Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Noorderkerk
Sneek
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
20:30
DeMess
Naarden
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
De Meerpaal
Dronten
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
DNK
Assen
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Diligentia
Den Haag
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
00:00
Singer Theater
Laren
14:30
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Podium Mozaiek
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Parktheater
Eindhoven
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
00:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater Zuidplein
Rotterdam
Agora Theater Druten
Druten
Zaantheater
Zaandam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Mezz
Breda
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Het Wennekerpand
Schiedam
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater de Kom
Nieuwegein
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
00:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
00:00
Papenstraattheater
Zwolle
Posthuis Theater
Heerenveen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Junushoff Theater
Wageningen
Markant Uden
Uden
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Meenthe
Steenwijk
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
C.C Kapellen
Kapellen, Antwerpen
Theater Sneek
Sneek
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
De Meenthe
Steenwijk
20:15
De Muze
Noordwijk
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
De Domijnen
Sittard
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
C.C. Martien van Doorne
Deurne
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater de Schalm
Veldhoven
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Posttheater
Arnhem
Papenstraattheater
Zwolle
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Theater De Veste
Delft
Kennemer Theater
Beverwijk
De Harmonie
Leeuwarden
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Meervaart
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
De Reggehof
Goor
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
C.C Kapellen
Kapellen, Antwerpen
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater aan de Schie
Schiedam
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
C.C. Merksem
Merksem
zaterdag 07 maart 2020
20:15
Barrie Stevens - The Show Must Go On
Theater De Winsinghhof, Roden
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Oldenhermanns - Unsexed
Noorderkerk, Sneek
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby
Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Het Kielzog, Hoogezand
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
DeMess, Naarden
20:30
De Fransse Eijkel - Subtropique
Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
De Meerpaal, Dronten
20:30
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Meervaart, Amsterdam
20:30
Fresku - Voordat het te laat is
DNK, Assen
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
zondag 08 maart 2020
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Diligentia, Den Haag
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
00:00
Vet Kindercabaret - Kapot VET
Singer Theater, Laren
14:30
Barrie Stevens - The Show Must Go On
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Man, man, man, de Podcast
Podium Mozaiek, Amsterdam
maandag 09 maart 2020
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Anuar / Najib Amhali / Roué Verveer - De Ramadan Conference
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Parktheater, Eindhoven
dinsdag 10 maart 2020
Henry van Loon - Onze Henry
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Javier Guzman - Guzmán
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Ronald Goedemondt - Numero Uno
Theater Zuidplein, Rotterdam
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Agora Theater Druten, Druten
Debby Petter - De liefde voorbij
Zaantheater, Zaandam
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Chassé Comedy Club
Mezz, Breda
20:00
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Parktheater, Eindhoven
20:00
DE VERLEIDERS FEMALE: Een Voorstelling Onder De Gordel
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Lenette van Dongen
Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Theater De Veste, Delft
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Cameretten - Finalistentournee
Het Wennekerpand, Schiedam
woensdag 11 maart 2020
Henry van Loon - Onze Henry
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Sara Kroos - Verte
Theater de Kom, Nieuwegein
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
00:00
René van Meurs - Hunkert
Schouwburg Amphion, Doetinchem
00:00
Marco Lopes - Wees blij
Papenstraattheater, Zwolle
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Posthuis Theater, Heerenveen
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Junushoff Theater, Wageningen
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Markant Uden, Uden
Best of... Ton Kas
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Huub Stapel - Het Huwelijk
De Meenthe, Steenwijk
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
Kommil Foo - Oogst
C.C Kapellen, Kapellen, Antwerpen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater Sneek, Sneek
Debby Petter - De liefde voorbij
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Claudia de Breij - NU
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Ali B - Koorts
Agnietenhof, Tiel
20:00
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Zaantheater, Zaandam
20:00
Marcel Hensema - Alles in de hens
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Theater De Veste, Delft
20:15
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
De Muze, Noordwijk
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby
De Domijnen, Sittard
Ed Gamble
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:30
Rayen Panday - Trigger
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
C.C. Martien van Doorne, Deurne
20:30
Barrie Stevens - The Show Must Go On
Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Daan Boom - De Eerste
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Groninger Studenten Cabaret Festival
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
donderdag 12 maart 2020
Henry van Loon - Onze Henry
Theater de Schalm, Veldhoven
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Sara Kroos - Verte
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Sanne Wallis de Vries - Kom
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater de Hofnar, Valkenswaard
René van Meurs - Hunkert
Posttheater, Arnhem
Marco Lopes - Wees blij
Papenstraattheater, Zwolle
Nathalie Baartman - Breek
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater De Veste, Delft
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Kennemer Theater, Beverwijk
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
De Harmonie, Leeuwarden
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Meervaart, Amsterdam
Best of... Ton Kas
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Barrie Stevens - The Show Must Go On
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Daan Boom - De Eerste
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Huub Stapel - Het Huwelijk
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Ronald Goedemondt - Numero Uno
De Reggehof, Goor
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
Kommil Foo - Oogst
C.C Kapellen, Kapellen, Antwerpen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Debby Petter - De liefde voorbij
Theater aan de Schie, Schiedam
Claudia de Breij - NU
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Grof geschud - Lijmen
C.C. Merksem, Merksem