CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina 36
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 25 apr
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Perron-3
Rosmalen
20:30
Theater De Kik
Elst
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Theaters Tilburg
Tilburg
20:30
Posttheater
Arnhem
21:00
Podium Mozaiek
Amsterdam
zo 26 apr
00:00
Chassé Theater
Breda
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
14:00
DeLaMar
Amsterdam
di 28 apr
Theater De Veste
Delft
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
wo 29 apr
Theater De Veste
Delft
Wilminktheater
Enschede
De Kleine Komedie
Amsterdam
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
do 30 apr
Markant Uden
Uden
1
00:00
Theater PePijn
Den Haag
00:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
De Domijnen
Sittard
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Theaters Tilburg
Tilburg
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
vr 01 mei
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
00:00
Werftheater
Utrecht
Schouwburg Hengelo
Hengelo
J.C. Pardoes
Hoogwoud
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Fulcotheater
IJsselstein
De Kunstgreep
Oostzaan
ATLAS Theater
Emmen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:15
Musis
Arnhem
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
za 02 mei
Schouwburg Odeon
Zwolle
00:00
Werftheater
Utrecht
00:00
De Zwaan
Uitgeest
00:00
Theater Carrousel
Ommen
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater Ludens
Voorburg
Theater Sneek
Sneek
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
DNK
Assen
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Markant Uden
Uden
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:00
Vestzaktheater
Enschede
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Theater PePijn
Den Haag

zaterdag 25 april 2020

20:30
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Fabian Franciscus - Kleine Wereld Theater PePijn, Den Haag
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk Perron-3, Rosmalen
20:30
Meiden van LOS - Lusten en Lasten Theater De Kik, Elst
20:30
De Fransse Eijkel - Subtropique Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Groninger Studenten Cabaret Festival Theaters Tilburg, Tilburg
20:30
The Silent Comedy Posttheater, Arnhem
21:00
Anuar - EERLIJK Podium Mozaiek, Amsterdam

zondag 26 april 2020

00:00
Vet Kindercabaret - Kapot VET Chassé Theater, Breda
Lenette van Dongen - Paradijskleier Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
14:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue DeLaMar, Amsterdam

dinsdag 28 april 2020

Patrick Laureij - Nederlands Hoop Theater De Veste, Delft
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1) De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch

woensdag 29 april 2020

Patrick Laureij - Nederlands Hoop Theater De Veste, Delft
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020 Wilminktheater, Enschede
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1) De Kleine Komedie, Amsterdam
Kasper van der Laan - 1 Kilo Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Martijn Koning - Koning van de toekomst Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos” Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:30
Flip Noorman - Love it! Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Eva Crutzen - Try Out Theater Bouwkunde, Deventer

donderdag 30 april 2020

Foto Henry van Loon - Onze Henry
Henry van Loon - Onze Henry Markant Uden, Uden
1
00:00
Marco Lopes - Wees blij Theater PePijn, Den Haag
00:00
Vet Kindercabaret - Kapot VET Agora Theater Lelystad, Lelystad
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1) De Kleine Komedie, Amsterdam
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Kasper van der Laan - 1 Kilo Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Lebbis - De Ervaring Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Martijn Koning - Koning van de toekomst Schouwburg Ogterop, Meppel
Best of... Ton Kas Theater de Stoep, Spijkenisse
Najib Amhali - Waar was ik? Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos” De Domijnen, Sittard
20:00
Yentl en de Boer - Lacrimosa Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska Theater Sneek, Sneek
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:30
Fabian Franciscus - Kleine Wereld Theaters Tilburg, Tilburg
20:30
Flip Noorman - Love it! Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk Fransche School Culemborg, Culemborg

vrijdag 01 mei 2020

Henry van Loon - Onze Henry Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
00:00
Johan Goossens - Try Out Werftheater, Utrecht
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed J.C. Pardoes, Hoogwoud
Lebbis - De Ervaring Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Lenette van Dongen - Paradijskleier Fulcotheater, IJsselstein
Martijn Koning - Koning van de toekomst De Kunstgreep, Oostzaan
Best of... Ton Kas ATLAS Theater, Emmen
De Fransse Eijkel - Subtropique Schouwburg Amphion, Doetinchem
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken Theater de Purmaryn, Purmerend
Najib Amhali - Waar was ik? Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos” Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Johan Fretz - Toriman Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Tineke Schouten - Highlights DeLaMar, Amsterdam
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live Musis, Arnhem
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Meiden van LOS - Lusten en Lasten De Meerpaal, Dronten
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Lucky Fonz III - Buiten de Lijnen Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Eva Crutzen - Try Out Theater Walhalla, Rotterdam

zaterdag 02 mei 2020

Henry van Loon - Onze Henry Schouwburg Odeon, Zwolle
00:00
Johan Goossens - Try Out Werftheater, Utrecht
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken De Zwaan, Uitgeest
00:00
Nathalie Baartman - Breek Theater Carrousel, Ommen
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020 Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed Theater Ludens, Voorburg
Kasper van der Laan - 1 Kilo Theater Sneek, Sneek
Lebbis - De Ervaring Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Lenette van Dongen - Paradijskleier Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Martijn Koning - Koning van de toekomst Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Best of... Ton Kas Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken DNK, Assen
Najib Amhali - Waar was ik? Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk Theater de Mythe, Goes
20:00
Johan Fretz - Toriman Vestzaktheater, Enschede
20:00
Oldenhermanns - Unsexed Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Tineke Schouten - Highlights DeLaMar, Amsterdam
20:15
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos” Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Groninger Studenten Cabaret Festival Theater PePijn, Den Haag
Pagina 36