CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina 35
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 16 mrt
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
21:15
Theater aan de Schie
Schiedam
vr 17 mrt
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Podium Boxtel
Boxtel
C.C. De Pas
Heesch
De Machinefabriek
Coevorden
Agnietenhof
Tiel
Singer Theater
Laren
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Capitole
Gent
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Kulturhus Holten
Holten
20:15
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Flint
Amersfoort
20:30
ATLAS Theater
Emmen
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
De Nieuwe Kolk
Assen
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
DeMess
Naarden
20:30
Het Trefpunt
Warmond
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Theater de Liefde
Haarlem
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
za 18 mrt
Theater De Leest
Waalwijk
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
Theater de Schalm
Veldhoven
De hoogte
Winsum
Gashouder
Dedemsvaart
Figi Theater
Zeist
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
De Oosterpoort
Groningen
20:15
Hoftheater
Raalte
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Theater Concordia
Haastrecht
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Bon theater
Medemblik
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Theater de Liefde
Haarlem
20:30
Theater de Liefde
Haarlem
20:30
Agora Theater Druten
Druten
21:00
C.C. Bacchus
Aalsmeer
zo 19 mrt
DNK
Assen
15:00
Posttheater
Arnhem
ma 20 mrt
19:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
21:15
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
di 21 mrt
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
21:00
Theater Bellevue
Amsterdam
wo 22 mrt
De Kattendans
Bergeijk
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
G.C. De Wildeman
Herent
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater De Veste
Delft
20:30
De Kleine Willem
Enschede
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Junushoff Theater
Wageningen

donderdag 16 maart 2023

20:30
Nilgün Yerli - Tinderella Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Amsterdams Kleinkunst Festival Halve Finalistentournee Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter Theater aan de Schie, Schiedam

vrijdag 17 maart 2023

Max van den Burg - Cultureel erfgoed Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Kirsten van Teijn - (S)experiment Podium Boxtel, Boxtel
Christel de Laat - Hoe dan?! C.C. De Pas, Heesch
Nathalie Baartman - SNAK De Machinefabriek, Coevorden
Youp van 't Hek - De laatste ronde Agnietenhof, Tiel
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast Singer Theater, Laren
Pieter Derks - Uit Het Niets Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
TAFKAL Capitole, Gent
20:00
Fred van Leer - Fred van Leer en Route Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Henny Huisman - het achterste van mijn tong Agnietenhof, Tiel
20:00
Nienke Plas - Postnatale Expressie Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Wim Helsen - Niet mijn apen, niet mijn circus Wilminktheater, Enschede
20:00
Patrick Laureij - Live Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
André Manuel - Sneu Kulturhus Holten, Holten
20:15
Tineke Schouten - Dubbel Schouwburg Venray, Venray
20:15
Van Der Laan & Woe - Ng Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Fabian Franciscus - Lekker Gezellig Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
Jandino Asporaat - Judeska Airlines Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Berthold Gunster - Omdenken: Zoals verwacht loopt alles and Junushoff Theater, Wageningen
20:15
René Van Meurs - 2636 Theater Sneek, Sneek
20:15
Thjum Arts - Tijdloos Genot Fransche School Culemborg, Culemborg
20:15
Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth - Tis hier geen hotel 2 Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Martijn Koning - Appeltjes Schillen Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Kasper van der Laan - Warm Diligentia, Den Haag
20:15
Lenette Van Dongen - Dat Doet Ze Anders Nooit Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Erik Van Muiswinkel - Moojen Ligjes In De Lugt Flint, Amersfoort
20:30
Ik Ga Stuk! ATLAS Theater, Emmen
20:30
n00b speelt n00b Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Niet Schieten! - Mannen van niks Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Bas Birker - in blijde verachting Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
Cameretten - Finalistentournee Theater De Omval, Diemen
20:30
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Edson Da Graça - Zoals het hoort De Nieuwe Kolk, Assen
20:30
Femke Vernij - Op Volle Kracht Theater PePijn, Den Haag
20:30
Lotte Velvet - Ondergrond DeMess, Naarden
20:30
LOS muziektheater - Lusten en Lasten Het Trefpunt, Warmond
20:30
Nilgün Yerli - Tinderella Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Peter Lusse - Eddie voor het leven Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:30
Willie Wartaal - Moederdag Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Amsterdams Kleinkunst Festival Halve Finalistentournee Theater de Liefde, Haarlem
20:30
Merijn Scholten - Solo Schouwburg Amphion, Doetinchem

