
Beusichem
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Stadsschouwburg Kortrijk
Kortrijk
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Mimik
Deventer
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
De Harmonie
Leeuwarden
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Het Wennekerpand
Schiedam
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater de Schalm
Veldhoven
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Zaantheater
Zaandam
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theaterhotel Almelo
Almelo
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Chassé Theater
Breda
20:00
BREStheater
Brielle
Concertgebouw
Brugge
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Wilminktheater
Enschede
20:30
Theater Concordia
Enschede
Capitole
Gent
20:15
De Oosterpoort
Groningen
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Theater aan de Brink
laren
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Hoftheater
Raalte
Theater Zuidplein
Rotterdam
De Domijnen
Sittard
19:15
Theater Sneek
Sneek
21:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Het Klooster
Woerden
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Hedon
Zwolle
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kattendans
Bergeijk
20:15
De Kattendans
Bergeijk
20:15
Theater Kulturhus
Borne
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:15
Spant!
Bussum
19:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
21:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Mimik
Deventer
20:15
C.C. De Voorste Vennen Drunen
Drunen
20:15
Cultura
Ede
zaterdag 28 januari 2023
Nathalie Baartman - SNAK
Theater De Storm, Winterswijk
Peter Heerschop & Viggo Waas - Er Gaat Nog Iets Heel Moois Gebeuren
Schouwburg Odeon, Zwolle
zondag 29 januari 2023
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Leidse Schouwburg, Leiden
Ronald Goedemondt - Met Knielende Knikjes
Theater Zuidplein, Rotterdam
maandag 30 januari 2023
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
dinsdag 31 januari 2023
Paul de Leeuw - 60? We zien wel…
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Jon van Eerd - Zo Vader Zo Zoon
Flint, Amersfoort
Jan Beuving - Restante
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Jay Francis
Dorpshuis 't Zoetzand, Beusichem
20:00
Kyan Khojandi
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Jandino Asporaat - Judeska Airlines
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Fred van Leer - Fred van Leer en Route
Theater de Kampanje, Den Helder
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Lieven Scheire - Artificiële Intelligentie
Stadsschouwburg Kortrijk, Kortrijk
woensdag 01 februari 2023
20:30
Thjum Arts - Tijdloos Genot
Theater de Griffioen, Amstelveen
Jan Beuving - Restante
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Martijn Koning - Appeltjes Schillen
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Kyan Khojandi
Koninklijk Circus, Brussel
20:15
Richard Groenendijk - Voor iedereen beter
Theater De Veste, Delft
20:15
Johan Goossens - Kleine pijntjes
Diligentia, Den Haag
20:00
Jay Francis
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even
Mimik, Deventer
20:15
Tineke Schouten - Dubbel
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Paul de Leeuw - 60? We zien wel…
Parktheater, Eindhoven
20:15
Jon van Eerd - Zo Vader Zo Zoon
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Nilgün Yerli - Tinderella
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Bert Visscher - Dat Zie Je Een Ander Niet Doen
De Harmonie, Leeuwarden
Alex Agnew - Wake me up when it's over
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
René Van Meurs - 2636
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
n00b speelt n00b
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Murth Mossel - Zilver met 'n beetje goud
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Janneke de Bijl - Dit is het nou
Het Wennekerpand, Schiedam
20:00
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Wim Helsen - Niet mijn apen, niet mijn circus
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Fred van Leer - Fred van Leer en Route
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Paulien Cornelisse - Aanstalten
Theater de Schalm, Veldhoven
Peter Heerschop & Viggo Waas - Er Gaat Nog Iets Heel Moois Gebeuren
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Nienke Plas - Postnatale Expressie
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Pieter Derks - Uit Het Niets
Zaantheater, Zaandam
Ronald Goedemondt - Met Knielende Knikjes
Schouwburg Odeon, Zwolle
donderdag 02 februari 2023
20:30
Johan Goossens - Kleine pijntjes
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Ik Ga Stuk!
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Theaterhotel Almelo, Almelo
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
René Van Meurs - 2636
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Jan Beuving - Restante
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Rayen Panday - Focus
Chassé Theater, Breda
20:00
Willie Wartaal - Moederdag
BREStheater, Brielle
Alex Agnew - Wake me up when it's over
Concertgebouw, Brugge
20:15
Tineke Schouten - Dubbel
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
André Manuel - Sneu
Wilminktheater, Enschede
20:30
Lisa Ostermann - Met Z'n Allen
Theater Concordia, Enschede
Philippe Geubels - Geubels Gaat In Bad
Capitole, Gent
20:15
De Sekszusjes - Ongelikt
De Oosterpoort, Groningen
Pieter Derks - Uit Het Niets
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Janneke de Bijl - Dit is het nou
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Oldenhermanns - FCKED
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Paul de Leeuw - 60? We zien wel…
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Patrick Laureij - Live
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Kasper van Kooten - Van Kooten en de beat
Fulcotheater, IJsselstein
20:15
Wim Helsen - Niet mijn apen, niet mijn circus
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Peter Lusse - Eddie voor het leven
Theater aan de Brink, laren
Bert Visscher - Dat Zie Je Een Ander Niet Doen
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Kirsten van Teijn - (S)experiment
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Van Der Laan & Woe - Ng
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Andries Tunru - In Theorie
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Richard Groenendijk - Voor iedereen beter
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Ik Ga Stuk!
Hoftheater, Raalte
Nina De La Parra & Sanne Landvreugd - Bloodbitches
Theater Zuidplein, Rotterdam
Martijn Crins - Mesthoop
De Domijnen, Sittard
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Theater Sneek, Sneek
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter
Theater Sneek, Sneek
20:15
Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth - Tis hier geen hotel 2
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Edson Da Graça - Zoals het hoort
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Christel de Laat - Hoe dan?!
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Remy Evers - Gewoon Remy
De Maaspoort, Venlo
20:15
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Berthold Gunster - Omdenken: Zoals verwacht loopt alles and
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Kasper van der Laan - Warm
Het Klooster, Woerden
20:00
Martijn Koning - Appeltjes Schillen
Zaantheater, Zaandam
20:00
Comedy Night
Hedon, Zwolle
vrijdag 03 februari 2023
20:30
Merijn Scholten - Solo
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Nina De La Parra & Sanne Landvreugd - Bloodbitches
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Ronald Snijders - Een avond met mij
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Tineke Schouten - Dubbel
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Edson Da Graça - Zoals het hoort
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
20:15
Erik Van Muiswinkel - Moojen Ligjes In De Lugt
De Kleine Komedie, Amsterdam
Martijn Crins - Mesthoop
De Kattendans, Bergeijk
20:15
n00b speelt n00b
De Kattendans, Bergeijk
20:15
André Manuel - Sneu
Theater Kulturhus, Borne
20:15
Spruijt en Opperman - Heimweeën
De Weijer, Boxmeer
20:15
Janneke de Bijl - Dit is het nou
Spant!, Bussum
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Schouwburg Cuijk, Cuijk
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Mouna Laroussi - Fatima
Diligentia, Den Haag
20:30
Kasper van Kooten - Van Kooten en de beat
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Kasper van der Laan - Warm
Mimik, Deventer
20:15
Oldenhermanns - FCKED
C.C. De Voorste Vennen Drunen, Drunen
20:15
Johan Goossens - Kleine pijntjes
Cultura, Ede