Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater de Schalm
Veldhoven
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Posttheater
Arnhem
Papenstraattheater
Zwolle
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Theater De Veste
Delft
Kennemer Theater
Beverwijk
De Harmonie
Leeuwarden
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Meervaart
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
De Reggehof
Goor
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
C.C Kapellen
Kapellen, Antwerpen
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater aan de Schie
Schiedam
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
C.C. Merksem
Merksem
Agnietenhof
Tiel
Theater Kerkrade
Kerkrade
Schouwburg De Kring
Roosendaal
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater De Willem
Papendrecht
Ons Mierloos Theater
Mierlo
De Molenberg
Delfzijl
Theater de Kom
Nieuwegein
Dok6
Panningen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Junushoff Theater
Wageningen
Schaffelaartheater
Barneveld
De Kattendans
Bergeijk
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Het Musiater
Zevenaar
Theater de Speeldoos
Baarn
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parktheater
Eindhoven
Theater de Kappen
Haaksbergen
Lindenberg Theater
Nijmegen
Zaantheater
Zaandam
Chassé Theater
Breda
Hedon
Zwolle
Podium Victorie
Alkmaar
Hoftheater
Raalte
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
ATLAS Theater
Emmen
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater Aan de Slinger
Houten
C.C. Parnassos
Utrecht
Theater De Boerderij
Huizen
De Muze
Noordwijk
Posttheater
Arnhem
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
De Harmonie
Leeuwarden
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater de Purmaryn
Purmerend
Leidse Schouwburg
Leiden
Allemanswaard
Amerongen
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
C.C. De Mol
Lier
Cultuurcentrum Beringen
Beringen
Theater De Veste
Delft
De Kunstgreep
Oostzaan
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Storm
Winterswijk
Kulturhus Holten
Holten
C.C. Myllesweerd
Mill
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
De Maagd
Bergen op Zoom
Parktheater
Eindhoven
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Het Barghse Huus
s-Heerenberg
Schouwburg Lochem
Lochem
Cpunt Theater
Hoofddorp
Flint
Amersfoort
C.C. De Pas
Heesch
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Spant!
Bussum
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater de Kom
Nieuwegein
Het Diekhuus
Middelharnis
donderdag 12 maart 2020
Henry van Loon - Onze Henry
Theater de Schalm, Veldhoven
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Sara Kroos - Verte
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Sanne Wallis de Vries - Kom
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater de Hofnar, Valkenswaard
René van Meurs - Hunkert
Posttheater, Arnhem
Marco Lopes - Wees blij
Papenstraattheater, Zwolle
Nathalie Baartman - Breek
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater De Veste, Delft
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Kennemer Theater, Beverwijk
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
De Harmonie, Leeuwarden
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Meervaart, Amsterdam
Best of... Ton Kas
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Barrie Stevens - The Show Must Go On
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Daan Boom - De Eerste
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Huub Stapel - Het Huwelijk
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Ronald Goedemondt - Numero Uno
De Reggehof, Goor
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
Kommil Foo - Oogst
C.C Kapellen, Kapellen, Antwerpen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Debby Petter - De liefde voorbij
Theater aan de Schie, Schiedam
Claudia de Breij - NU
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Grof geschud - Lijmen
C.C. Merksem, Merksem
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Agnietenhof, Tiel
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater Kerkrade, Kerkrade
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Plien & Bianca - En nu dan?
Theater Geert Teis, Stadskanaal
De Alex Klaassen Revue Showponies 2
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Theater aan de Schie, Schiedam
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Theater De Willem, Papendrecht
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Ons Mierloos Theater, Mierlo
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
De Molenberg, Delfzijl
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater de Kom, Nieuwegein
Enge Buren - BASTA!
Dok6, Panningen
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Ali B - Koorts
Junushoff Theater, Wageningen
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Schaffelaartheater, Barneveld
Oldenhermanns - Unsexed
De Kattendans, Bergeijk
Rundfunk - Todesangstschrei
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Stefano Keizers - Sorry Baby
Het Musiater, Zevenaar
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Theater de Speeldoos, Baarn
Tineke Schouten - Highlights
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Huub Stapel - Het Huwelijk
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
De Fransse Eijkel
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Rayen Panday - Trigger
Parktheater, Eindhoven
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Theater de Kappen, Haaksbergen
Spruijt & Opperman - Heimweeën
Lindenberg Theater, Nijmegen
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Zaantheater, Zaandam
Fresku
Chassé Theater, Breda
Comedy Night
Hedon, Zwolle
Cameretten - Finalistentournee
Podium Victorie, Alkmaar
vrijdag 13 maart 2020
Henry van Loon - Onze Henry
Hoftheater, Raalte
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Sara Kroos - Verte
De Kleine Komedie, Amsterdam
Rayen Panday - Trigger
ATLAS Theater, Emmen
Sanne Wallis de Vries - Kom
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater de Hofnar, Valkenswaard
René van Meurs - Hunkert
Theater Aan de Slinger, Houten
Marco Lopes - Wees blij
C.C. Parnassos, Utrecht
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Theater De Boerderij, Huizen
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
De Muze, Noordwijk
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Posttheater, Arnhem
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
De Harmonie, Leeuwarden
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Theater de Purmaryn, Purmerend
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Leidse Schouwburg, Leiden
Spruijt & Opperman - Heimweeën
Allemanswaard, Amerongen
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
C.C. De Mol, Lier
Kommil Foo - Oogst
Cultuurcentrum Beringen, Beringen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater De Veste, Delft
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
De Kunstgreep, Oostzaan
Debby Petter - De liefde voorbij
Theater De Leest, Waalwijk
Urbanus - LIJ KNER GE SOP
Theater De Storm, Winterswijk
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Kulturhus Holten, Holten
Guido Weijers - Masterclass Geluk
C.C. Myllesweerd, Mill
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Karin Bloemen - Souvenirs
De Maagd, Bergen op Zoom
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Parktheater, Eindhoven
Huub Stapel - Het Huwelijk
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Oldenhermanns - Unsexed
Het Barghse Huus, s-Heerenberg
Stefano Keizers - Sorry Baby
Schouwburg Lochem, Lochem
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Cpunt Theater, Hoofddorp
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Flint, Amersfoort
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
C.C. De Pas, Heesch
Ali B - Koorts
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Spant!, Bussum
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Rundfunk
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
The Silent Comedy
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Kennemer Theater, Beverwijk
Tineke Schouten - Highlights
Theater de Kom, Nieuwegein
Cameretten - Finalistentournee
Het Diekhuus, Middelharnis