CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina 36
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 23 mrt
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Het Theater Blaricum
Blaricum
20:00
DNK
Assen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
De Domijnen
Sittard
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater De Veste
Delft
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
De Nieuwe Kolk
Assen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
21:00
Theater Bellevue
Amsterdam
vr 24 mrt
De Kattendans
Bergeijk
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
C.C. Parnassos
Utrecht
Perron-3
Rosmalen
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Goudse Schouwburg
Gouda
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater Harderwijk
Harderwijk
19:15
De Meerpaal
Dronten
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
Theater de Kaasfabriek
Wormer
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Ons Mierloos Theater
Mierlo
20:15
Theater Dakota
Den Haag
20:15
Koningshof
Maassluis
20:15
Veluvine
Nunspeet
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
De Toegift
Den Hoorn
20:30
De Weijer
Boxmeer
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
21:00
Podium Mozaiek
Amsterdam
21:15
De Meerpaal
Dronten
za 25 mrt
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater De Cirkel
Heemskerk
Het Musiater
Zevenaar
Junushoff Theater
Wageningen
Capitole
Gent
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Luctor et Emergo
Rilland
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
20:15
S.C.C. Zuidhorn
Zuidhorn
20:15
De Dillewijn
Ankeveen
20:15
Spant!
Bussum
20:15
Spant!
Bussum
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Chassé Theater
Breda
20:30
Posttheater
Arnhem
ma 27 mrt
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
di 28 mrt
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
wo 29 mrt
Het Klooster
Woerden
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard

donderdag 23 maart 2023

20:00
Cabarestafette Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Amsterdams Kleinkunst Festival Halve Finalistentournee Het Theater Blaricum, Blaricum
20:00
Jon van Eerd - Zo Vader Zo Zoon DNK, Assen
20:00
Wim Helsen - Niet mijn apen, niet mijn circus Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Patrick Laureij - Live Wilminktheater, Enschede
20:00
Merijn Scholten - Solo Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Niet Schieten! - Mannen van niks De Domijnen, Sittard
20:15
Tineke Schouten - Dubbel Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Jandino Asporaat - Judeska Airlines Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Nienke Plas - Postnatale Expressie KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
René Van Meurs - 2636 Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Daphne Gakes - Ik, Daphne Gakes Theater De Winsinghhof, Roden
20:15
Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth - Tis hier geen hotel 2 De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Ton Kas - Best of ... Ton Kas Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Kasper van der Laan - Warm De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Lenette Van Dongen - Dat Doet Ze Anders Nooit Theater De Veste, Delft
20:30
Willie Wartaal - Moederdag Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Martijn Koning - Appeltjes Schillen Posttheater, Arnhem
20:30
André Manuel - Sneu De Nieuwe Kolk, Assen
20:30
Erik Van Muiswinkel - Moojen Ligjes In De Lugt Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
21:00
Thjum Arts - Tijdloos Genot Theater Bellevue, Amsterdam

