Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater de Schalm
Veldhoven
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
DNK
Assen
Diligentia
Den Haag
Het Veur Theater
Leidschendam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Perron-3
Rosmalen
Theater de Purmaryn
Purmerend
Het Musiater
Zevenaar
Junushoff Theater
Wageningen
C.C. Westrand
Dilbeek
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Spiegel
Zwolle
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
DeLaMar
Amsterdam
De Harmonie
Leeuwarden
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Kennemer Theater
Beverwijk
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg de Lawei
Drachten
C.C. Ter Dilft
Bornem
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Munttheater
Weert
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Speeldoos
Baarn
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Schouwburg Ogterop
Meppel
Koningshof
Maassluis
Theater De Storm
Winterswijk
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater De Veste
Delft
Theater aan de Schie
Schiedam
Chassé Theater
Breda
De Muze
Noordwijk
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
S.C.C. De Ruchte
Someren
Theater PePijn
Den Haag
Het Veur Theater
Leidschendam
C.C. Den Herd
Bladel
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Odeon
Zwolle
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Meervaart
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
C.C. Westrand
Dilbeek
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Bussel
Oosterhout
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Schouwburg Odeon
Zwolle
Theater 't Pand
Gorinchem
DeLaMar
Amsterdam
Posthuis Theater
Heerenveen
Schouwburg De Kring
Roosendaal
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Flint
Amersfoort
Schouwburg Venray
Venray
Het Diekhuus
Middelharnis
De Domijnen
Sittard
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Cultura
Ede
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Podium Boxtel
Boxtel
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Bussel
Oosterhout
Markant Uden
Uden
Zaantheater
Zaandam
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Luctor et Emergo
Rilland
Theater de Kampanje
Den Helder
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
De Weijer
Boxmeer
Theater De Veste
Delft
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater De Tuin
Leusden
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Agnietenhof
Tiel
Theater Gooiland
Hilversum
Theater Zinin
Nijverdal
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Fidei et Arti
Oudenbosch
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater Hofpoort
Coevorden
Theater de Stoep
Spijkenisse
Diligentia
Den Haag
C.C. Maasmechelen
Maasmechelen
donderdag 26 maart 2020
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Theater de Schalm, Veldhoven
Nina De La Parra - Gods wegen
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
DNK, Assen
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Diligentia, Den Haag
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Het Veur Theater, Leidschendam
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Perron-3, Rosmalen
Marcel Hensema - Alles in de hens
Theater de Purmaryn, Purmerend
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
Het Musiater, Zevenaar
Lebbis - De Ervaring
Junushoff Theater, Wageningen
Kommil Foo - Oogst
C.C. Westrand, Dilbeek
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Javier Guzman - Guzmán
Theater de Spiegel, Zwolle
Janneke de Bijl
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Huub Stapel - Het Huwelijk
DeLaMar, Amsterdam
Henry van Loon - Onze Henry
De Harmonie, Leeuwarden
Grof geschud - Lijmen
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Enge Buren - BASTA! - De allerlaatste show
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Daan Boom - De Eerste
Kennemer Theater, Beverwijk
Claudia de Breij - NU
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Best of... Ton Kas
Schouwburg de Lawei, Drachten
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
C.C. Ter Dilft, Bornem
Barrie Stevens - The Show Must Go On
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Munttheater, Weert
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Ali B - Koorts
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater de Griffioen, Amstelveen
vrijdag 27 maart 2020
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Theater de Speeldoos, Baarn
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Stefano Keizers - Sorry Baby
Schouwburg Ogterop, Meppel
Spruijt & Opperman - Heimweeën
Koningshof, Maassluis
Sara Kroos - Verte
Theater De Storm, Winterswijk
Sanne Wallis de Vries - Kom
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater De Veste, Delft
René van Meurs - Hunkert
Theater aan de Schie, Schiedam
Rayen Panday - Trigger
Chassé Theater, Breda
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Muze, Noordwijk
Patrick Laureij - Nederlands Hoop (Reprise)
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
S.C.C. De Ruchte, Someren
Nathalie Baartman - Breek
Theater PePijn, Den Haag
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Het Veur Theater, Leidschendam
Martijn Koning - Koning van de toekomst
C.C. Den Herd, Bladel
Marcel Hensema - Alles in de hens
Schouwburg de Lawei, Drachten
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
Schouwburg Odeon, Zwolle
Lonneke Dort - Na de lieve vrede
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Meervaart, Amsterdam
Lebbis - De Ervaring
Diligentia, Den Haag
Kommil Foo - Oogst
C.C. Westrand, Dilbeek
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater de Purmaryn, Purmerend
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater de Bussel, Oosterhout
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Schouwburg Odeon, Zwolle
Jan van Maanen - Grand Cru
Theater 't Pand, Gorinchem
Huub Stapel - Het Huwelijk
DeLaMar, Amsterdam
Henry van Loon - Onze Henry
Posthuis Theater, Heerenveen
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Groninger Studenten Cabaret Festival
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Fresku - Voordat het te laat is
Flint, Amersfoort
Enge Buren - BASTA!
Schouwburg Venray, Venray
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Het Diekhuus, Middelharnis
Debby Petter - De liefde voorbij
De Domijnen, Sittard
De Fransse Eijkel - Subtropique
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Daan Boom - De Eerste
Cultura, Ede
Claudia de Breij - NU
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Cameretten - Finalistentournee
Podium Boxtel, Boxtel
Best of... Ton Kas
Theater de Kampanje, Den Helder
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Theater de Bussel, Oosterhout
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Markant Uden, Uden
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Zaantheater, Zaandam
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Ali B - Koorts
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Luctor et Emergo, Rilland
zaterdag 28 maart 2020
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Theater de Kampanje, Den Helder
Tineke Schouten - Highlights
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Stefano Keizers - Sorry Baby
De Weijer, Boxmeer
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater De Veste, Delft
René van Meurs - Hunkert
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Theater De Tuin, Leusden
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Oldenhermanns - Unsexed
Agnietenhof, Tiel
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater Gooiland, Hilversum
Nathalie Baartman - Breek
Theater Zinin, Nijverdal
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Fidei et Arti, Oudenbosch
Marcel Hensema - Alles in de hens
Leidse Schouwburg, Leiden
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
Theater Hofpoort, Coevorden
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Theater de Stoep, Spijkenisse
Lebbis - De Ervaring
Diligentia, Den Haag
Kommil Foo - Oogst
C.C. Maasmechelen, Maasmechelen