zaterdag 18 maart 2023

Kirsten van Teijn - (S)experiment Theater De Leest, Waalwijk
Christel de Laat - Hoe dan?! Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Martijn Crins - Mesthoop Theater de Schalm, Veldhoven
Jan Beuving - Restante De hoogte, Winsum
Nathalie Baartman - SNAK Gashouder, Dedemsvaart
Pieter Derks - Uit Het Niets Figi Theater, Zeist
20:00
Jandino Asporaat - Judeska Airlines Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
René Van Meurs - 2636 Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Jon van Eerd - Zo Vader Zo Zoon Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth - Tis hier geen hotel 2 Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Martijn Koning - Appeltjes Schillen Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Lenette Van Dongen - Dat Doet Ze Anders Nooit Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Niet Schieten! - Mannen van niks Hoftheater, Raalte
20:15
Van Der Laan & Woe - Ng Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Cameretten - Finalistentournee Theater Concordia, Haastrecht
20:15
Nienke Plas - Postnatale Expressie Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Wim Helsen - Niet mijn apen, niet mijn circus Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Patrick Laureij - Live De Maaspoort, Venlo
20:15
Merijn Scholten - Solo Bon theater, Medemblik
20:15
Erik Van Muiswinkel - Moojen Ligjes In De Lugt Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:30
n00b speelt n00b Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Fabian Franciscus - Lekker Gezellig Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege Theater de Liefde, Haarlem
20:30
Amsterdams Kleinkunst Festival Halve Finalistentournee Theater de Liefde, Haarlem
20:30
André Manuel - Sneu Agora Theater Druten, Druten
21:00
Lotte Velvet - Ondergrond C.C. Bacchus, Aalsmeer

zondag 19 maart 2023

Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op DNK, Assen
15:00
Ricky Risolles / Wieteke van Dort - Ya, dat is iets Indisch… Posttheater, Arnhem

maandag 20 maart 2023

19:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Nienke Plas - Postnatale Expressie Goudse Schouwburg, Gouda
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter Theater aan het Vrijthof, Maastricht

dinsdag 21 maart 2023

Youp van 't Hek - De laatste ronde Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Fred van Leer - Fred van Leer en Route Agnietenhof, Tiel
20:00
Patrick Laureij - Live Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Jon van Eerd - Zo Vader Zo Zoon Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Kasper van der Laan - Warm De Kleine Komedie, Amsterdam
21:00
Thjum Arts - Tijdloos Genot Theater Bellevue, Amsterdam

woensdag 22 maart 2023

Christel de Laat - Hoe dan?! De Kattendans, Bergeijk
Jan Beuving - Restante Theater de Voorveghter, Hardenberg
Theo Maassen - Onbekend Terrein Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Alex Agnew - Wake me up when it's over G.C. De Wildeman, Herent
Youp van 't Hek - De laatste ronde Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Fred van Leer - Fred van Leer en Route Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Jon van Eerd - Zo Vader Zo Zoon Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Patrick Laureij - Live Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Mouna Laroussi - Fatima Flint, Amersfoort
20:15
Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth - Tis hier geen hotel 2 Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Kasper van der Laan - Warm De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Lenette Van Dongen - Dat Doet Ze Anders Nooit Theater De Veste, Delft
20:30
Ik Ga Stuk! De Kleine Willem, Enschede
20:30
n00b speelt n00b TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Nienke Plas - Postnatale Expressie Theater Zuidplein, Rotterdam
20:30
Willie Wartaal - Moederdag Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Merijn Scholten - Solo Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Erik Van Muiswinkel - Moojen Ligjes In De Lugt Junushoff Theater, Wageningen
Pagina 35