Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
DeLaMar
Amsterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:15
De Oosterpoort
Groningen
20:30
DeLaMar
Amsterdam
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
Dok6
Panningen
20:15
Flint
Amersfoort
Het spectrum
Schijndel
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Posthuis Theater
Heerenveen
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:30
Chassé Theater
Breda
Cultuurcentrum Asse
Asse
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Weverij
Zierikzee
20:30
Den heuvel
Alphen
20:30
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Dok6
Panningen
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Het spectrum
Schijndel
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Munttheater
Weert
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Podium Victorie
Alkmaar
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:00
Theater de Stoomfabriek
Dalfsen
20:15
Theater De Veste
Delft
Theater Walhalla
Rotterdam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Zaantheater
Zaandam
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Agnietenhof
Tiel
Agora Theater Druten
Druten
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
Chassé Theater
Breda
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
CulturA & Zo
Nootdorp
Cultuurcentrum Asse
Asse
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Klif
Nijmegen
De Oosterpoort
Groningen
20:15
DeMess
Naarden
20:15
Flint
Amersfoort
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
Het Klooster
Woerden
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Kantine Walhalla
Rotterdam
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
MECC
Maastricht
20:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
dinsdag 07 februari 2023
20:30
Jandino Asporaat - Judeska Airlines
DeLaMar, Amsterdam
Bert Visscher - Dat Zie Je Een Ander Niet Doen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Rayen Panday - Focus
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Fred van Leer - Fred van Leer en Route
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Paulien Cornelisse
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Kirsten van Teijn - (S)experiment
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Martijn Koning - Appeltjes Schillen
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
woensdag 08 februari 2023
20:00
Tineke Schouten - Dubbel
Agnietenhof, Tiel
20:00
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:15
Johan Goossens - Kleine pijntjes
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Peter Pannekoek - DNA
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Patrick Laureij - Live
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Rayen Panday - Focus
De Maaspoort, Venlo
20:00
Nienke Plas - Postnatale Expressie
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Nina De La Parra & Sanne Landvreugd - Bloodbitches
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Jandino Asporaat - Judeska Airlines
DeLaMar, Amsterdam
Ronald Goedemondt - Met Knielende Knikjes
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Lenette Van Dongen - Dat Doet Ze Anders Nooit
Diligentia, Den Haag
20:00
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
Dok6, Panningen
20:15
Janneke de Bijl - Dit is het nou
Flint, Amersfoort
Christel de Laat - Hoe dan?!
Het spectrum, Schijndel
Bert Visscher - Dat Zie Je Een Ander Niet Doen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Jan Beuving - Restante
Posthuis Theater, Heerenveen
20:30
Marcel Harteveld - Voor de bui binnen
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth - Tis hier geen hotel 2
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Cabarestafette
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Jon van Eerd - Zo Vader Zo Zoon
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Lotte Velvet - Ondergrond
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Peter Heerschop & Viggo Waas - Er Gaat Nog Iets Heel Moois Gebeuren
Theater aan de Schie, Schiedam
Kim Schuddeboom - Ongeschreven
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Pieter Derks - Uit Het Niets
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Richard Groenendijk - Voor iedereen beter
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Willie Wartaal - Moederdag
Theater De Verwachting, Ritthem
Andries Tunru - In Theorie
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:15
Merijn Scholten - Solo
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
donderdag 09 februari 2023
Ricky Gervais
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Tineke Schouten - Dubbel
Agnietenhof, Tiel
20:00
Fred van Leer - Fred van Leer en Route
ATLAS Theater, Emmen
20:30
Lotte Velvet - Ondergrond
Chassé Theater, Breda
Alex Agnew - Wake me up when it's over
Cultuurcentrum Asse, Asse
Peter Pannekoek - DNA
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Patrick Laureij - Live
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Willie Wartaal - Moederdag
De Weverij, Zierikzee
20:30
Janneke de Bijl - Dit is het nou
Den heuvel, Alphen
20:30
Nilgün Yerli - Tinderella
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Jon van Eerd - Zo Vader Zo Zoon
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Lenette Van Dongen - Dat Doet Ze Anders Nooit
Diligentia, Den Haag
20:15
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
Dok6, Panningen
20:00
Oldenhermanns - FCKED
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
René Van Meurs - 2636
Goudse Schouwburg, Gouda
Christel de Laat - Hoe dan?!
Het spectrum, Schijndel
Pieter Derks - Uit Het Niets
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Munttheater, Weert
Paul de Leeuw - 60? We zien wel…
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Fabian Franciscus - Lekker Gezellig
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Paulien Cornelisse - Aanstalten
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Comedytunes Comedynight
Podium Victorie, Alkmaar
20:30
Johan Goossens - Kleine pijntjes
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
LOS muziektheater - Lusten en Lasten
Schouwburg Lochem, Lochem
Jan Beuving - Restante
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Bert Visscher - Dat Zie Je Een Ander Niet Doen
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Rayen Panday - Focus
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Van Der Laan & Woe - Ng
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
n00b speelt n00b
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Richard Groenendijk - Voor iedereen beter
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth - Tis hier geen hotel 2
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Martijn Koning - Appeltjes Schillen
Theater de Mythe, Goes
20:30
Kasper van der Laan - Warm
Theater De Omval, Diemen
20:00
Jay Francis
Theater de Stoomfabriek, Dalfsen
20:15
Merijn Scholten - Solo
Theater De Veste, Delft
Maarten Westra Hoekzema - Toen eindelijk alles lukte
Theater Walhalla, Rotterdam
Ronald Snijders - Een avond met mij
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Wim Helsen - Niet mijn apen, niet mijn circus
Zaantheater, Zaandam
vrijdag 10 februari 2023
Ricky Gervais
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Niet Schieten! - Mannen van niks
Agnietenhof, Tiel
Nathalie Baartman - SNAK
Agora Theater Druten, Druten
Andries Tunru - In Theorie
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Bas Birker - in blijde verachting
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:15
Wim Helsen - Niet mijn apen, niet mijn circus
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth - Tis hier geen hotel 2
Chassé Theater, Breda
20:30
Janneke de Bijl - Dit is het nou
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Oldenhermanns - FCKED
CulturA & Zo, Nootdorp
Alex Agnew - Wake me up when it's over
Cultuurcentrum Asse, Asse
20:15
Patrick Laureij - Live
De Kleine Komedie, Amsterdam
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
De Klif, Nijmegen
nOOb - nOOb speelt nOOb
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Musa - Schaakmat
DeMess, Naarden
20:15
Lisa Ostermann - Met Z'n Allen
Flint, Amersfoort
20:00
Joosen en de Jager - Zwolle aan Zee
Fulcotheater, IJsselstein
Martijn Kardol - De Situatie
Het Klooster, Woerden
20:30
Edson Da Graça - Zoals het hoort
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Kirsten van Teijn - (S)experiment
Kantine Walhalla, Rotterdam
Pieter Derks - Uit Het Niets
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
André Manuel - Sneu
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
TAFKAL
MECC, Maastricht
20:00
Kasper van der Laan - Warm
Podium Hoge Woerd, De Meern