Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
Cpunt Theater
Hoofddorp
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
21:15
ATLAS Theater
Emmen
19:15
ATLAS Theater
Emmen
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:15
Zaantheater
Zaandam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Theaterboerderij Boeket
Nederweert
20:30
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater PePijn
Den Haag
Theater De Veste
Delft
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Theater De Boerderij
Huizen
20:15
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
19:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
21:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Parktheater
Eindhoven
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
Mainstage
's-Hertogenbosch
20:15
Koningshof
Maassluis
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:15
Diligentia
Den Haag
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
Brabanthallen
's-Hertogenbosch
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Theater De Omval
Diemen
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Spant!
Bussum
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
19:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
21:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Posttheater
Arnhem
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
Parktheater
Eindhoven
20:15
Meervaart
Amsterdam
Martiniplaza
Groningen
20:30
Kantine Walhalla
Rotterdam
20:30
Het spectrum
Schijndel
Het Punt
Vroomshoop
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Figi Theater
Zeist
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
De Maaspoort
Venlo
De Klif
Nijmegen
20:00
De Domijnen
Sittard
De Bogaard
Sint-Truiden
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
Chassé Theater
Breda
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:30
Wesopa Weesp
Weesp
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
woensdag 30 maart 2022
20:15
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Wilfried de Jong - Fotostudio de Jong
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
Scheldetheater, Terneuzen
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:00
Marc-Marie Huijbregts - Uitgesproken
Parktheater, Eindhoven
20:00
Tineke Schouten - Dubbel
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Jandino - Opgefokt
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Meervaart, Amsterdam
20:15
RUMAG. - RUMAG Theater-Event
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Rayen Panday - Focus
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Lenette van Dongen - Paradijskleier
De Maaspoort, Venlo
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
De Harmonie, Leeuwarden
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Cpunt Theater, Hoofddorp
Christel de Laat - Hoe dan?!
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter
ATLAS Theater, Emmen
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
ATLAS Theater, Emmen
20:00
Yentl en de Boer - De Kampvuursessies
Agnietenhof, Tiel
donderdag 31 maart 2022
20:15
Marc-Marie Huijbregts - Uitgesproken
Zaantheater, Zaandam
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theaterboerderij Boeket, Nederweert
20:30
Ricky Risolles / Wieteke van Dort - Ya, dat is iets Indisch…
Theater Zuidplein, Rotterdam
Maarten Westra Hoekzema - Toen eindelijk alles lukte
Theater PePijn, Den Haag
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater De Veste, Delft
Sjaak Bral - De Meesterkraker
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Janneke de Bijl - Dit is het nou
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Daphne Gakes - Ik, Daphne Gakes
Theater De Boerderij, Huizen
20:15
Patrick Nederkoorn - Hoogtij
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
René van Meurs - 2636
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:30
Oldenhermanns - FCKED
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Plien en Bianca - En nu dan?
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
André Manuel - Sneu
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Pieter Derks - Uit het niets
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Milo Berlijn - Mens erger je niet!
Schouwburg Lochem, Lochem
19:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
21:00
Daniël Arends - God is mijn rechter
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
RUMAG. - RUMAG Theater-Event
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts
Parktheater, Eindhoven
Jeroens Clan - Tere Zieltjes
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Tineke Schouten - Dubbel
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Wilfried de Jong - Fotostudio de Jong
Meervaart, Amsterdam
20:15
Jandino - Opgefokt
Meervaart, Amsterdam
Christel de Laat - Hoe dan?!
Mainstage, 's-Hertogenbosch
20:15
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live
Koningshof, Maassluis
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Beperkt Houdbaar - Canvas
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:15
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Diligentia, Den Haag
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
TAFKAL - The artists formerly known as Lama's
De Harmonie, Leeuwarden
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Lebbis - De Ziel
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Christel de Laat - Hoe dan?!
Brabanthallen, 's-Hertogenbosch
20:15
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Rayen Panday - Focus
Agora Theater Lelystad, Lelystad
vrijdag 01 april 2022
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater Zuidplein, Rotterdam
Sjaak Bral - De Meesterkraker
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Janneke de Bijl - Dit is het nou
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:00
Paul Haenen - Haenen brengt vreugde
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Pieter Derks - Uit het niets
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Theater de Spiegel, Zwolle
20:30
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Merijn Scholten - Solo
Theater De Omval, Diemen
Christel de Laat - Hoe dan?!
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Oldenhermanns - FCKED
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Lonneke Dort - Allemaal of Niemand
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Patrick Nederkoorn - Hoogtij
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Rayen Panday - Focus
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Spant!, Bussum
20:15
Tim Fransen - De Mens en Ik
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Tineke Schouten - Dubbel
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Johan Goossens - Kleine pijntjes
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
Andries Tunru - In Theorie
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
19:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
21:00
Daniël Arends - God is mijn rechter
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
Posttheater, Arnhem
20:15
RUMAG. - RUMAG Theater-Event
Posthuis Theater, Heerenveen
Jeroens Clan - Tere Zieltjes
Parktheater, Eindhoven
20:15
Jandino - Opgefokt
Meervaart, Amsterdam
TAFKAL - The artists formerly known as Lama's
Martiniplaza, Groningen
20:30
Kasper van Kooten - Deeltijd
Kantine Walhalla, Rotterdam
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Het spectrum, Schijndel
Nathalie Baartman - SNAK
Het Punt, Vroomshoop
20:00
Berthold Gunster - Omdenken: Zoals verwacht loopt alles and
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Figi Theater, Zeist
20:00
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts
De Maaspoort, Venlo
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
De Klif, Nijmegen
20:00
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen
De Domijnen, Sittard
Grof geschud - Broeden
De Bogaard, Sint-Truiden
Harrie Jekkers - Achter de Duinen
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live
Cpunt Theater, Hoofddorp
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Lebbis - De Ziel
Chassé Theater, Breda
zaterdag 02 april 2022
20:00
Tineke Schouten - Dubbel
Zaantheater, Zaandam
20:30
Merijn Scholten - Solo
Wesopa Weesp, Weesp
20:15
Kasper van Kooten - Deeltijd
Theater De Winsinghhof, Roden