CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina 34
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
wo 18 mrt
00:00
Theater Hof 88
Almelo
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Schouwburg de Lawei
Drachten
Luctor et Emergo
Rilland
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:15
De Domijnen
Sittard
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
De Meenthe
Steenwijk
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
De Smeltkroes
Maarheeze
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
do 19 mrt
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
00:00
Zaantheater
Zaandam
00:00
Schouwburg Venray
Venray
00:00
Goudse Schouwburg
Gouda
00:00
MFC De Pluk
Geldermalsen
00:00
Theater Hof 88
Almelo
Theater Idea
Soest
Theater Bellevue
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Theater Aan de Slinger
Houten
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Leidse Schouwburg
Leiden
Stadsschouwburg Mechelen
Mechelen
Kennemer Theater
Beverwijk
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
DNK
Assen
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Koningshof
Maassluis
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
De Weverij
Zierikzee
20:15
Theater aan de Brink
laren
20:15
De Kattendans
Bergeijk
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
C.C. Nesterlé
Nistelrode
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
Theater Peeriscoop
Gorinchem
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
vr 20 mrt
De Kleine Komedie
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Podium Boxtel
Boxtel
00:00
Schouwburg Lochem
Lochem
00:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
00:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
00:00
Theater Walhalla
Rotterdam
00:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater Bellevue
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Fransche School Culemborg
Culemborg
Podium Hoge Woerd
De Meern
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater De Leest
Waalwijk
De Warande
Turnhout
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater Kulturhus
Borne
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:15
De Muze
Noordwijk
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
C.C. Onderling Genoegen
Duiven
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
S.C.C. De Enck
Oirschot
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
De Poorterij
Zaltbommel
20:15
Munttheater
Weert
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
20:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem

woensdag 18 maart 2020

00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee Theater Hof 88, Almelo
André Manuel - DREEJKLEZOEW De Kleine Komedie, Amsterdam
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020 Theater Bellevue, Amsterdam
Kasper van der Laan - 1 Kilo Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Lebbis - De Ervaring Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Lenette van Dongen - Paradijskleier Schouwburg de Lawei, Drachten
Martijn Koning - Koning van de toekomst Luctor et Emergo, Rilland
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Milo Berlijn - Mens erger je niet! TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed Schouwburg Venray, Venray
20:00
Stefano Keizers - Sorry Baby Scheldetheater, Terneuzen
20:15
Barrie Stevens - The Show Must Go On De Domijnen, Sittard
20:15
Ali B - Koorts Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken Flint, Amersfoort
20:15
Viggo Waas - De meestervoorspeller De Meenthe, Steenwijk
20:30
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos” Theater De Omval, Diemen
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk De Smeltkroes, Maarheeze
20:30
Daan Boom - De Eerste Theater Walhalla, Rotterdam

donderdag 19 maart 2020

Henry van Loon - Onze Henry Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom Zaantheater, Zaandam
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? Schouwburg Venray, Venray
00:00
René van Meurs - Hunkert Goudse Schouwburg, Gouda
00:00
Marco Lopes - Wees blij MFC De Pluk, Geldermalsen
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee Theater Hof 88, Almelo
André Manuel - DREEJKLEZOEW Theater Idea, Soest
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020 Theater Bellevue, Amsterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1) Meervaart, Amsterdam
Kasper van der Laan - 1 Kilo Theater Aan de Slinger, Houten
Lebbis - De Ervaring Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Lenette van Dongen - Paradijskleier Leidse Schouwburg, Leiden
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid Stadsschouwburg Mechelen, Mechelen
Best of... Ton Kas Kennemer Theater, Beverwijk
Najib Amhali - Waar was ik? Zuiderstrandtheater, Den Haag
20:00
Meiden van LOS - Lusten en Lasten Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Plien & Bianca - En nu dan? DNK, Assen
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Stefano Keizers - Sorry Baby Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos” Koningshof, Maassluis
20:15
Anuar - EERLIJK De Weverij, Zierikzee
20:15
Fabian Franciscus - Kleine Wereld Theater aan de Brink, laren
20:15
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten De Kattendans, Bergeijk
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk C.C. Nesterlé, Nistelrode
20:15
Daan Boom - De Eerste Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Oldenhermanns - Unsexed Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:30
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Marc de Hond - Voortschrijdend Inzicht De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Enge Buren - BASTA! Theater Peeriscoop, Gorinchem
20:30
Ali B - Koorts Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip Theater Walhalla, Rotterdam

vrijdag 20 maart 2020

Sara Kroos - Verte De Kleine Komedie, Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Guido Weijers - Masterclass Geluk Podium Boxtel, Boxtel
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom Schouwburg Lochem, Lochem
00:00
René van Meurs - Hunkert Theater Het Kruispunt, Barendrecht
00:00
Marco Lopes - Wees blij Theater Zuidplein, Rotterdam
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee Theater Walhalla, Rotterdam
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken Schouwburg Het Park, Hoorn
André Manuel - DREEJKLEZOEW Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020 Theater Bellevue, Amsterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1) Meervaart, Amsterdam
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed Fransche School Culemborg, Culemborg
Kasper van der Laan - 1 Kilo Podium Hoge Woerd, De Meern
Lebbis - De Ervaring Schouwburg Het Park, Hoorn
Lenette van Dongen - Paradijskleier Theaterhotel Almelo, Almelo
Martijn Koning - Koning van de toekomst Theater De Leest, Waalwijk
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid De Warande, Turnhout
Best of... Ton Kas Deventer Schouwburg, Deventer
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht Theater Kulturhus, Borne
De Fransse Eijkel - Subtropique Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak Wilminktheater, Enschede
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Stefano Keizers - Sorry Baby Schouwburg Venray, Venray
20:15
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos” De Muze, Noordwijk
20:15
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten C.C. Onderling Genoegen, Duiven
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Barrie Stevens - The Show Must Go On S.C.C. De Enck, Oirschot
20:15
Ali B - Koorts Theater Sneek, Sneek
20:15
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk Flint, Amersfoort
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed De Poorterij, Zaltbommel
20:15
The Silent Comedy Munttheater, Weert
20:15
Spruijt & Opperman - Heimweeën Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth Theater Zinin, Nijverdal
20:30
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners Schouwburg Amphion, Doetinchem
Pagina 34