vrijdag 24 maart 2023

Christel de Laat - Hoe dan?! De Kattendans, Bergeijk
Martijn Crins - Mesthoop Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Nathalie Baartman - SNAK C.C. Parnassos, Utrecht
Maarten Westra Hoekzema - Toen eindelijk alles lukte Perron-3, Rosmalen
Theo Maassen - Onbekend Terrein Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Youp van 't Hek - De laatste ronde Goudse Schouwburg, Gouda
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Pieter Derks - Uit Het Niets Theater Harderwijk, Harderwijk
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit De Meerpaal, Dronten
20:00
Niet Schieten! - Mannen van niks Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Cameretten - Finalistentournee Schouwburg Venray, Venray
20:00
Fred van Leer - Fred van Leer en Route De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Lotte Velvet - Ondergrond Theater de Kaasfabriek , Wormer
20:00
Wim Helsen - Niet mijn apen, niet mijn circus Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Patrick Laureij - Live Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Fabian Franciscus - Lekker Gezellig Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Mark van de Veerdonk - Podiumbeest Ontsnapt! Ons Mierloos Theater, Mierlo
20:15
Willie Wartaal - Moederdag Theater Dakota, Den Haag
20:15
Kasper van Kooten - Van Kooten en de beat Koningshof, Maassluis
20:15
Jon van Eerd - Zo Vader Zo Zoon Veluvine, Nunspeet
20:15
Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth - Tis hier geen hotel 2 Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Kasper van der Laan - Warm De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Lenette Van Dongen - Dat Doet Ze Anders Nooit Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Erik Van Muiswinkel - Moojen Ligjes In De Lugt Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
n00b speelt n00b Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Bas Birker - in blijde verachting Theater PePijn, Den Haag
20:30
Murth Mossel - Zilver met 'n beetje goud Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Silvester Zwaneveld - Zwijgrecht De Toegift, Den Hoorn
20:30
Remy Evers - Gewoon Remy De Weijer, Boxmeer
20:30
Martijn Koning - Appeltjes Schillen Posttheater, Arnhem
20:30
Merijn Scholten - Solo TAQA Theater De Vest, Alkmaar
21:00
Nilgün Yerli - Tinderella Podium Mozaiek, Amsterdam
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter De Meerpaal, Dronten

zaterdag 25 maart 2023

Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op Kennemer Theater, Beverwijk
Kirsten van Teijn - (S)experiment Theater De Cirkel, Heemskerk
Christel de Laat - Hoe dan?! Het Musiater, Zevenaar
Jan Beuving - Restante Junushoff Theater, Wageningen
Theo Maassen - Onbekend Terrein Capitole, Gent
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live Bijlmer Parktheater, Amsterdam
20:00
Jandino Asporaat - Judeska Airlines Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Mark van de Veerdonk - Podiumbeest Ontsnapt! Luctor et Emergo, Rilland
20:00
Nienke Plas - Postnatale Expressie Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
n00b speelt n00b Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Oldenhermanns - FCKED Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:15
Bas Birker - in blijde verachting Theater De Verwachting, Ritthem
20:15
Fabian Franciscus - Lekker Gezellig S.C.C. Zuidhorn, Zuidhorn
20:15
Amsterdams Kleinkunst Festival Halve Finalistentournee De Dillewijn, Ankeveen
20:15
Kasper van Kooten - Van Kooten en de beat Spant!, Bussum
20:15
Jon van Eerd - Zo Vader Zo Zoon Spant!, Bussum
20:15
Wim Helsen - Niet mijn apen, niet mijn circus Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Martijn Koning - Appeltjes Schillen Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Ton Kas - Best of ... Ton Kas Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
André Manuel - Sneu Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Kasper van der Laan - Warm De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Lenette Van Dongen - Dat Doet Ze Anders Nooit Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Niet Schieten! - Mannen van niks Theater De Omval, Diemen
20:30
Aron Elstak - Toetje! Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Marcel Harteveld - Voor de bui binnen Chassé Theater, Breda
20:30
Willie Wartaal - Moederdag Posttheater, Arnhem

maandag 27 maart 2023

20:00
Patrick Laureij - Live Oude Luxor Theater, Rotterdam

dinsdag 28 maart 2023

Youp van 't Hek - De laatste ronde Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
n00b speelt n00b Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Fred van Leer - Fred van Leer en Route Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
Patrick Laureij - Live Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth - Tis hier geen hotel 2 Flint, Amersfoort
20:15
Martijn Koning - Appeltjes Schillen Schouwburg De Kring, Roosendaal

woensdag 29 maart 2023

Martijn Crins - Mesthoop Het Klooster, Woerden
Jan Beuving - Restante KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Alex Agnew - Wake me up when it's over Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Youp van 't Hek - De laatste ronde Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Pieter Derks - Uit Het Niets Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Cabarestafette TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Fabian Franciscus - Lekker Gezellig Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Fred van Leer - Fred van Leer en Route Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Jon van Eerd - Zo Vader Zo Zoon Parktheater, Eindhoven
20:15
Jandino Asporaat - Judeska Airlines Theater de Hofnar, Valkenswaard
Pagina 36